پیشرفت سریعتر در کلش آف کلنز

چگونه در کلش آف کلنز پیشرفت کنیم؟ (2023)

چگونه در کلش آف کلنز پیشرفت کنیم؟

آیا به تازگی در Clash Of Clans شروع کرده اید و به دنبال نکات و ترفندهایی برای کمک به پیشرفت سریعتر در بازی هستید؟ در این مقاله از سایت گیمو گیفت، ما قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه در کلش آف کلنز پیشرفت کنیم؟ “13 نکته و ترفند برتر مبتدیان برای پیشرفت سریعتر در کلش آف کلنز” در متن زیر برای شما آورده شده است.

زمانی که سفر خود را در یک برخورد قبیله ای شروع می کنید، محتویات و استراتژی ها می تواند گاهی اوقات برای یک بازیکن جدید طاقت فرسا باشد. اما صبر کنید، لازم نیست نگران باشید زیرا ما می خواهیم نکات و ترفندهای شگفت انگیزی را ارائه کنیم که می توانید از آنها برای شروع عالی در کلش اف کلن استفاده کنید. زمانی که یک بازیکن جدید به کلش اف کلنز می پیوندد، اغلب در ابتدا اشتباهات کوچکی مرتکب می شود که بعداً از آن پشیمان می شوند، اما در این مقاله قصد داریم چند تا از بایدها و نبایدها را به شما معرفی می کنیم تا مرتکب این اشتباه نشوید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

13 نکته و ترفند برای پیشرفت در کلش اف کلنز

چگونه در کلش آف کلنز پیشرفت کنیم؟
13 نکته و ترفند مبتدی برای پیشرفت سریعتر در کلش آف کلنز

ما معمولاً در حین بازی از خیلی چیزهای کوچک اجتناب می کنیم، و این چیزهای کوچک می توانند در دراز مدت اهمیت زیادی داشته باشند، به خصوص در یک بازی استراتژیک شهرسازی مانند کلش آف کلنز. با پیروی از نکات و ترفندهای ارائه شده در این مقاله، می توانید بیاموزید که چه کارهایی باید انجام دهید و از چه کارهایی باید کاملاً اجتناب کنید.

1. Save Up Gems

هنگامی که شما به تازگی در Clash Of Clans شروع می کنید، اولویت شما باید جمع آوری و پس انداز جواهرات باشد. دلیل اینکه ما از شما می خواهیم پس انداز کنید و جواهرات را صرف پرش های زمانی یا هر چیز دیگری در بازی نکنید این است که باید سعی کنید در سریع ترین زمان ممکن 5 سازنده را در بازی دریافت کنید. اکنون سازنده ها را می توان فقط برای جواهرات خریداری کرد و داشتن سازنده های بیشتر باعث پیشرفت سریعتر شما در بازی می شود.

2. طرح دهی خود را برنامه ریزی کنید

در ابتدا، همه ما به طور تصادفی ساختمان‌ها را در هر مکانی که می‌خواهیم پرتاب می‌کنیم، که برای سطوح پایین تالار شهر کار می‌کند. اما، همانطور که در بازی به پیشرفت خود ادامه می دهید، داشتن یک چیدمان، طراحی و استراتژی خوب برای دفاع شما باید اولویت اصلی شما باشد.

عمدتاً 2 نوع طرح دهکده ای وجود دارد که بازیکنان در کلش آف کلن ها، دهکده های فوکوس مزرعه و دهکده های کانون تروفی استفاده می کنند. هر نوع دهکده طوری طراحی شده است که نتیجه ای را که در پایان برای دهکده خود می خواهید به شما ارائه دهد. به همین دلیل است که داشتن یک هدف کلی برای روستای خود و برنامه ریزی یک چیدمان بسیار مهم است.

اگر به کمک یا کمک کمی نیاز دارید، می‌توانید از برنامه‌های برنامه‌ریز شهر نیز استفاده کنید که می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه بازی یا اپ استور دانلود کنید. یکی از برنامه هایی که من شخصاً از آن استفاده کرده ام “Clash Base Layout with Link” است.

3. پایگاه خود را عجله نکنید

اگر به تازگی شروع به کار در کلش آف کلش کرده اید، هجوم به سالن های شهر بدترین کاری است که می توانید انجام دهید. نه تنها از نظر زیبایی شناسی بازی بد به نظر می رسد، بلکه دهکده شما از نظر قدرت کلی نیز بسیار ضعیف خواهد بود. این روند طولانی به نظر می رسد اما به ما اعتماد دارد، زیرا قرار است بازی به این صورت انجام شود. تالار شهر همبستگی خوبی با جام های شما دارد. به این فکر کنید که هر چه تروفی های بیشتری داشته باشید، منابع بیشتری در حملات به دست خواهید آورد و سریعتر می توانید دهکده خود را ارتقا دهید و سطح آن را ارتقا دهید.
بنابراین، اگر پایگاه خوبی داشته باشید، هیچکس جرات حمله به شما را در سطوح تروفی و ​​تاون هال شما نخواهد داشت. از سوی دیگر، از آنجایی که شما یک ارتش عالی برای آن تاون هال خاص دارید که پایگاه حریف خود را در حمله می‌برید، یک تکه کیک خواهد بود.

4. سازندگان خود را مشغول نگه دارید

بنابراین، اگر پایگاه خوبی داشته باشید، هیچکس جرات حمله به شما را در سطوح تروفی و ​​تاون هال شما نخواهد داشت. از سوی دیگر، از آنجایی که شما یک ارتش عالی برای آن تاون هال خاص دارید که پایگاه حریف خود را در حمله می‌برید، یک تکه کیک خواهد بود.

5. قرار دادن تاون هال در مکان اشتباه

در کلش آف کلش، بسیاری از بازیکنان جدید تاون هال خود را در انتهای دهکده خود یا در نقطه ای قرار می دهند که تعداد کمی از واحدهای دفاعی برای محافظت از دهکده خود در دسترس هستند. در بازی کلش اف کلنز وقتی دشمن به دهکده شما حمله می کند و اگر به تنهایی در دسترس باشد تا تاون هال شما را نابود کند، برای حمله خود یک ستاره می گیرد و حمله آنها با موفقیت انجام می شود.
بنابراین، اگر می‌خواهید دهکده خود را از مهاجمان ایمن کنید و غنائم و غنایمی را که جمع‌آوری کرده‌اید نجات دهید، همیشه دهکده خود را بسازید در حالی که تالار شهر خود را در مرکز یا در قصری نگه دارید که در آن بیشتر حالت دفاعی را به کار گرفته‌اید. به یاد داشته باشید که تالار شهر شما درصد زیادی از کل غارت دهکده شما را در اختیار دارد، بنابراین با هر آنچه دارید از آن محافظت کنید.

6. کلکسیونرها و ماین های خود را ارتقا دهید

کلکسیونرهای اکسیر و معادن طلا ستون فقرات دهکده شما هستند، زیرا بدون آنها، دستیابی به مقدار مناسبی از منابع یا حتی پیشرفت در بازی بسیار سخت خواهد بود. بنابراین، همانطور که تاون هال خود را بالا می برید، مطمئن شوید که حداقل کلکسیونرهای اکسیر و معادن طلا را به حداکثر ارتقا می دهید قبل از اینکه به سطح تاون هال بعدی عجله کنید.

7. نیروهای خود را ارتقا دهید

از نیروها برای حمله در جنگ های قبیله ای استفاده می شود و همچنین از آنها در حملات یا حملات معمولی برای به دست آوردن منابعی استفاده می شود که از آنها برای ارتقاء ساختمان ها و سایر موارد در دهکده خود استفاده خواهید کرد. ارتقاء نیروها بسیار مهم است زیرا شما به آنها نیاز دارید تا منابع مورد نیاز در مقادیر بیشتری را برای ارتقای ساختمان های دیگر و حتی سالن های شهر به دست آورید. اگر قادر به ارتقاء همه نیروها نیستید، حداقل باید نیروهایی را که در حال حاضر در ارتش خود استفاده می کنید ارتقا دهید.

13 ترفند برای پیشرفت در بازی کلش آف کلنز
معرفی ترفند برای پیشرفت سریغ در کلش آف کلنز

8. دیوارهای خود را ارتقا دهید

دیوارها هزاران تن طلا برای ارتقا هزینه می کنند، و شکی در آن نیست، اما آنها بخش مهمی از دفاع از دهکده شما هستند. مهم نیست که کمان‌های ایکس یا برج‌های جهنمی شما چقدر قوی هستند، مهم نیست که نمی‌توانید نیروهای دشمن را به اندازه‌ای در خلیج نگه دارید که ساختمان‌های دفاعی واقعاً کار کنند. به یاد داشته باشید که برخورد با دیوارها در بازی بسیار آزاردهنده است، به خصوص اگر دیوار شکن های شما بدون انجام کار خود بمیرند. این در مورد بازیکنانی که از نیروهای هوایی استفاده می کنند صدق نمی کند.

ارتقاء دیوارها نیز زیبایی شناسی کلی را به روستای شما می بخشد و در عین حال استحکام دهکده شما را افزایش می دهد. بنابراین، همیشه دیوارهای خود را به حداکثر سطح برای آن تاون هال خاص ارتقا دهید.

9. از Shield هوشمندانه استفاده کنید

سپر عملکردی در بازی است که پس از حمله حریف به بازیکن داده می شود. اگر محافظی دارید که حدود 24 ساعت طول می کشد، آن را هدر ندهید. سپر دهکده شما را در جستجوی هدف کاملا نامرئی می کند، اما به یاد داشته باشید، هر حمله مقداری سپر هزینه دارد. بنابراین به جای اینکه بدون فکر به روستاهای دیگر حمله کنید، از سپر برای ارتقای دفاع خود استفاده کنید.

10. به یک قبیله بپیوندید

نام بازی Clash Of Clans است، بنابراین بدیهی است که باید به یک قبیله بپیوندید. پیوستن به یک قبیله در ابتدا محاسن زیادی دارد، می‌توانید از اعضای قبیله خود نیروهای پشتیبان قوی‌تری بخواهید که در دفاع یا حمله به شما کمک می‌کنند. ثانیاً، می‌توانید در نبردهای قبیله‌ای با همتایان خود شرکت کنید، زیرا این حملات سرگرم‌کننده هستند، زیرا به شما کمک می‌کنند با قبیله خود پیوند بهتری پیدا کنید و اکسیر، طلا و اکسیر تاریک زیادی به شما بدهند. بنابراین بله، در اسرع وقت به یک قبیله بپیوندید، زیرا این کار بازی شما را سرگرم کننده تر می کند.

11. از The Optimal Army Formation استفاده کنید

استفاده از تشکیل ارتش بهینه برای هر تاون هال خاص مهم است. با هر ارتقاء سطح تالار شهر، بازیکنان قفل نیروهای قدرتمند مختلف و انواع مختلف ساختمان‌های دفاعی را باز می‌کنند. بنابراین بسیار مهم است که شما یک استراتژی مشخص برای ارتشی که در نبرد با خود دارید داشته باشید.
برای هر سبک شهر، ترکیب‌های ارتش متفاوتی وجود دارد و شما می‌توانید بر اساس نیروهای موجود و سبک بازی خود، این ترکیب را انجام دهید. می توانید ترکیب ارتش را برای هر تالار شهر در هر وب سایت یا برنامه مشخصی بررسی کنید.

12. صبور باشید

با پیشرفت بازی، زمان ارتقاء هر ساختمان، نیروها و چیزهای دیگر افزایش می یابد. برخی از بازیکنان از این کار ناامید می شوند و در میانه سفر کلش اف کلنز خود را ترک می کنند، اما سعی کنید به یاد داشته باشید که همه اینها فقط بخشی از بازی است. با ادامه پیشرفت در سطوح، همه چیز سخت می شود و زمان بیشتری را می طلبد، و این چیزی است که بازی Clash of Clans را چالش برانگیز می کند، پس صبور باشید.

13. از آن لذت ببرید

بازی هایی مانند کلش آف کلنز برای شما وجود دارد که با دوستان و هم تیمی ها سرگرم شوید و لذت ببرید. برخی از بازیکنان بیش از حد رقابتی می شوند، نسبت به باخت های خاص واکنش بیش از حد نشان می دهند، یا به خاطر باختن در یک مسابقه به طرف همتایان خود متمایل می شوند، اما به یاد داشته باشید، این مهم نیست. باخت و برد تنها بخشی از بازی است، پس فراموش نکنید که در آنجا از آن لذت ببرید!

همچنین بخوانید:

آموزش رفع خطای ورود به سیستم کلش اف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت