معرفی 5 اشتباه فری فایر که نباید انجام بدهید!

معرفی 5 اشتباه فری فایر که نباید انجام بدهید! + آشنایی با اشتباهات رایج Free Fire

معرفی 5 اشتباه فری فایر که نباید انجام بدهید! + آشنایی با اشتباهات رایج Free Fire

بازی فری فایر یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین می باشد که در سراسر دنیا توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است، مانند هر بازی دیگری، لازم است تا هنگام انجام مسابقات از ترفندهایی برای پیروزی استفاده و همینطور از انجام دادن برخی اشتباهات اجتناب کنید، از همین روی امروز در سایت گیمو گیفت به معرفی 5 اشتباه فری فایر که نباید انجام بدهید! پرداخته ایم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

وقتی صحبت از استراتژی‌ها می‌شود، گاهی اوقات کاری که نباید انجام دهید به اندازه انجام ترفندهای بازی حائز اهمیت است. این امر مخصوصاً برای بازی‌های بتل رویال مانند Garena Free Fire صادق است، جایی که شانس‌ها به طور کلی در مقابل شما قرار دارند. در نهایت فقط شما در مقابل 49 بازیکن دیگر هستید و آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که با انجام یک کار اشتباه شانس خود را برای برنده شدن بیشتر کاهش دهید.

بنابراین، با مرتکب نشدن این اشتباهات رایج، از شانس بیشتری برای بقا اطمینان حاصل کنید. اگر مرتکب این اشتباهات شدید، احساس بدی نداشته باشید. بالاخره همه اشتباه می کنند. امیدواریم این لیست به شما کمک کند تا بازی خود را ارتقا دهید! به موارد ذکر شده برای برنده شدن در بازی توجه کنید.

اگر به تازگی بازی را شروع کرده اید، ممکن است بخواهید ترفند های حرفه ای شدن در بازی فری فایر ما را در اینجا بررسی کنید. اگر کمی بازی می کنید و به چند نکته بیشتر نیاز دارید، می توانید راهنمای پیشرفته ما را در اینجا بررسی کنید.

خرید جم فری فایر از سایت گیمو گیفت

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

معرفی اشتباهات رایج فری فایر
معرفی اشتباهات رایج فری فایر

آشنایی با 5 اشتباه فری فایر

Garena Free Fire یکی از پردانلودترین بازی های سبک بتل رویال موبایل است. گیم پلی کوتاه و همه جانبه است که بازیکنان را در مهارت های بازی تقویت می کند. در اینجا در این مقاله به 5 اشتباه برتر بازیکنان در حالت رتبه بندی Free Fire نگاهی می اندازیم.

دانستن برخی نکات و ترفندهای اولیه و پیشرفته Free Fire یک جنبه ضروری در مسیر تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای در بازی است. علاوه بر مبارزات تفنگی شما در Free Fire، یک استراتژی قوی شما را به طور قابل توجهی از سایر بازیکنان در میدان نبرد جلوتر خواهد داشت.
اشتباهاتی که بازیکنان در حالت رتبه بندی فری فایر انجام می دهند

آشنایی با 5 اشتباه فری فایر
آشنایی با 5 اشتباه فری فایر

1: بازی با یک تیم دائمی

بازیکنان برای بهبود گیم پلی باید با تیم خود بازی کنند. هماهنگی و ارتباط خوب آنها را به پیروزی نزدیک‌تر می‌کند هم تیمی‌های تصادفی ممکن است درک کافی برای احیای بازیکنان زمین‌خورده نداشته باشند در حالی که زندگی آنها را به خطر می‌اندازند. اینها معرفی اشتباهات رایج فری فایر است که بازیکنان در حالت رتبه بندی Free Fire انجام می دهند.

2. هنگام آغاز بازی عجله نکنید.

بازیکنان به محض شروع مسابقه نیازی به اتخاذ یک سبک تهاجمی از گیم پلی ندارند. اغلب اشاره می شود که کسانی که از استراتژی استفاده می کنند، بازی ها را برنده می شوند تا کاربرانی که دوست دارند به شدت درگیر درگیری های مسلحانه شوند.

بازیکنان هنگام فرار/حمله به دشمنان باید مراقب منطقه امن در حال کوچک شدن باشند. آنها باید از دست دشمنان فرار کنند، نه اینکه آنها را بکشند، در حالی که منطقه به سرعت در حال کوچک شدن است.

3. لوت را عاقلانه بگیرید

بازیکنان باید هنگام غارت لوازم ضروری و سلاح های قدرتمند مراقب باشند و هرگز نباید از یک منطقه در معرض یا یک نقطه غارت غارت کنند.

همچنین باید ابتدا ساختمان ها و پناهگاه ها را قبل از خروج غارت کنند. آنها باید از همان ابتدا به جای فشار آوردن به دشمنان، روی بقا تمرکز کنند.

4. انتخاب ترکیب شخصیت مناسب

Free Fire پس از به‌روزرسانی OB28 فهرستی عظیم از بیش از 39 کاراکتر دارد. انتخاب یک شخصیت به دلیل ظاهر آن، بازیکنان باید یکی را انتخاب کنند که مناسب سبک بازی آنها باشد. هنگام انجام مسابقات رتبه بندی شده در Free Fire، عاقلانه است که A124 را انتخاب کنید زیرا او می تواند مقدار مشخصی EP را به HP تبدیل کند.

5. تنظیمات حساسیت

استفاده از تنظیمات حساسیت سفارشی در حالت Free Fire Ranked می تواند شانس شما را برای برنده شدن در میدان جنگ بسیار افزایش دهد. اکثر بازیکنان Free Fire از تنظیمات حساسیت پیش فرض برای انجام مسابقات استفاده می کنند. آنها باید در عوض تنظیمات حساسیت را با توجه به سبک بازی خود انتخاب کنند.

بازیکنان همچنین باید توجه داشته باشند که از دستگاهی که برای بازی استفاده می‌کنند، عملکرد گوشی‌ها با توجه به نیازهای بازی متفاوت است. کاربران نباید تنظیمات شخص دیگری را فقط به این دلیل کپی کنند که آن شخص بازیکن بهتری است.

یکی از دلایل اصلی شکست دادن بسیاری از بازیکنان در مسابقات Clash Squad Rank به دلیل اشتباهات رایج در طول بازی است. هدف این مقاله و معرفی 5 اشتباه فری فایر برجسته کردن این نکات و ارائه راه حل هایی برای جلوگیری از آنها است.

معرفی سایر اشتباهات رایج فری فایر

اشتباهات رایج فری فایر
اشتباهات رایج فری فایر
 • مورد حمله قرار گرفتن از پشت

مسئله: بسیاری از بازیکنان به دلیل اینکه از پشت مورد حمله قرار می گیرند، ناک داون یا حذف می شوند.

راه حل:

 1. همیشه هوشیار باشید و حواستان به جلو و عقب باشد.
 2. از کاراکترهای تشخیص مکان مانند سرنخ یا خودکار استفاده کنید.
 3. از دکمه Freelook استفاده کنید یا بپرید و صفحه را بلغزانید تا محیط اطراف خود را بررسی کنید.
 •  استفاده از ترکیب کاراکترهای قدیمی

مشکل: بازیکنان اغلب از ترکیب شخصیت های فصل قبل بدون تنظیم برای به روز رسانی استفاده می کنند.

راه حل:

 1. با جدیدترین یادداشت‌های وصله به‌روز باشید تا بدانید کدام شخصیت‌ها دچار عصب‌کشی یا ناهنجاری شده‌اند.
 2. ترکیب شخصیت خود را بر اساس تغییرات اخیر تنظیم کنید.
 3. در مورد به روز رسانی اسلحه نیز مطلع باشید.
 • عدم استفاده صحیح از کاورها

مسئله: بازیکنان از روکش بیرون می‌پرند و آسیب‌پذیرتر می‌شوند.

راه حل:

 1. به جای پریدن به بیرون، کمی به بیرون بلغزانید، تیراندازی کنید و سپس به داخل بلغزانید.
 2. از پوشش به نفع خود استفاده کنید و نوردهی را به حداقل برسانید.
 • بازی در نقشه های ناآشنا

بازی در مناطق ناشناخته می تواند مضر باشد.

راه حل:

 1. قبل از ورود به مسابقات رتبه بندی شده، با نقشه های جدید در مسابقات کلاسیک آشنا شوید.
 2. اگر از نقشه های خاصی خوشتان نمی آید، برای جلوگیری از چرخش آنها، آنها را حذف کنید.
 • عجله پرخاشگرانه بدون برنامه

بازیکنان اغلب بدون در نظر گرفتن عواقب اعمال خود به دشمنان می شتابند.

راه حل:

 1. قبل از حرکت، یک یا دو قدم جلوتر فکر کنید.
 2. اگر عجله تهاجمی کارساز نبود، پهلو گرفتن یا گرفتن موقعیت بالاتر را در نظر بگیرید.
 3. سبک عجله خود را بر اساس مسابقه و هم تیمی های خود تطبیق دهید.
 • عدم استفاده از ترکیب کاراکترهای بهینه

برخی از ترکیب‌های کاراکتر قوی‌تر از بقیه هستند، به خصوص در متای فعلی.

راه حل:

 1. از شخصیت های غالب مانند سونیا و دیمیتری به روز باشید.
 2. اطمینان حاصل کنید که ترکیب شخصیت شما می تواند با شخصیت های غالب در بازی مقابله کند.

اجتناب از این اشتباهات رایج فری فایر می تواند به طور قابل توجهی گیم پلی و شانس برنده شدن شما را در مسابقات Clash Squad Rank بهبود بخشد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشد. اگر شما هم ترفند و یا اشتباهی را بازی فری فایر میشناسید برای ما در قسمت زیر بنویسید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت