معرفی 5 نقش جدید در OB44 فری فایر

معرفی 5 نقش جدید در OB44 فری فایر

5 نقش جدید در OB44 فری فایر با بهترین سلاح ها و شخصیت ها

سیستم نقش جدید OB44 فری فایر منتشر شد! بیایید مناسب ترین نقش برای بازی و بهترین سلاح گرم را برای بویا در اینجا بررسی کنیم.
پنج نقش جدید در OB44 فری فایر با تخصص و مهارت خاص وجود دارد. بنابراین، شما همچنین به انواع سلاح های مناسب برای آنها نیاز دارید. بیایید در اینجا مناسب ترین نقش برای بازی و بهترین اسلحه/شخصیتی را که برای بویا انتخاب می شود بررسی کنیم.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

1. عجله کننده – Rusher

بازیکنان تهاجمی FreeFire MAX که عاشق مبارزات نزدیک و اقدامات سریع هستند باید نقش راشر را انتخاب کنند. هنگام ایفای این نقش، باید مهارت های بازتاب سریع و حس موقعیت خوبی داشته باشید تا با خیال راحت و بی سر و صدا به دشمنان نزدیک شوید و سپس به سرعت آنها را پاک کنید. راشرها نیز باید چابک باشند.

شاتگان و SMG بهترین سلاح برای راشرزهای FreeFire MAX هستند. آنها قوی و انعطاف پذیر هستند، بنابراین برای این نقش مرزی در یک تیم آتش آزاد مناسب هستند.

5 نقش جدید در OB44 فری فایر با بهترین سلاح ها و شخصیت ها
5 نقش جدید در OB44 فری فایر با بهترین سلاح ها و شخصیت ها

2. تفنگدار – Rifler

تفنگداران یا مهاجمان اغلب در نبردهای میان برد و گاهی اوقات نبردهای دوربرد شرکت می کنند. آنها می توانند راشرها را دنبال کنند و پشت خود را بپوشانند تا به امتیازات ضربه وارد شوند و از آنها در از بین بردن دشمنان حمایت کنند. تفنگ های تمام خودکار و تفنگ های تیرانداز دو نوع بهترین سلاح برای تفنگ ها هستند. آنها برای این نقش قوی و قابل اعتماد هستند. همچنین برای کنترل این سلاح ها به مهارت های تهاجمی عالی نیاز دارید.

3. تک تیرانداز – Sniper

تک تیراندازها اغلب وظیفه مشاهده تیم را بر عهده می گیرند و متحدان را از موقعیت دشمنان مطلع می کنند. آنها همچنین اهداف را با شلیک های دقیق از فاصله دور پایین می آورند. بنابراین، تک تیراندازها باید در هر شلیک به خوبی آماده و محتاط باشند، زیرا تفنگداران اغلب پس از هر شلیک باید موقعیت خود را تغییر دهند تا حریف را در پشت کاور هدف قرار دهند و شلیک کنند.

تفنگ های تک تیرانداز بهترین سلاح برای تک تیراندازها در Free Fire MAX هستند. این سلاح گرم اغلب خسارت زیادی در هر ضربه وارد می کند. اما یک محدوده مناسب برای هدف گیری و شلیک دقیق برای عکس های سر دقیق ضروری است.

4. پشتیبانی – Support

نقش حامی در Free Fire MAX اغلب درگیر نبرد نیست، اما برای کمک به کل تیم برای بدست آوردن Booyah مهم است. آنها می توانند ماموریت جستجو، یافتن مکان دشمن، شفای هم تیمی ها، غارت و حمل تدارکات، رانندگی اتومبیل و کمک به خسارت کلی را بر عهده بگیرند.

Clue، Thiva، Homer و Dimitri گزینه های شخصیتی عالی برای بازیکنان Free Fire MAX هستند که این نقش را انتخاب می کنند. مهارت‌های آن‌ها به تیم شما کمک می‌کند تا زنده بمانند و برای وضعیت K/D بالاتر، کشته‌های بیشتری دریافت کنند.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

OB44 فری فایر
OB44 فری فایر

5. بمب افکن – Bomber

بمب‌افکن‌های Free Fire MAX می‌توانند از سلاح‌های انفجاری و مواد پرتاب‌کننده برای وارد کردن صدمات AoE به دشمنان استفاده کنند. گاهی اوقات، زمانی که در یک منطقه کوچک جمع می شوند، می توانند تیم حریف را چنگ بزنند. آنها همچنین از تجمع دشمنان برای حمایت از یکدیگر جلوگیری می کنند.

آلوارو و A124 دو گزینه ایده آل شخصیت برای این نقش هستند. علاوه بر این، شما باید RGS-50، M79 یا Trogon را به عنوان سلاح اصلی انتخاب کنید.
جدا از سیستم نقش جدید، می توانید ویژگی های هیجان انگیز جدیدی را در پچ OB44 فری فایر تجربه کنید، مانند Mechadrake در BR، CS Dragon Airdrop، به روز رسانی سلاح، شخصیت های جدید، بازگشت به شکار زامبی و غیره. علاوه بر این، تعداد زیادی کدهای بازخرید برای جوایز ارزشمند هر روز. منتظر مطالب جالب بیشتر این بازی بتل رویال باشید.

تغییرات در آپدیت Free Fire MAX OB44 چیست؟

این به روز رسانی به بازیکنان فرصتی برای غوطه ور شدن در یک تجربه بازی بالا می دهد. به روز رسانی Free Fire OB44 چندین ویژگی هیجان انگیز را معرفی می کند، از جمله New Villain Conquest در نقشه برمودا در حالت Battle Royale، Mechadrake Trial، Dragon Airdrop، Zombie Hunt و غیره.

همچنین بخوانید:

Booyah Pass ژوئن 2024 – فصل 18 فری فایر

لیست کامل همه سلاح ها در فری فایر ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت