روش تغییر اسم در کالاف دیوتی

روش تغییر اسم در کالاف دیوتی

تغییر اسم در کالاف به فارسی

افرادی که قصد دارند بازی کالاف دیوتی (call of duty) را پلی کنند باید در این بازی اکانت داشته باشند. هر فرد در بازی کالاف دیوتی موبایل باید یک نام مناسب برای بازی خود انتخاب کند. این اسم می تواند با معنی های متفاوت و فونت های زیبا باشد. اگر در مورد انتخاب اسم سردرگم هستید، ما شما را در گیمو گیفت راهنمایی کرده ایم. با کلیک بر روی بهترین اسم های بازی کالاف دیوتی می توانید از مطالب تهیه شده استفاده کنید. در آن مقاله اسم های خفن برای کالاف دیوتی آورده شده است. همچنین فونت های گوناگونی را برای بازیکنان فراهم کردیم تا بتوانند اسم دلخواه خود را برای بازی کالاف دیوتی انتخاب کنند.

اما در بعضی مواقع بازیکنان تصمیم می گیرند که نام خود را در بازی تغییر دهند. این کار مراحلی دارد که باید به ترتیب انجام شود. در ابتدا باید گفت که تغییر اسم در کالاف دیوتی رایگان نیست. شما باید برای عوض کردم اسم اکانت کالاف دیوتی مقداری سی پی بپردازید. در ادامه توضیحات بیشتری را به شما ارائه می کنیم.

مراحل تغییر اسم در کالاف دیوتی

  • در ابتدا وارد اکانت خود می شوید، و روی اسم خود در پروفایل کلیک می کنید.
  • بعد از نوار سمت چپ روی Basic می زنید.
  • سپس علامت مداد کنار نام خود را انتخاب می کنید و صفحه ویرایش اسم برای شما باز می شود.

مراحل تغییر اسم در کالاف دیوتی - گیمو گیفت

  • در این مرحله می بینید که برای تغییر اسم کالاف باید rename card داشته باشید.
  • اگر کارت تغییر اسم را ندارید می توانید از بخش فروشگاه بازی خریداری کنید.
  • با وارد شدن به بخش Store روی Gift Center بزنید.
  • سپس rename card را انتخاب کرده و هزینه آن را با سی پی پرداخت کنید.

تغییر اسم در کالاف دیوتی موبایل رایگان

  • در ادامه با استفاده از این کارت می توانید اسم اکانت کالاف خود را ویرایش کرده و یا عوض کنید.

تغییر اسم در کالاف دیوتی موبایل رایگان

در این مطلب سعی کردیم تا مراحل تغییر نام در بازی کالاف دیوتی موبایل را قدم به قدم برای شما شرح دهیم. همانطور که مشاهده کردید، تغییر اسم در کالاف دیوتی نیازمند داشتن مقداری سی پی است. پس اگر نمی خواهید که سی پی های خود را خرج کنید، باید از همان ابتدا یک نام مناسب و زیبا برای اکانت خود انتخاب کنید.

البته در صورتی که تمایل به تغییر اسم در کالاف دیوتی دارید، می توانید از سایت معتبر گیمو گیفت سی پی خریداری کرده و برای این کار استفاده کنید. گیمو گیفت یکی از ارزان ترین سایت های خرید سی پی کالاف دیوتی می باشد. انواع بسته های سی پی در تعداد مختلف در این فروشگاه به مشتریان عرضه می شود.

حل مشکل عوض نشدن اسم در کالاف

در برخی کاربران کالاف دیوتی هنگام تغییر اسم در کالاف با مشکلاتی مواجه می شوند. بعضی بازیکنان ممکن است کارت اشتباهی را خریداری کرده باشند و به همین دلیل نمی توانند از آن کارت برای تغییر نام اکانت استفاده کنند. در بعضی مواقع تعداد سی پی لازم برای خرید rename card را ندارند. برای حل این مشکل کافی است که به سایت گیمو گیفت سر بزنید. تمامی بسته های سی پی کالاف دیوتی با مقدار متنوع موجود هستند. نسبت به نیاز خودتان بسته مورد نظر را انتخاب کرده و ثبت سفارش کنید. گیمو گیفت در کوتاه ترین زمان ممکن سی پی را به اکانت شما واریز می کند.

مسئله دیگری که ممکن است برای بازیکنان هنگام تغییر اسم در کلاف به وجود بیاید، زمانی است که به تازگی اکانت را ساخته باشند و یا جدیدا نام آن را تغییر داده باشند. در این صورت بازی کالاف دیوتی تا حداقل 3 روز امکان تغییر نام را به بازیکنان نمی دهد. یعنی حتی اگر شما rename card را خریداری کنید، این آپین برای شما غیرفعال است.

خرید سی پی کالاف دیوتی از گیمو گیفت

یکی از مطمئن ترین فروشگاه هایی که می توانید خرید سی پی کالاف دیوتی را به آن بسپارید گیمو گیفت می باشد. در این سایت سفارش شما بعد از ثبت شدن به سرعت برای شروع مراحل شارژ ارسال می شود. سپس در مدت زمان کوتاهی به اکانت شما واریز شده و به جهت اطلاع رسانی از تکمیل سفارش برای شما پیامک ارسال می شود. به این ترتیب می توانید یک خرید مطمئن و سریع را از گیمو گیفت تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت