7 ترفند کلش رویال مناسب برای بازیکنان مبتدی

7 ترفند کلش رویال مناسب برای بازیکنان مبتدی

7 ترفند کلش رویال مناسب برای بازیکنان مبتدی

کلش رویال یک بازی بسیار سرگرم کننده برج دفاعی است. برای کسانی از شما که علاقه مند به بازی کردن آن هستند، باید در مورد استراتژی کلش رویال بدانید.

اگر هنوز در مورد استراتژی کلش رویال سردرگم هستید، در اینجا نکات و ترفندهای مختلفی را برای انجام این بازی ارائه می دهیم. در اینجا ما به شما کمک خواهیم کرد، از نحوه شکست دادن حریفان، بالا بردن سریع سطح تا افزایش سطح برج کینگ را کسب کنید.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم بازی کلش رویال در ایران

ترفند کلش رویال برای مبتدیان
ترفند کلش رویال برای مبتدیان

ارزان ترین الماس های MLBB!

بنابراین، برای کسانی از شما که نمی‌توانید برای دانستن استراتژی کلش رویال صبر کنید، توضیح زیر را ببینید! طلا و جواهرات ارزهای بسیار ارزشمندی هستند، بنابراین باید از آنها عاقلانه استفاده کنید.

طلا زمانی که می خواهید کارت های خود را لول کنید بسیار مفید خواهد بود و در نهایت به شما کمک می کند تا سطح برج پادشاه خود را افزایش دهید و در عرصه های مختلف بازی کنید.

اگر می‌خواهید از Gems استفاده کنید، توصیه می‌کنیم از آن‌ها برای خرید کارت، پیشنهادات خرید و شکلک استفاده کنید، بنابراین با احتیاط از آن‌ها استفاده کنید.

معرفی 7 ترفند کلش رویال
معرفی 7 ترفند کلش رویال

عرشه های همه کاره و قوی بسازید

ساختن یک عرشه قوی و مبارزه با انواع حملات، بخش مهمی از بازی استراتژی کلش رویال است. بنابراین باید مطمئن شوید که آیا کارت هایی را در نظر گرفته اید که می توانند نیروهای زمینی و هوایی را نابود کنند. کارت‌هایی که استفاده می‌کنید باید شامل انواع کارت‌های Common، Rare، Epic، Legendary تا Champion باشند. هدف آن داشتن یک حمله و دفاع متفاوت است.

اکسیرها را هدر ندهید

وقتی در جنگ هستید باید مراقب نحوه استفاده از اکسیر باشید. زیرا زمانی که در ابتدا از تمام کارت ها استفاده کنید، باعث می شود که حریف در مقابل شما پیروز شود.
فقط استفاده از یک یا دو کارت در یک زمان، در حالی که ذخیره بقیه اکسیر برای دفاع از پایه بهترین راه برای استفاده از اکسیر است.
ابتدا برج پرنسس را هدف بگیرید یک استراتژی مهم برای برنده شدن در مسابقات این است که همیشه ابتدا برج پرنسس را هدف بگیرید.

علاوه بر این، شما همچنین نباید ابتدا به برج پادشاه حمله کنید، زیرا این کار توپ را فعال می کند که پیروزی را برای شما دشوارتر می کند. هنگامی که یکی از برج های پرنسس تخریب می شود، ایده خوبی است که روی دیگر برج های پرنسس نیز تمرکز کنید.

این استراتژی مهم است زیرا HP کمتری دارد و سریعتر از بین می رود. به قرار دادن کارت توجه کنید ویژگی بارز کلش رویال، قرار دادن کارت هایی با استراتژی های مختلف برای بردن بازی است. محل قرارگیری این کارت نه تنها به مکانی که آن را قرار داده اید، بلکه به زمانی که آن را اضافه کرده اید نیز اشاره دارد. بنابراین باید قبل از افزودن کارت به یک مکان، آن را در نظر بگیرید.

صبور باشید و تکانشگر نباشید

معرفی استراتژی کلش رویال
معرفی استراتژی کلش رویال

صبر و حوصله ویژگی بسیار مهمی است که در حین انجام این بازی باید داشته باشید. بسیاری اوقات مجبور می شوید حتی اگر زمان مناسبی برای این کار نباشد، حمله کنید. برای غلبه بر آن، ایده خوبی است که چندین حمله به برج دریافت کنید تا یک ضد حمله قوی را آماده کنید. زیرا، اگر در چنین مواقعی به صورت تکانشی عمل کنید، بازی را از دست خواهید داد.

برای مبارزه آماده شوید

7 ترفند کلش رویال در سایت گیمو گیفت
7 ترفند کلش رویال در سایت گیمو گیفت

مسابقات کلش رویال از چرخه های حمله، دفاع و ضدحمله تشکیل شده است. هنگامی که دشمن به پایگاه حمله می کند، زمان خوبی برای آماده سازی یک ضد حمله قدرتمند است. امید این است که نیروهایی که شما قرار داده اید بتوانند کارت های حریف را که می آیند از بین ببرند و در عین حال مقداری HP را حفظ کنند.
بنابراین، اینها چند استراتژی هستند که می توانید برای برنده شدن در کلش رویال از آنها استفاده کنید.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها، فناوری و ابزارها به روز بمانید.
بیایید جم کلش رویال را با کمترین قیمت و مطمئناً ایمن در گیمو گیفت شارژ کنید.

همینطور بخوانید:

ترفند های فری فایر جدید ۲۰۲۳

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت