5 استراتژی پابجی موبایل و نکات نقشه Sanhok

5 استراتژی پابجی موبایل و نکات نقشه Sanhok

استراتژی پابجی موبایل و نکات مهم نقشه Sanhok

با پیروی از این استراتژی و نکات حیاتی BGMI برای Sanhok تسلط خود را اعمال کنید.
Sanhok نقشه ای با مضمون گرمسیری در Battlegrounds Mobile India است که واکنش های متفاوتی را از جامعه برمی انگیزد. در حالی که برخی نقشه را به خاطر نبردهای سریع و گیم پلی پویا آن دوست دارند، برخی دیگر توسط دشمنانی که در جنگل های انبوه پنهان شده اند غرق می شوند. اکثر بازیکنان ترجیح می دهند از روش مخفی کاری هنگام بازی در Sanhok استفاده کنند. در این راهنما، ما به پنج استراتژی و نکات BGMI برای Sanhok نگاه می کنیم که به شما کمک می کند مدت بیشتری روی نقشه زنده بمانید.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

استراتژی پابجی موبایل و نکاتی برای نقشه Sanhok که باید بدانید

استراتژی پابجی موبایل
استراتژی پابجی موبایل

در زیر پنج نکته و ترفند برای نقشه Sanhok در Battlegrounds Mobile India آمده است.

  • زمین در مناطق بر اساس مهارت شما

اگر شما یک بازیکن باتجربه Battlegrounds Mobile India هستید که می‌توانید اعصاب خود را در طول تیراندازی‌های طولانی مدت آرام نگه دارید، در بهترین نقاط فرود در BGMI Sanhok چتربازی کنید. Bootcamp، Paradise Resort، و Camp Alpha مکان‌هایی روی نقشه هستند که معمولاً بهترین لوت‌ها را در خود جای داده‌اند.

با این حال، با بالا رفتن رتبه شما، شانس زنده ماندن در مکان های داغ در Sanhok کم می شود. به جای استفاده از استراتژی «پرخطر، پاداش بالا»، تصمیم منطقی فرود آمدن در لبه‌های نقشه یا نزدیک کلبه‌های کوچک را انتخاب کنید، اگر در اوایل بازی با دشمنان روبرو نیستید.

  • سبک پخش خود را انتخاب کنید

نبردها در Sanhok در یک جنگل سرسبز استوایی پر از درختان و صخره ها برای پوشش رخ می دهد. می‌توانید بازی تهاجمی در BGMI را انتخاب کنید، با یک وسیله نقلیه به دشمنان نزدیک حمله کنید، یا آن را آهسته و مخفیانه انجام دهید. از علفزارهای طولانی به نفع خود برای مخفی شدن و انتظار برای نزدیک شدن دشمن استفاده کنید. حتی در بازی‌های تهاجمی، می‌توانید دکمه Prone را فشار دهید و زمانی که سلامتی‌تان ضعیف است به عقب برگردید، با استفاده از چند نارنجک دودزا دقیق حرکات خود را پنهان کنید.

  • استراتژی غارت پس از فرود در مناطق سقوط داغ

به سرعت هر غارتی را که در ساختمان ها یا بالای اشیاء پیدا می کنید بردارید و شروع به هجوم به دشمنان کنید. هرچه زمان بیشتری به حریفان بدهید تا آماده شوند، شانس شما برای بقا کمتر می شود. آنها را زودتر بزنید، زمانی که تجهیزات کافی ندارند، و قبل از رفتن به تیم بعدی، غارت آنها را بردارید. این سبک بازی تهاجمی در BGMI برای کسانی که در مناطق داغ مانند Bootcamp فرود می آیند مناسب است.

  • مراقب دایره باشید

Sanhok یک نقشه کوچک در مقایسه با Erangel و Miramar در BGMI است. این بدان معنی است که منطقه امن سریعتر کوچک می شود و شما باید چند دقیقه پس از پایان غارت در حرکت باشید. از استفاده از وسایل نقلیه برای سفر به دایره خودداری کنید زیرا آنها سر و صدای زیادی ایجاد می کنند و باعث تحریک دشمنانی می شوند که در بوته ها یا در چمن ها پنهان شده اند. با پای پیاده سفر کنید، از خمیده استفاده کنید تا صدای ایجاد شده توسط قدم هایتان را کاهش دهید، و مراقب محیط اطراف خود (درختان، صخره ها، علف ها یا برآمدگی ها برای پوشش) باشید.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

نکات مهم نقشه Sanhok پابجی موبایل
نکات مهم نقشه Sanhok پابجی موبایل
  • لباس های خود را در دایره نهایی از تجهیز خارج کنید

اگر حلقه های نهایی در Sanhok نزدیک جنگل ها باشد، به احتمال زیاد مخالفان مستعدی را خواهید یافت که در چمن های بلند پنهان شده اند. تشخیص آنها بسیار دشوار است به خصوص اگر یکی از دشمنان کت و شلوار Ghillie به تن داشته باشد. به جای اینکه بدون اطلاع از محل نگهداری آنها عجله کنید، می توانید برای مدتی منتظر بمانید تا در چمن پنهان شوید. تمام اقلام لباس خود را به طور کامل با محیط اطراف ترکیب نکنید.

کار تیمی نیز یک عنصر مهم در برنده شدن در یک شام مرغ است. به جای جمع شدن در یک مکان، در لبه های منطقه امن پراکنده شوید. دشمنان را شناسایی کنید و موقعیت آنها را به هم تیمی خود منتقل کنید و پس از آن می توانید برنامه هایی برای از بین بردن آنها ایجاد کنید.

همچنین بخوانید:

آموزش تغییر سرور در پابجی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت