بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل

بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل [5 ترکیب برتر]

بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل چیست؟

ترجیح برای ترکیب اسلحه پابجی موبایل در بین بازیکنان بر اساس سبک بازی آنها متفاوت است، زیرا برخی از ترکیب‌های اسلحه کاملاً با گیم‌پلی خاص مطابقت دارند. علاوه بر این، قبل از اولویت دادن به ترکیب اسلحه گرم، ابتدا باید در مورد سبک بازی خود حدس بزنید و بفهمید که کدام ترکیب اسلحه باید شما را در تلاش برای برنده شدن همراهی کند.

از آنجایی که سلاح های بی شماری در PUBG Mobile ارائه شده است، باید به آزمایش ترکیب های مختلف تفنگ ادامه دهید و این مقاله تعدادی از آنها را فهرست می کند که می توانید با توجه به سبک بازی خود انتخاب کنید.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

معرفی بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل

معرفی بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل
معرفی بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل

1) UZI + DP-28

اگر دوست دارید برای مبارزه با دشمن همه کاره شوید، UZI + DP-28 یکی از بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل است. اگرچه UZI یک سلاح عالی برای نبردهای میان برد نیست، اما استفاده ماهرانه از آن در درگیری های اسلحه از فاصله نزدیک به دلیل سرعت شلیک بالا، خروجی آسیب مناسب و سرعت پس زدن کم، مطمئناً یک ضربه محکم است.

DP-28 به شما کمک می کند در درگیری های اسلحه میان برد تا دوربرد متمایز شوید. این LMG (مسلسل سبک) را با دامنه مناسب مجهز کنید، به حالت خمیده یا خمیده بروید تا از سرعت پس زدن نزدیک به صفر آن استفاده کنید و اسپری خوب آن به راحتی دشمن دوردست را از بین می برد.

2) Groza + AWM

یک تک تیرانداز خوب از سلاح خود انتظار دارد که با یک یا دو شلیک دشمن را از بین ببرد و AWM از این نظر ناامید نمی شود. این تک تیرانداز توسط بسیاری از بازیکنان ترجیح داده می شود، زیرا برای از بین بردن دشمن فقط یک ضربه سر خوب لازم است و حتی می تواند به کلاه ایمنی سطح سوم نفوذ کند. پس از جفت کردن SR با یک اسکوپ 8x، می توانید به راحتی با AWM یک هدشات برای یک دشمن دور ثبت کنید.

Groza به دلیل سرعت شلیک و خروجی آسیب عالی، یک سلاح عالی برای نبردهای نزدیک تا میان برد است. با این حال، این AR نیاز به کنترل خوب سلاح برای شلیک دقیق دارد.

3) DP-28 + AKM

یکی از بهترین ترکیب اسلحه های PUBG Mobile، DP-28 است که با AKM جفت شده است. اگر بتوانید به طرز ماهرانه‌ای به دشمن بپاشید و شلیک‌های دقیق را فرود بیاورید، این ترکیب سلاح انتخابی عالی است. از آنجایی که DP-28 دارای نرخ پس زدگی نزدیک به صفر است، می تواند به شما کمک کند تا یک دشمن دور را از بین ببرید. علاوه بر این، می توانید حرکت آن را حتی با دراز کشیدن یا خمیدن بهتر کنترل کنید.

SR AKM یک سلاح عالی برای درگیری های نزدیک و میان برد است. با این حال، بسیاری از بازیکنان استفاده از اسلحه گرم را به دلیل سرعت بالای پس زدن آن توصیه نمی کنند. گفته می‌شود، اگر بتوانید حرکت آن را کنترل کنید، می‌توانید به راحتی دشمن را از بین ببرید، زیرا یکی از بالاترین خروجی‌های آسیب را در بین ARهای عنوان دارد.

بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل
بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل

4) Scar-L + Mini 14

گرفتن عکس های دقیق یک چیز است و ثبت عکس های سر یک چیز دیگر. اگر بر این مهارت ها تسلط دارید، Scar-L با Mini 14 یکی از بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل است. با این حال، اگر مبتدی هستید یا با هدشات های فرود مشکل دارید، باید از استفاده از این ترکیب خودداری کنید، زیرا هر دو اسلحه گرم خروجی نسبتاً کمتری دارند.

Scar-L به دلیل سرعت شلیک بالا یکی از بهترین انتخاب ها در نبردهای میان رده است. از سوی دیگر، Mini 14 یک سلاح عالی برای درگیری‌های اسلحه‌ای میان برد تا دوربرد است، البته به سرعت حرکت انگشتان سریع نیاز دارد. اگر شما یکی از اعضای تیمی هستید که مسئول رسیدگی به درگیری های اسلحه در محدوده های ذکر شده هستید، این ترکیب اسلحه ارزش امتحان کردن را دارد.

5) M249 + AWM

M249 + AWM یکی دیگر از بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل است. LMG M249 دارای یک گیره عظیم 100 است و می تواند دشمن را قبل از مشاهده در مبارزات میان برد دو بار فکر کند. همچنین دارای خروجی آسیب مناسب، سرعت شلیک خوب و حرکت پس زدن کم است که همگی آن را به یک سلاح گرم عالی برای نبردهای نزدیک تا میان برد تبدیل می کند.

همانطور که گفته شد، AWM یکی از بهترین تک تیراندازها در PUBG Mobile است و می تواند تنها با یک ضربه سر، دشمن دور را از بین ببرد. با این حال، AWM + M249 یکی از کمیاب‌ترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل است، زیرا هر دو اسلحه منحصراً در ایردراپ در دسترس هستند.

همچنین بخوانید:

بهترین تفنگ های پابجی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت