5 ترفند برای استفاده از گلو وال ها در بازی فری فایر

5 ترفند برای استفاده از دیوارهای gloo در Free Fire

5 ترفند برای استفاده از دیوارهای gloo در Free Fire

در Free Fire، دیوارهای gloo نقش اساسی در کمک به شما برای رسیدن به پیروزی ایفا می کنند. آنها با تشکیل یک پوشش فوری اما موقت از شما در برابر گلوله های وارده محافظت می کنند. با استفاده حرفه ای از گلو وال ها می توانید از موقعیت های سازش آور نجات پیدا کنید. در واقع، آنها در طول نبردهای نزدیک به شما کمک می کنند و شما را در میدان های باز ایمن نگه می دارند.
به دلیل استفاده زیاد، توسعه دهنده، Garena، Gloo Makers را ارائه می دهد که در ابتدای مسابقه سه دیوار تاریک تولید می کند و با کمک به هم تیمی ها، یکی را بیشتر می کند.

این مقاله از سایت گیمو گیفت در مورد پنج ترفند برای استفاده حداکثری از این پرتابه ها در Free Fire و هموار کردن راه برای Booyah نوشته است، با ما همراه باشید تا بهترین استفاده از دیوارهای gloo در Free Fire را ادامه بخوانید.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

ترفند های گلو وال ها در بازی فری فایر

گیمرها در Free Fire همیشه به دنبال آماده سازی و عملکرد به بهترین شکل ممکن هستند. به همین دلیل است که آنها دوست دارند تمام اقلام مورد نیاز را در اختیار داشته باشند. دقیقاً به همین ترتیب، پوسته‌های Gloo Wall برای محافظت از گیمرها در هنگام مواجهه با موقعیت‌های بحرانی در حین بازی بسیار مهم است. این به گیمرها کمک می کند تا از خود در طول درمان، بارگیری مجدد اسلحه و سایر موقعیت ها محافظت کنند. به همین دلیل است که گیمرها به دنبال راه هایی برای استفاده از آن مانند حرفه ای ها هستند. در اینجا، ما 5 نکته برتر برای استفاده از آن را برای شما به اشتراک گذاشته ایم.

آموزش استفاده از دیوارهای gloo در Free Fire
آموزش استفاده از دیوارهای gloo در Free Fire

1) یک HUD سفارشی مناسب

در Free Fire، یک نمایشگر سفارشی ایده‌آل (HUD) تأثیر قابل‌توجهی بر تسلط شما بر روی دیوار تاریک دارد. بسیاری از بازیکنان اغلب اولین تنظیمات سفارشی را که تحت تأثیر قرار می‌دهند، کپی پیست می‌کنند. با این حال، پس از انجام این کار، آنها برای عادت کردن به چیدمان روزها تلاش می کنند. این به این دلیل است که چنین تنظیماتی با توجه به اولویت‌های کاربری که آن را از آن کپی کرده‌اند شخصی‌سازی می‌شوند.

بنابراین، به بازیکنان توصیه می‌شود طرح‌بندی سفارشی خود را با توجه به راحتی خود ایجاد کنند.

تغییر به تنظیمات سه انگشتی نیز می تواند به تسلط بر دیوار تاریک کمک کند. این چیدمان سرعت حرکت سریع‌تری را ارائه می‌کند، که هنگام یادگیری استفاده کارآمد از دیوارهای گلو ضروری است.

2) حرکت سریع انگشت

حرکت سریع انگشتان برای به دست آوردن تسلط عالی بر کنترلرها و انجام مبارزات خوب ضروری است. همچنین به بازیکنان کمک می کند تا به سرعت دیوارهای تاریک را در محل مناسب قرار دهند.

به یاد داشته باشید، یک لحظه تاخیر در استفاده از دیوارهای گلو می تواند باعث حذف فوری شود. بازیکنان باید زمان کافی را روی حرکت سریع انگشت خود صرف کنند. دستیابی به این مهارت ممکن است به روزها تمرین نیاز داشته باشد.

از این رو به بازیکنان توصیه می شود که صبر خود را حفظ کنند. همچنین، هنگام یادگیری حرکات سریع انگشتان باید سطح حساسیت مناسبی را حفظ کنند. استفاده از آستین های انگشتی می تواند به طور قابل توجهی به کاهش اصطکاک کمک کند و باعث حرکت سریع تر انگشتان شود.

3) ترفند دراز و نشست gloo wall

یک تازه کار اغلب با قرار دادن مناسب دیوارهای تاریک در فری فایر مشکل دارد. اینجاست که ترفند Sit-up gloo wall به کار می آید.

برای این کار لازم است که دکمه های gloo wall و crouch را به طور همزمان فشار دهید. این فوراً یک دیوار تاریک را به کاربر نزدیک می کند و از آنها در برابر دشمنان محافظت می کند.

ترفندهای گلو وال ها در بازی فری فایرترفندهای گلو وال ها در بازی فری فایر

4) از دیوارهای gloo برای جلوگیری از دشمنان استفاده کنید

بیشتر نبردها در Free Fire در زمین‌های باز رخ می‌دهند که دیوارهای تاریک نقشی محوری دارند. با این حال، این پرتابه ها همچنین می توانند در مبارزات نزدیک یا زمانی که می خواهید از ورود دشمنان به ساختمان خود جلوگیری کنید، مفید باشند.

در طول نبرد خانه به خانه، می توانید آنها را نزدیک پنجره ها یا درهای اصلی قرار دهید تا جلوی دشمنان را بگیرید.

این احتمال وجود دارد که حریف بتواند این مانع را بشکند و وارد ساختمان شود. گفته می‌شود، این ترفند می‌تواند زمان بیشتری را برای استراتژی حرکت بعدی برای شما بخرد.

5) دشمنان خود را به دام بیاندازید

همانطور که قبلاً مشخص شده است ، در Free Fire ، دیوارهای gloo عمدتاً به عنوان مکانیزم دفاعی عمل می کنند و از بازیکنان در برابر حملات دشمن محافظت می کنند.

علاوه بر این، هنگام مبارزه در گوشه‌های هر ساختمان، بازیکنان می‌توانند از دیوارهای تاریک برای به دام انداختن دشمن استفاده کنند. این حرکت به تمرین عظیم و زمان بندی دقیق نیاز دارد اما مطمئناً مثمر ثمر خواهد بود.

اگرچه نگه داشتن یک دشمن در قفس در یک دیوار تاریک مدت زیادی دوام نخواهد آورد، شما دست برتر را بر دشمن خود خواهید داشت. همچنین، اگر مهمات شما تمام شده است، این استراتژی می‌تواند شما را زنده بیرون کند و یک کشتن به نام شما اضافه شود.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت