معرفی 13 اسلحه کالاف دیوتی موبایل فصل 11

معرفی 13 اسلحه کالاف دیوتی موبایل فصل 11

معرفی 13 اسلحه کالاف دیوتی موبایل فصل 11

ما اکنون در فصل 11 جدید هستیم. بهترین اسلحه را در فصل 11 COD Mobile بیابید تا بر حریفان خود تسلط داشته باشید و همچنین در رتبه بندی سری 6 صعود کنید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

13 اسلحه برتر در کالاف دیوتی موبایل در حال حاضر

 1. Grau.556
 2. HVK-30
 3. Kilo 141
 4. SKS
 5. Switchblade X9
 6. CX-9
 7. PDW-57
 8. DL Q33
 9. HDR
 10. Holger 26
 11. KRM-262
 12. Argus
 13. Dobvra

همانطور که می بینید، سلاح های جدید مانند Grua.556 و HVK-30 اکنون در رتبه های بالاتر از کیلوگرم 141 قرار گرفته اند. علت را در زیر بیابید.

1. Grau.556

Grau 556 بهترین اسلحه در فصل 11 COD Mobile است که به لطف ویژگی های اخیر اسلحه بسیار دقیق و بسیار آسان برای استفاده است.
Grau 556 با سرعت آتش بسیار سریع و کنترل پس زدن بسیار کم آسیب بسیار زیادی وارد می کند که آن را به Kilo-141 جدید تبدیل می کند.

با آمار ذکر شده، Grau.556 را به زمان بسیار سریعی برای کشتن ماشین تبدیل می کند، فقط مطمئن شوید که مهمات کافی در مجله خود دارید تا از میان دشمنان فرار کنید.

بهترین اسلحه را در فصل 11 COD Mobile
بهترین اسلحه را در فصل 11 COD Mobile

2. HVK-30

HVK-30 دومین اسلحه برتر در فصل 11 است. این تفنگ تهاجمی بسیار قدرتمند و برای برد نزدیک به متوسط ​​عالی است.
HVK-30 با سرعت آتش بسیار سریع و پشتیبانی از برد خوب آسیب بسیار بالایی وارد می کند. چیزی که اسلحه را در رتبه دوم قرار می دهد این است که در مقایسه با کیلو 141 فقط کمی کنترل پس زدگی بالاتری دارد.

با این حال، برای جانبازانی که مدت زیادی است این بازی را انجام می دهند، هنوز هم از این تفنگ استفاده می کنند زیرا عملکرد خوبی دارد.

3. Kilo 141 کیلو-141

Kilo 141 سومین تفنگ برتر در فصل 11 COD Mobile است، این تفنگ هنوز هم بسیار قدرتمند است و از مبتدی تا حرفه ای به طور گسترده استفاده می شود.
Kilo 141 یک تفنگ تهاجمی است که دارای آسیب زیاد با کنترل پس زدگی کم و بسیار دقیق است و آن را به بهترین تفنگ برای استفاده در این فصل تبدیل می کند. استفاده از آن بسیار آسان است و برای هر درگیری با سلاح های برد بسیار خوب است.

4. SKS

وقتی صحبت از تیرانداز به میان می‌آید، SKS پیشرو متا است، این ماشین دو ضربه‌ای برای برد نزدیک، متوسط ​​و طولانی کشنده است.
از فاصله 0 تا 40 متری SKS 60 آسیب به ناحیه بالای قفسه سینه وارد می کند، حتی اگر اسلحه نیمه اتوماتیک است، همچنان می توانید اسلحه را به سرعت شلیک کنید.

این اسلحه از دقت بالایی برخوردار است و برای نبردهای نزدیک به برد میانی و دور ساخته شده است، برای از بین بردن حریفان فقط به دو شلیک بدن نیاز دارید. برای اینکه در این تفنگ مهارت داشته باشید باید مهارت داشته باشید.

5. Switchblade X9

بهترین SMG در COD Mobile Switchblade X9 است، این بهترین اسلحه همه کاره برای استفاده در فاصله نزدیک و متوسط ​​در فصل 11 است.

Switchblade X9 از 0 تا 10 متر 27 آسیب با سرعت آتش 71 میلی ثانیه وارد می کند، این smg از نقطه خالی تا برد 10 متر کشنده است.

Switchblade X9 کاملاً برای هر سبک بازی مناسب است، با کنترل پس زدگی کم می‌توانید آن را برای سرعت‌های ADS سریع‌تر بسازید و همچنان دقت بالایی را حفظ کنید.

بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل فصل 11
بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل فصل 11

6. CX-9

در رتبه 6 در فصل 11، ما CX-9 SMG را داریم، یک مسلسل دستی فروشنده با تحرک بالا و آسیب عالی برای سبک بازی تهاجمی.
CX-9 واقعاً برای نبردهای نزدیک و شخصی خوب است، سرعت شلیک بسیار سریع با خروجی آسیب زیاد دارد و آن را به یکی از دقیق‌ترین SMGهایی که می‌توانید استفاده کنید، می‌کند.

اگر چه، مراقب عقب نشینی CX-9 باشید، استفاده از آن برای بازیکنان جدید و همچنین درگیری های میان برد دشوار است.

7. PDW-57

PDW-57 با دریافت فوران پس زدن، سومین بهترین SMG برای استفاده در COD Mobile است. برای برد نزدیک و متوسط ​​خوب است.
PDW-57 با سرعت آتش مناسب و تحرک خوب که برای هر دو سبک بازی غیرفعال و تهاجمی مناسب است، آسیب زیادی وارد می کند. از لحاظ پس زدن، اکنون فقط باید بر روی کنترل کنترل عمودی پس زدن تمرکز کنید.

8. DL Q33

DL Q33 بهترین تک تیرانداز در COD Mobile است. این پرکاربردترین و قابل اعتمادترین تک تیراندازی است که می توانید در چند نفره استفاده کنید. دقت بالا و قدرتمند.
DL Q33 یک تک تیرانداز فوق العاده قوی است که می تواند در هر محدوده ای به دشمن شلیک کند و دارای تحرک بسیار سریع از جمله دامنه در زمان و سرعت حرکت است تا بتوانید با این تک تیرانداز در اطراف نقشه چابک باشید.

9. HDR

در موقعیت نهم، ما HDR داریم، یک تک تیرانداز عالی برای بازی سلطنتی که می تواند دشمن را از برد بسیار دور شلیک کند.
HDR آسیب بسیار بالایی وارد می کند و دقت دقیقی دارد. این تفنگ هنگام بازی در Battle Royale به دلیل تحرک کمی که دارد بسیار خوب جا می گیرد. شما باید قبل از شلیک یک موقعیت خوب پیدا کنید و استفاده از آن برای برد نزدیک و متوسط ​​در چند نفره بسیار سخت است.

بهترین تفنگ کالاف دیوتی موبایل فصل 11
بهترین تفنگ کالاف دیوتی موبایل فصل 11

10. Holger 26 هولگر 26

در رتبه دهم لیست ما مسلسل سبک Holger 26 را داریم. این سلاح هنوز دقیق ترین lmg مورد استفاده در COD Mobile Season 11 است.
هولگر 26 یک LMG بسیار خوب است که می‌توانید هم برای بازی‌های چندنفره و هم برای بازی‌های بتل رویال به لطف جفت ترکیبی آسیب بالا و سرعت آتش سریع با کنترل پس‌زدگی کم و دقت بالا از آن استفاده کنید. با این حال، تحرک کم چیزی است که باعث می شود این اسلحه را کمی پایین بیاوریم.

11. KRM-262

KRM-262 بهترین تفنگ ساچمه ای برای استفاده در فصل 11 است، این یک شاتگان تمام گردتر است که می توانید هم برای بازی چند نفره و هم برای بتل رویال استفاده کنید.

KRM-262 با پخش گلوله‌های زیاد آسیب زیادی وارد می‌کند تا از آن برای درگیری‌های نزدیک به یک چهارم استفاده کند، می‌تواند به دشمنان در نقطه خالی شلیک کند که برای سبک بازی تهاجمی که دوست دارند در نقشه حرکت کنند عالی است.

12. Argus آرگوس

Argus دومین تفنگ ساچمهای برتر در COD Mobile است، بسیار قدرتمند است اما برای تسلط بر تفنگ ساچمه ای به هدف خوبی نیاز دارد.
آرگوس با پخش محکم گلوله هنگام هدف گیری به سمت پایین آسیب زیادی وارد می کند. این کاملا برای سبک بازی منفعل و تهاجمی به خصوص در حالت چند نفره مناسب است.

داشتن هدف خوب می تواند به افزایش دقت آرگوس کمک کند، زیرا زمانی که شما ADS می کنید، احساس می کنید که شلیک شما بهتر به دشمن برخورد می کند.

13.Akimbo Dobvra آکیمبو دوبورا

بدون شک Akimbo Dobvra بهترین تپانچه ای است که باید با هر یک از بارگیری های خود استفاده کنید.
Dobvra یک تپانچه بسیار خوب است که می تواند صدمات بسیار بالایی را با دقت بسیار بالا وارد کند و با ساخت آکیمبو وقتی مهمات اصلی خود را تمام کنید، بسیار مطمئن خواهید بود. این می تواند یک پشتیبانی عالی از تیرانداز از خفا و همچنین پشتیبانی اولیه باشد.

نتیجه

به طور کلی، متای فصل 11 Call of Duty Mobile هنوز به شدت به تفنگ‌های تهاجمی و مسلسل‌های دستی برای انجام کار در مورد درگیری‌های نزدیک و میان برد متکی است، به نظر می‌رسد متای SMG کمی عقب مانده است در حالی که متای تیرانداز از خفا ثابت مانده است.

همچنین بخوانید:

بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile 2023

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت