10 مورد از بهترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل

10 مورد از بهترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل

10 مورد از بهترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل

بهترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل، چیزی را به شما القا می کنند. برای Call of Duty، برخی از شخصیت ها به قلب و روح فرنچایز تبدیل شده اند.
در حالی که دیگر نقطه فروش اصلی این فرنچایز نیست، Call of Duty Mobile همیشه تلاش کرده است تا در کمپین های تک نفره خود، شخصیت های به یاد ماندنی و دوست داشتنی را در فرنچایز برنده جوایز خود ارائه دهد. از سربازان پیاده روسی خشن و خونسرد، اپراتورهای مشخصات نقابدار و ابرسربازان هوش مصنوعی کاملاً هوشیار به نمادهای این فرنچایز و شخصیت‌های قابل بازی در چند نفره آنلاین تبدیل شده‌اند.

برخی از شخصیت‌ها تا آنجا پیش رفته‌اند که از بازی‌های مربوطه خود فراتر رفته و خود جایگاه نمادهای فرهنگی را به دست آورده‌اند. بهترین شخصیت‌های Call of Duty از ماموریت‌هایی که هیچ‌کس اعتراف نمی‌کند تا به حال رخ داده است تا رویدادهای متحول کننده جهان در جنگ جهانی سوم، جایگاه خود را در تاریخ و قلب‌های ما به دست آورده‌اند.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

معرفی بهترین شخصیت های کالاف دیوتی

10. Modern Warfare 3 – Sandman

با سرایت جنگ جهانی سوم به سرزمین اصلی اروپا، دلتا فورس اتهامات ایالات متحده را علیه ناسیونالیست های فوق العاده روسی رهبری می کند. Sandman رهبر تیم بازیکن برای بخش ایالات متحده از مبارزات انتخاباتی است، ضد حملات را در طول بازپس گیری شهر نیویورک هدایت می کند، و حمله به پاریس را هدایت می کند که در نهایت برج ایفل را تخریب کرد تا دارایی های روسیه را از توانایی سازماندهی مجدد محروم کند.

آخرین باری که سندمن در دفاع از تخلیه رئیس جمهور روسیه دیده شد، در حالی که یک عقاب صحرا در هر دست داشت به سمت پایین رفت تا از پایان جنگ اطمینان حاصل کند. نجات جهان به سبک یک موضوع رایج در داستان است و سندمن آن را تا انتها مجسم کرد.

9. Modern Warfare 3 – ولادیمیر ماکاروف

بهترین شخصیت های کالاف دیوتی
بهترین شخصیت های کالاف دیوتی

شروری که دوست دارید از آن متنفر باشید. با درگیر شدن در کل سه گانه اصلی جنگ مدرن، نقشه های ماکاروف برای تسلط روسیه شکست خورد و در کنار او سوخت. تبدیل شدن به دشمن مستقیم کاپیتان پرایس، که با کشتن صابون در خلال سقوط اولیه طرح اصلی خود، تثبیت شد، ثابت شد که او را باطل می کند.

ماکاروف که توسط پرایس و یوری در حین تلاش برای مخفی شدن ردیابی می شود، زمانی که ظاهراً پرایس را از دست داده است، شکسته، سوزانده و مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. با یک سیو در آخرین لحظه توسط یوری، پرایس به ماکاروف که سزاوار آن بود، فرستاده می‌شود، که با خشونت کابل‌های هلیکوپتر از سقف شیشه‌ای هتل به پایین انداخته شد. ماکاروف کاریزماتیک و حسابگر، در تاریخ بازی به عنوان یک شرور سطح بالا جای خود را نشان داد.

8. سری جنگ‌های مدرن – کاپیتان پرایس

دو تداوم متفاوت، همان سرباز عالی. کاپیتان پرایس قلب و روح بخش SAS بریتانیا در هر کمپین است، و مهارت های چاشنی و ارتباطات شبکه شخصی او باعث شده است که پرایس به همان اندازه دوست داشته باشد که دشمن داشته باشد.

از نجات جهان از یک حمله پیشگیرانه اتمی گرفته تا خرابکاری در حمله موشکی ایران در شیکاگو، پرایس همه چیز را دیده است و با گام و ظرافت در این جنون فرو رفته است. همیشه ثابت و قابل اعتماد، کاپیتان پرایس همان دوست پدری است که بازیکنان زمانی که دنیا در اطراف آنها فرو می‌ریزد به آن نیاز دارند.

7.سریال Black Ops – جیسون هادسون

بهترین کارکترهای کالاف دیوتی موبایل
بهترین کارکترهای کالاف دیوتی موبایل

یکی از معدود افرادی که سیا را باحال جلوه می دهد. جیسون هادسون مرد درونی بازیکن برای منابع و هوش در دوران Black Ops در دهه‌های 1960 و 80 بود و در تمام مدت تحت فشار خونسرد بود. هادسون آرام، جمع‌آور و متعهد به انجام کار درست برای کشورش و همتایانش بود، در برخی از خطرناک‌ترین نقاط در جدول زمانی Black Ops سنگ حمایت بود.

هادسون که تا آخر دوست واقعی بود، تلاش کرد تا دستکاری های منندز را زیر پا بگذارد و از پسر میسون و وودز در طول حادثه پاناما محافظت کند. هادسون با انتخاب مرگ برای ایمن نگه داشتن وودز و دیوید، مرگی را که از یک مامور میدانی سیا انتظار می‌رفت، مرد، اما مطمئن شد که افراد مناسب برای متوقف کردن برنامه‌های منندز در آینده زنده خواهند بود.

6. عملیات سیاه – ویکتور رزنوز

یک کهنه سرباز شکسته جنگی که در سال 2010 همه بازیکنان را به یک حلقه پرتاب کرد. ویکتور رزنوف که به خاطر جنایات دیگری قاب گرفته شده بود و در یک گولاگ روسیه پوسیده شده بود، زمانی که الکس میسون به او فرستاده شد، فرصتی را دید که یک بار در زندگی به او می‌رسد.

به ورکوتا رزنوف با خرابکاری در شستشوی مغزی و دادن دستورات جدید به میسون، مرتباً در جریان رویدادهای Black Ops به میسون ظاهر می‌شد، اما مشخص شد که رزنوف در فرار Vorkuta مرده و در تمام مدت یک توهم بوده است. افشای داستان برای بسیاری از بازیکنانی که اولین بار بودند شوکه کننده بود و ثابت کرد که Call of Duty می تواند به موضوعات عمیق تر و اشکال غنی تر داستان سرایی بپردازد. از ابتدا تا انتها، قلب آتشین رزنوف برای انتقام می سوخت و حتی در هنگام مرگ، او از انجام آن اطمینان حاصل کرد.

5. Infinite Warfare – E.3.N

شخصیت های برتر کالاف دیوتی موبایل
شخصیت های برتر کالاف دیوتی موبایل

Call of Duty Infinite Warfare با یک نبرد سخت روبرو شد و یک شوتر حرکتی پیشرفته‌تر آینده‌نگر را درست زمانی که واکنش‌ها به چنین بازی‌هایی به اوج رسیده بود، منتشر کرد. بازیکنان می‌توانند در مورد چند نفره چه می‌خواهند بگویند، اما کمپین دسته‌جمعی ارائه شد و E.3.N، به‌اختصار Ethan، یک نکته برجسته بود. یک نمونه اولیه هوش مصنوعی، اتان در طول جنگ داخلی انسانی علیه ناوگان مریخ، تسکین و شوخی های بسیار مورد نیاز را ارائه کرد و اطمینان داد اطرافیانش روحیه خود را بالا نگه می دارند.

اتان با نشان دادن توانایی خود در عشق، ترس و وقف خود مانند هر سرباز انسانی، جان خود را در کنار همسالانش برای پایان دادن به تهدید مریخ و محافظت از زمین در برابر تهاجم فدا کرد. او ممکن است فلزی و سیم‌کشی باشد، اما اتان به همان اندازه پر جنب و جوش و سرزنده بود.

4. سریال Black Ops – فرانک وودز

فرانک وودز، قهرمان جنگ ویتنام و مربی دیوید میسون، همه چیز را دیده است. وودز که کشتن آن غیرممکن به نظر می‌رسید، از ویتنام، شکنجه، شلیک گلوله و انفجارها در طول سفرهایش برای کمک به سیا در از بین بردن تهدیدهای وجودی جان سالم به در برد.

وودز با افزایش سن سه رقمی در طول رویدادهای Black Ops 2، هنوز هوش و ذکاوت خود را در مورد او دارد و به عنوان یک شخصیت کمکی و مربی برای دیوید میسون پس از مرگ احتمالی پدرش خدمت می کند. در حالی که سرنوشت نهایی او به انتخاب های بازیکن در طول Black Ops 2 بستگی دارد، جبر و دوستی واقعی او با الکس میسون، وودز را در میان بسیاری از کهنه سربازان Call of Duty محبوب کرده است.

3. Modern Warfare 2 – گروهبان فولی

گروهبان فولی به دنیا آمد تا او را دوست داشته باشند و در بهترین زمان حاضر شد. با ظهور اینترنت و تولد فرهنگ میم مدرن، فولی با اصرار مکرر خود بر اینکه شخصیت بازیکن، رامیرز، ظاهراً همه کارها را خودش انجام دهد، تبدیل به یک شوخی برجسته آنلاین شد. فولی از دفاع از برگر تاون و سرنگونی هلیکوپترهای تهاجمی گرفته تا استفاده از تفنگ های تک تیرانداز ضد مواد و سرنشینان پهپادهای شکارچی، به یک میم معروف شد که به بازیکنان دستور می داد هر کاری و هر کاری انجام دهند.

برای افزایش محبوبیت او حتی بیشتر، اجرای آواز فولی بود که توسط کیت دیوید محبوب و شناخته شده ارائه شد. دیوید با ایفای نقش در بازی Halo به عنوان داور و کاپیتان اندرسون در فرنچایز Mass Effect در صنعت بازی محبوب شده بود، که اتفاقاً خطوط صوتی بیشتری را به مردم داد تا به فولی نسبت دهند تا این شوخی بیشتر شود. حتی در تمام این سال‌ها، وقتی بازیکنان درباره کمپین Modern Warfare 2 بحث می‌کنند، دستورات محبوب فولی یکی از اولین چیزهایی است که مطرح می‌شود.

بهترین شخصیت های Call of Duty Mobile
بهترین شخصیت های Call of Duty Mobile

2. Modern Warfare Series – Soap MacTavish

از شخصیت بازیکن گرفته تا نماد مشخص و سرباز محبوب، Soap پا به درون خودش گذاشته و بیش از مجموع قطعاتش شده است. نجات کاپیتان پرایس از یک گولاگ خارج از سایت، توقف کودتای خاموش ژنرال شپرد، جلوگیری از نابودی وردانسک، و نجات دی سی از حمله موشکی باعث شده است که Soap شهرت خوبی در داخل و خارج از کیهان در دو خط زمانی ایجاد کند.

دوستی فزاینده او با گوست در Modern Warfare 2 در سال 2022 باعث شد تا طرفداران جدید و قدیمی Soap در طول مدت اقامت خود در مکزیک به شوخی‌هایشان بپردازند. برای صابون، جایی برای رفتن وجود ندارد، مگر به سمت بالا.

1. سری جنگ‌های مدرن – سایمون “شبح” رایلی

یک هم تیمی مرموز که به چهره فرنچایز تبدیل شده است. گوست با گذشته‌ای تیره و تار و میل به پنهان کردن چهره‌اش حتی در میان نزدیک‌ترین دوستان و متحدانش، به سرعت به‌عنوان چهره‌ای قابل تشخیص و جذاب دست به دست شد. با حضور مجدد او در Modern Warfare 2 در سال 2022، Ghost به قلمرو جدیدی از محبوبیت صعود کرد و حتی چهره واقعی کاور هنری و مواد بازاریابی بازی بود.

گفت‌وگوی مربی‌وار مصمم او با Soap و نگرش کارآزموده، Ghost را تبدیل به یک شخصیت برجسته و برجسته از کمپین بازی کرد و اینترنت از او سیر نمی‌شود. بدون هیچ نشانه ای از رفتن به این زودی، به نظر می رسد Ghost برای مدت طولانی در موج تحسین عمومی خود سوار خواهد شد.

خب دوستان عزیز، به پایان معرفی بهترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل رسیدیم، اگر شما نظر دیگری دارید، حتما در متن زیر برای عنوان کنید.

منبع:

۱۰ تا از بهترین بازی های آنلاین + معرفی بهترین بازی های رقابتی

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت