10 نکته کلیدی برای برنده شدن در COD Mobile

10 نکته کلیدی برای برنده شدن در COD Mobile

10 نکته کلیدی برای برنده شدن در COD Mobile

دستیابی به پیروزی هدف اصلی هر بازیکنی است و دانستن نکاتی برای برنده شدن در COD Mobile که در این مقاله ارائه خواهیم کرد بسیار مهم است. Call of Duty (COD) Mobile به 100 بازیکن اجازه می دهد تا در یک نقشه بزرگ به ویژه حالت Battle Royale مبارزه کنند.

آنها از سلاح ها و آیتم ها استفاده می کنند تا شانس خود را برای کشتن سایر بازیکنان در حین زنده ماندن افزایش دهند.
تمرکز بر تاکتیک ها و اجرای استراتژی شما برای رسیدن به پیروزی بسیار مهم است، از جمله دانستن نکات و ترفندها. جدای از آن، برای جلوگیری از شکست، باید چند مورد خطای COD Mobile را نیز بدانید.

ما نکاتی را برای برنده شدن COD Mobile ارائه خواهیم داد و نکات زیر همه متوالی نیستند. بنابراین، شما می توانید آن را با توجه به نیاز خود اعمال کنید.
نکاتی برای برنده شدن COD Mobile
دانستن نکاتی در مورد نحوه پیروزی در جنگ ها در COD Mobile می تواند مرجع جداگانه ای برای شما باشد. علاوه بر این، می توانید با درک نکات زیر، گیم پلی بازی را نیز بهبود ببخشید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

برنده شدن COD Mobile
برنده شدن COD Mobile
 • آماده سازی را به سه مرحله تقسیم کنید

اولین نکته ای که باید هنگام بازی COD Mobile انجام دهید این است که آمادگی خود را قبل از مبارزه به سه مرحله تقسیم کنید، یعنی اوایل بازی، اواسط بازی و اواخر بازی.

در اوایل بازی، بهترین سلاح‌هایی را که می‌توانید دریافت کنید و همچنین تمام تجهیزات مانند مهمات، نارنجک، وسایل بهداشتی و غیره را جمع‌آوری کنید. در همین حال در اواسط بازی، جلوتر بروید تا بتوانید ایردراپ، جلیقه، آدرنالین و بارگذاری سفارشی دریافت کنید.

آماده‌سازی دیرهنگام بازی برای مقابله با دشمنانی است که قبلاً جنگیده‌اند و به حلقه‌های آخر رسیده‌اند. شما باید در این مرحله هوشیار باشید تا سلامت شما حفظ شود و همچنان بهترین سلاح ها را در اختیار داشته باشید.

 • منطقه نقشه را خوب درک کنید

داشتن دانش و بینش در مورد هر مکان در نقشه ایزوله چیزی که بازدید می کنید نکته مهمی است که در نکات برنده شدن COD Mobile گنجانده شده است. ممکن است بتوانید هر چه بیشتر بازی را انجام دهید یاد بگیرید و آن را حفظ کنید.

علاوه بر این، مناطقی نیز وجود دارند که لوت زیادی دارند و معمولاً روی نقشه با رنگ نارنجی مشخص می شود و همچنین مناطقی وجود دارد که تعداد زیادی بازیکن مختلف با هم فرود می آیند. بنابراین داشتن آگاهی از منطقه روی نقشه می تواند به تعیین اینکه برای بهبود گیم پلی چه کاری باید انجام دهید کمک می کند.

 • کلاس را خوب انتخاب کنید

کلاسی که انتخاب می کنید به سبک بازی شما بستگی دارد و این می تواند تفاوت در نبردهای بعدی باشد. می‌توانید چیزی را برای دفاع انتخاب کنید، مانند Transform Shield، واحدهای K9 تهاجمی، یا موارد پزشکی.

انتخاب کلاس مناسب همچنین می تواند برای گیج کردن دشمنان یا وحشت آنها استفاده شود. آزمایش کردن با کلاس های مختلف بهترین راه برای دیدن آنچه مناسب است است.

 • بارگیری های سفارشی

در بتل رویال، باید بهترین سلاحی را که بر آن مسلط شده‌اید انتخاب کنید و بعداً آن را از ایردراپ دریافت کنید. با این حال، از آنجایی که شما فقط می توانید یک سلاح ویژه در هر قطره هوایی دریافت کنید، مهم است که سلاح مناسب را تهیه کنید.

بارگیری ایده آل شامل حداقل یکی برای تفنگ های SMG یا Assault است که در صورت استفاده از آنها می تواند مکمل هر تفنگ ساچمه ای یا تک تیرانداز باشد.

 • Mods را خوب انتخاب کنید

به همان اندازه که انتخاب یک سلاح و کلاس به عنوان نکاتی برای برنده شدن در COD Mobile مهم است، انتخاب مود مناسب نیز می تواند شانس شما را برای برنده شدن در نبرد بعدا باز کند.
مدها به عنوان لوت زمینی در دسترس هستند و دارای سطوح مختلف کمیاب هستند. بنابراین، هرچه دریافت یک مود نادرتر و دشوارتر باشد، انتخاب مد برای شما بهتر است.

 • صفحه نمایش HUD را با گیم پلی خود سفارشی کنید

ممکن است بخواهید دکمه عکسبرداری را فشار دهید، اما به جای آن دکمه دیگری را فشار دهید. به همین دلیل تنظیم HUD مهم است تا دکمه های مهم یکدیگر را مسدود نکنند.

جدای از آن، تنظیم ظاهر HUD به تعداد انگشتانی که می توانید برای بازی استفاده کنید نیز برمی گردد. داشتن یک HUD کارآمد واقعاً می تواند به شما در مبارزه با آتش سوزی شدید کمک کند. بنابراین، انجام تنظیمات ظاهری HUD نیز یکی از نکات مهم برای برنده شدن COD Mobile است.

 • به عنوان یک تیم در COD Mobile بازی کنید

کار تیمی نکته بعدی است که در آن باید به عنوان یک تیم بازی کنید تا بتوانید شانس برنده شدن را داشته باشید. به عبارت دیگر، از فرود شروع کنید، باید با تیم باشید، با تیم حرکت کنید و با تیم بجنگید.

با این حال، شرایط متعددی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد برای زنده ماندن به صورت انفرادی بازی کنید. این زمانی اتفاق افتاد که هم تیمی های شما در میانه نبردی که در جریان بود مجبور به سقوط شدند.

10 نکته برای برنده شدن COD Mobile
10 نکته برای برنده شدن COD Mobile
 • ارتباط در هر بازی مهم است

نکاتی برای برنده شدن COD Mobile در این مورد، البته فقط زمانی اعمال می شود که در یک تیم بازی می کنید. ارتباط p پایه و شما باید آن را با یک تیم انجام دهید تا بتوانید با استفاده از چت صوتی یا چت متنی از یکدیگر محافظت کنید.

 • اشتراک گذاری با هم تیمی ها

به اشتراک گذاری منابعی مانند اسلحه، جلیقه و اقلام بهداشتی با افراد نیازمند، نکته دیگری برای برنده شدن در COD Mobile است.

بهتر است آدرنالین، کمک‌های اولیه یا هموستاتیک‌ها را در صورت زیاد به اشتراک بگذارید تا همه هم تیمی‌ها سلامت بیشتری داشته باشند. بنابراین، کل ارتش می تواند به طور موثر دشمنان را بدون نگرانی در مورد سلامتی از بین ببرد.

 • از تجهیزات تاکتیکی خود بهره ببرید

اغلب اوقات، بازیکنان فراموش می‌کنند که نارنجک دارند و بدون فکر کردن به ساختن پوشش، به نبرد می‌روند. بنابراین، از آیتم های تاکتیکی و کشنده خود استفاده کنید تا بتوانید در نبردهای COD Mobile پیروز شوید.

موارد تاکتیکی مانند نارنجک های دودزا می توانند به شما در ایجاد پوشش کمک کنند. در همین حال، موارد مرگبار مانند نارنجک های خوشه ای می توانند باعث هرج و مرج شوند و دشمنان از مخفیگاه خارج شوند.

 • برای برنده شدن عجله نکنید

آخرین نکته برای برنده شدن در COD Mobile همیشه بازی کردن با عجله نیست. عجله به تیراندازی با نیروها در حالی که تنها هستید ممکن است آن چیزی نباشد که می خواهید.

تصمیم به دفاع با مشاهده و درک نقاط قوت و ضعف دشمن می تواند حرکت درستی باشد. با صبر و حوصله، می توانید استراتژی مناسبی را برای حمله به دشمن در زمانی که فرصت پیش آمد تصمیم بگیرید.

اینها 10 نکته برای برنده شدن COD Mobile هستند که می توانید از آنها به عنوان مرجع استفاده کنید و بعداً در بازی اعمال کنید. اگرنظر یا پیشنهادی دارید در قسمت زیر برای ما بنویسید.

همچنین بخوانید:

ترفند های جدید حرفه ای شدن در بازی کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت