معرفی 5 کارت رویال تورنمنت در کلش رویال

معرفی 5 کارت رویال تورنمنت در کلش رویال + مراحل ساخت Tournament

معرفی 5 کارت رویال تورنمنت در کلش رویال + مراحل ساخت Tournament

بازیکنان کلش رویال را به دلیل تورنمنت های مختلف و چالش های درون بازی که به آنها کمک می کند تا منابع را به دست آورند، دوست دارند. رویال تورنمنت که هر ماه منتشر می شود، تکنیک های حمله بازیکنان را در قالب مسابقات آزمایش می کند و آن را به جدیدترین چالش درون بازی تبدیل می کند.

مسابقات سلطنتی این ماه از 11 آوریل آغاز می شود و بازیکنان در نبردهای 1v1 با یکدیگر رقابت می کنند و در نبردها پیروز می شوند تا به جدول امتیازات صعود کنند. بازیکنان باید از کارت هایی که قفل آنها را باز کرده اند استفاده کنند. در این مقالمعرفی 5 کارت رویال تورنمنت در کلش رویال برای استفاده در مسابقات سلطنتی کلش رویال توضیح داده ایم، با ما در سایت گیمو گیفت همراه باشید تا در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم بازی کلش رویال در ایران

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.
بیایید جم کلش رویال را با کمترین قیمت و مطمئناً ایمن در گیمو گیفت شارژ کنید.

5 کارت رویال تورنمنت در کلش رویال

5 کارت رویال تورنمنت در کلش رویال
5 کارت رویال تورنمنت در کلش رویال

1: شوالیه مگا Mega Knight

 • هزینه: 7 اکسیر
 • خسارت: 355
 • امتیاز: 5280

Mega Knight یک کارت افسانه‌ای است که بازیکنان می‌توانند پس از رسیدن به Arena 7 آن را دریافت کنند. هنگامی که در میدان نبرد استفاده می‌شود، مانند سایر کارت‌های آسیب اسپلش در بازی، آسیب زیادی وارد می‌کند.

Mega Knight یکی از قدرتمندترین کارت های بازی است زیرا نه تنها آسیب زیادی وارد می کند بلکه دارای امتیازات زیادی نیز می باشد. برای مقابله با نیروهای هوایی حریف، بازیکنان باید کارت های پشتیبانی مانند Wizard و Witch با Mega Knight را به کار گیرند.

همچنین بخوانید:

نحوه مقابله با مگا نایت در کلش رویال

2: جادوگر Wizard

 • هزینه: 5 اکسیر
 • خسارت: 370
 • امتیاز: 955

هنگامی که بازیکنان به Arena 4 رسیدند، می‌توانند Wizard، کارتی با نقطه ضربه بالا و آسیب منطقه را دریافت کنند. توانایی آسیب رساندن به منطقه او را به یک واحد پشتیبانی مفید تبدیل می کند که می تواند با Witch و Valkyrie برای محافظت از کارت های تانک استفاده شود.

او می تواند به راحتی با انبوه هوا مقابله کند و به او اجازه می دهد در ساخت کارت های هدف مانند جاینت و الکترو جاینت کمک کند.

3: کارت Goblin BarrelGoblin Barrel

 • هزینه: 3 عدد اکسیر
 • خسارت: 289
 • امتیاز: 955

کارت طلسم Goblin Barrel Epic در کلش رویال یکی از محبوب ترین کارت ها است زیرا می تواند آسیب زیادی به برج های دشمن وارد کند. می توان از آن در هر موقعیتی در میدان جنگ استفاده کرد.

هنگامی که Goblin Barrel فعال می شود، روی زمین متلاشی می شود و سه گوبلین آزاد می شود که صدمات سنگینی به هدف، ترجیحا برج ها، وارد می کنند.

قبل از استقرار Goblin Barrel، بازیکنان باید بررسی کنند که آیا حریفان آنها کارت هایی مانند Logs یا Arrows دارند یا خیر، و اگر دارند، اجازه دهند از آن استفاده کنند.

معرفی تورنمنت در کلش رویال
معرفی تورنمنت در کلش رویال

4: برج دوزخ Inferno Tower

 1. هزینه: 5 اکسیر
 2. خسارت: 2810
 3. تعداد بازدید: 2318

Inferno Tower قوی‌ترین کارت دفاعی کلش رویال است که می‌تواند کارت‌هایی مانند Pekka، Giant، Golem و غیره را با ضربه‌ی بالا بپردازد. بازیکنان Arena 4 یا بالاتر می توانند قفل آن را باز کنند و باید در مرکز پایگاه قرار گیرد تا جلوی فشار دشمن گرفته شود و بیشترین آسیب را وارد کند.

دسته‌ای از کارت‌ها می‌توانند به سرعت برج اینفرنو را از بین ببرند، بنابراین بازیکنان باید سعی کنند از خود در برابر آنها محافظت کنند.

5: Valkyrie

 1. هزینه: 4 عدد اکسیر
 2. خسارت: 345
 3. تعداد بازدید: 2641

Valkyrie یکی از قوی‌ترین کارت‌های کمیاب در کلش رویال است که ممکن است بازیکنان پس از رسیدن به Arena 2 به دست بیاورند. این کارت امتیازات و آسیب‌های بالایی دارد که باعث پشتیبانی زمینی خوبی برای سربازان می‌شود.

چرخش تبر او به تمام نیروهای مخالف در شعاع 360 درجه حمله می‌کند و به او اجازه می‌دهد تا بدون زحمت تعداد زیادی از نیروها را از بین ببرد. کارت های تانک مانند Pekka و Mega Knight باید به عنوان نیروهای پشتیبانی استفاده شوند.

مراحل ساخت Tournament کلش رویال

مراحل ساخت Tournament در کلش رویال
مراحل ساخت Tournament در کلش رویال

مرحله 1: بازی کلش رویال را اجرا کنید

برای ساخت Tournament کلش رویال در ابتدا لازم است که برنامه را باز کنید و سپس در قسمت بالای صفحه گوشی به نام Tournament را انتخاب کنید. بعد از انتخاب، با در نظر گرفتن مقدار جمی که دارید می توانید مقدار اعضایی که می خواهید به تورنمنت اضافه شوند را انتخاب کنید و در نهایت گزینه Create را بزنید.

مرحله 2: سطح بازی خود را ارتقا دهید

در وهله اول مهم است بدانید که برای ساخت Tournament کلش رویال لازم است تا در بازی در سطح 8 باشید وگرنه امکان ساخت تورنمنت وجود ندارد، چنانچه رتبه ی پایین تری دارید در اولین فرصت برای ارتقای سطح خود تلاش کنید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت