تک سیو کالاف چیست؟

مزایای تک سیو کالاف دیوتی

بازی کالاف دیوتی (Call of duty) موبایل به گونه ای است که بازیکنان حتی بدون ساخت اکانت نیز می توانند آن را پلی کنند. اما تمام گیمر های حرفه ای از مزایای سیو کردن اکانت کالاف دیوتی مطلع هستند. همچنین می دانند که سیو نکردن اکانت چه عواقب جبران ناپذیری دارد. بنابراین اگر شما هم از پلیر های کالاف هستید پیشنهاد می کنیم حتما به مقاله آموزش سیو کالاف دیوتی موبایل سر بزنید. تمامی مراحلی که برای سیو کردن اکانت کالاف دیوتی خود نیاز دارید در آن مطلب توسط تیم گیمو گیفت جمع آوری شده اند. شما با پیش بردن این مراحل به راحتی می توانید اکانت خود را سیو کرده و اطلاعات خود را ایمن کنید.

قابلیت هایی که با سیو کردن اکانت به آن ها دست پیدا می کنید عبارتند از:

  • اگر اکانت کالاف دیوتی شما ذخیره شده باشد به راحتی می توانید روی هر گوشی دیگری اکانت خود را باز کرده و ادامه مراحل را پیش ببرید.
  • هنگامی که اکانت خود را سیو می کنید، تمامی مراحلی که پشت سر گذاشته اید و زحماتی که برای پیشرفت اکانت خود کشیده اید، ثبت می شوند. اما اگر اکانت مهمان باشد، با پریدن آن دیگر اطلاعات شما قابل بازگشت نخواهد بود. این مسئله ای است که برای هر کدام از گیمر های کالاف غیر قابل تحمل است.
  • همچنین زمانی که بخواهید برای اکانت خود محصولات جدید بازی و یا سی پی کالاف خریداری کنید، باید اطلاعات اکانت سیو شده را به ما بدهید. یعنی شارژ سی پی برای اکانت مهمان امکان پذیر نیست.
اکانت تک سیو کالاف یعنی چه؟
اکانت تک سیو کالاف یعنی چه؟

اکانت تک سیو یعنی چه؟

شما با مراجعه به مطلب نام برده شده تمامی آموزش های لازم را برای ذخیره کردن اکانت خود روی اکتیویژن مشاهده می کنید. اگر شما بازی خود را تنها روی اکتیویژن ذخیره کنید، به اکانت شما تک سیو کالاف گفته می شوند. یعنی این حساب بازی فقط روی یکی از موارد ممکن سیو شده است. به همین راحتی شما یک اکانت تک سیو دارید که می توانید از قابلیت های آن بهره ببرید. 

همچنین اگر شما قبل از ساختن اکانت کالاف دیوتی یک حساب فیسبوک داشته باشید، می توانید اکانت خود را روی فیسبوک ذخیره کرده و به راحتی مراحل را پیش ببرید. در این صورت هم حساب بازی شما اکانت تک سیو کالاف نام دارد. به معنای آن که این اکانت تنها از طریق فیسبوک ذخیره و ثبت شده است. توجه داشته باشید که اکانت شما چه روی اکتیویژن و چه روی فیسبوک سیو باشد، هیچ تفاوتی در داخل اکانت برای شما ندارد. برای هر دو صورت به یک اندازه باید تلاش کنید تا بتوانید لول بازی خود را بالا برده و به یک پلیر حرفه ای تبدیل شوید.

تک سیو کالاف برای ریجن های مختلف

همانطور که گفته شد اگر اکانت تک سیو کالاف شما روی اکتیویژن ذخیره شده باشید هیچ فرقی با اکانتی که از طریق فیسبوک سیو شده ندارد. اما هر کدام از این دو دسته می توانند ریجن های مختلف داشته باشند. این موضوع به آیپی دستگاهی که اکانت را با آن می سازید بستگی دارد. یعنی به طور کلی هر اکانت تک سیو می تواند روی ریجن هند، ایران و یا اروپا باشد.

تنها تفاوت این ریجن ها نیز در قیمت دلاری برخی محصولات مثل بتل پس ها و گردونه های کالاف دیوتی است. از ریجن هند به عنوان ارزان ترین ریجن کالاف دیوتی نام برده می شود. بعد از آن ریجن ایران و در آخر ریجن اروپا گران ترین ریجن کالاف دیوتی می باشد.

خرید سی پی کالاف دیوتی برای اکانت تک سیو

خرید سی پی کالاف دیوتی برای اکانت تک سیو

شما بازیکنان عزیز بعد از اینکه اکانت خود را با موفقیت روی یکی از سرور های اکتیویژن و یا فیسبوک ذخیره کردید می توانید برای اکانت خود سی پی خریداری کنید. خرید سی پی کالاف دیوتی از گیمو گیفت بهترین پیشنهاد برای پلیر های حرفه ای محسوب می شود. از مزایای خرید سی پی می توان به فعال کردن بتل پس ها، دریافت محصولات داخل گردونه و همچنین تمامی آیتم های درون بخش فروشگاه داخل اکانت اشاره کرد.

با مراجعه به بخش فروشگاه و وارد شدن به دسته بندی بازی کالاف دیوتی می توانید تمامی محصولات آن را مشاهده کنید. گیمو گیفت یکی از معتبرترین سایت های خرید سی پی کالاف است. ما با داشتن تمام مجوز های لازم برای فعالیت سفارشات خریداران را به بهترین نحو به آن ها تحویل می دهیم. همچنین سفارش های سی پی را در کمترین زمان ممکن به اکانت مشتریان واریز می کنیم. علاوه بر آن با وجود تیم پشتیبانی قوی، رضایت کامل مشتریان را جلب کرده ایم. خرید از گیمو گیفت یک تجربه زیبا از بازی کالاف دیوتی را به شما هدیه می کند.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت