معرفی 8 کارت برای ارتقاء کلش رویال در ابتدا

معرفی 8 کارت برای ارتقاء کلش رویال در ابتدا

8 کارت برای ارتقاء کلش رویال در ابتدا

همه وقتی تازه شروع کرده اند به کمک کمی نیاز دارند! برای بالا رفتن آسان از نردبان، روی Knight, Musketeer, Prince سرمایه گذاری کنید.
از Baby Dragon برای دفاع هوایی همه کاره استفاده کنید.کمانداران به خوبی با تانک ها ترکیب می شوند و می توانند بسیاری از سربازان را با آسیب سریع تراشه خارج کنند. اینجا به معرفی 8 کارت برای ارتقاء کلش رویال در ابتدا میپردازیم.

کلش رویال یک بازی پیچیده است زیرا عمدتاً دارای تعداد زیادی شخصیت است که به روش های منحصر به فرد با کارت های دیگر تعامل دارند. زمانی که با دشمنان غلبه شده روی نردبان روبرو می شوید، بالا رفتن از رده ها می تواند سخت باشد. به همین دلیل است که برای یک مبتدی مهم است که بداند روی کدام کارت ها سرمایه گذاری کند تا بتواند کارت هایی ایجاد کند که با اکثر لیست های دیگر مقابله کند.

از آنجایی که این یک بازی دفاع از برج با گزینه های متغیر برای هر دو بازیکن است، سرمایه گذاری روی کارت های مناسب برای یک عرشه می تواند تصمیم بگیرد که آیا بالا رفتن از نردبان آسان است یا خیر. محدود کردن چیزها آسان تر است، زیرا کارت هایی که شخص با آنها شروع می کند اساساً یکسان هستند.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

ارتقاء کلش رویال کارت شماره 8: شوالیه – یک نیروگاه ناهموار

شوالیه ممکن است از نظر سلامتی بسیار شبیه یک غول باشد، اما می تواند خیلی سریعتر از پل عبور کند. همراه با نیروهای مناسب، می‌تواند به شما کمک کند تا یک فشار عظیم علیه حریف خود ایجاد کنید، بنابراین بالا بردن سطح آن و افزایش شانس بقا برای هر مبتدی که تازه شروع به کار کرده است، بسیار مهم است.

از آنجایی که Knight یک واحد زمینی است، در برابر واحدهای هوایی کمک چندانی به شما نمی کند، اما هر چیزی روی زمین می تواند فوراً حواسش پرت شود. شوالیه به تنهایی می‌تواند دو ضربه از یک مینی P.E.K.K.A و یک شاهزاده را دفع کند.

ارتقاء کلش رویال
ارتقاء کلش رویال

ارتقاء کلش رویال کارت شماره 7: تفنگدار – آسیب آهسته اما ثابت

اگر می خواهید آسمانتان پوشیده شود، هیچ گزینه ای بهتر از تفنگدار وجود ندارد. تفنگداران در آسیب رساندن به تانک عالی نیستند، اما می‌توانند مکمل بزرگی برای حمله شما باشند که می‌توانند دشمنانی را که شش کاشی با آن فاصله دارند، از بین ببرند.

گلوله ها به خودی خود باعث آسیب قابل توجهی می شوند و دوچرخه سواری سریع می تواند به شما کمک کند تفنگداران را در یک حرکت از بین ببرید، که می تواند به راحتی بر دفاع حریف شما غلبه کند. قرار دادن تفنگدار در نزدیکی وسط می تواند به تفنگدار شما کمک کند تا از آسیب غیرضروری نیروهای حریف جلوگیری کند.

ارتقاء کلش رویال کارت شماره 6: شاهزاده – هيتر سنگين اصلي مبتدي

شاهزاده یک برگ برنده است که در صورت بازی صحیح می تواند به شما کمک کند نتیجه بازی را تغییر دهید. دو نوع حمله وجود دارد که می تواند انجام دهد: بار و نیزه. هنگامی که نایت شما سرعت کافی به دست آورد، می تواند یک حمله را انجام دهد و هر یک از نیروهای حریف شما را به راحتی از بین ببرد.
شاهزاده همچنین می‌تواند به صورت تدافعی برای بیرون کردن شوالیه‌ها یا بربرهای نخبه با کمک برج شما استفاده شود. حملات آن نسبتاً قابل توجه است و هزینه اکسیر بالا کارت را متعادل می کند. همچنین می تواند به راحتی حواسش پرت شود، بنابراین هنگام استفاده از آن مراقب باشید.

ارتقاء کلش رویال در ابتدا
ارتقاء کلش رویال در ابتدا

ارتقاء کلش رویال کارت شماره 5: Baby Dragon – A Beefy Tank

Baby Dragon که به عنوان یکی از بهترین واحدهای دفاع هوایی در این بازی در نظر گرفته می شود، یک کارت عالی برای اهداف دفاعی و تهاجمی است، زیرا می تواند به راحتی واحدهای ازدحام را چه در زمین و چه در هوا از بین ببرد.

با سلامت بالا و خروجی آسیب ثابت، می توانید از حمله دشمن به برج های شما در سمت پل جلوگیری کنید. همچنین می توانید از این کارت برای مقابله با بالن یا لاواهوند استفاده کنید.

ارتقاء کلش رویال کارت شماره 4: تسلا – واحد دفاع جامد

تسلا ممکن است مقدار زیادی اکسیر قیمت داشته باشد، اما می‌تواند به شما کمک کند تا نیروهای دشمن سرسختی را که به سمت برج شما می‌آیند، مجدداً هدف قرار دهید و در عین حال به آنها آسیب وارد کنید. تسلا همچنین می‌تواند گروهی از مینیون‌ها یا Hog Rider را در صورت نیاز به زمان برای توقف، هدایت کند.

هنگامی که از آن استفاده نمی شود، می تواند خود را در زیر زمین بچسباند تا از برخورد یک گلوله آتشین یا زمین لرزه ورودی جلوگیری کند. مانند سایر ساختمان های بازی، می تواند آسیب های زیادی را نیز متحمل شود. همچنین می‌تواند اکثر کارت‌هایی را که اکسیر زیادی ندارند، یکبار شلیک کند.

8 کارت برای ارتقاء کلش رویال در ابتدا
8 کارت برای ارتقاء کلش رویال در ابتدا

ارتقاء کلش رویال کارت شماره 3: کمانداران – ارزان اما قابل دوام

آرچرها ممکن است در ابتدا بی فایده به نظر برسند، اما زمانی که سطح آنها بالا رفت، می توانند تعداد زیادی از نیروها را با آسیب سریع تراشه از بین ببرند. آنها به خوبی با تانک های گوشتی جفت می شوند و می توانند نیروهای هوابرد را نیز هدف قرار دهند. با کمک برج، آنها همچنین می توانند تقریباً یک بالن را قبل از برخورد به برج از بین ببرند.
کمانداران همچنین می توانند برای پرت کردن حواس نیروهای حریف استفاده شوند، به خصوص اگر “شرط پیروزی” آنها یک شاهزاده یا یک P.E.K.K.A باشد. آنها ممکن است در مقابل یک بچه اژدها ضعیف باشند، اما قطعا می توانند بیشتر سلامتی آن را از بین ببرند.

ارتقاء کلش رویال کارت شماره 2: Mini P.E.K.K.A – تخریب کننده تانک

Mini P.E.K.K.A نه تنها سریع است، بلکه در از بین بردن نیروهایی مانند Valkyries، Knights یا Giants نیز بسیار توانا است. آن‌ها می‌توانند بخش‌های بزرگی از سلامتی را از نیروهای غول‌پیکر دور کنند و اگر به یکی از برج‌های حریف برسند، می‌توانند به طور بالقوه بازی را برای شما برنده شوند.

هزینه آن به اندازه شاهزاده نیست، اما تقریباً همان خروجی آسیب را از بین می برد، البته به کندی. بهترین زمان برای بازی این کارت برای اهداف دفاعی یا زمانی است که مطمئن هستید حریف نمی تواند به راحتی حواسش را پرت کند.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

ارتقاء کلش رویال کارت شماره 1: Valkyrie – زیبا و در عین حال مرگبار

کارت هایی مانند Knight یا Mini P.E.K.K.A ممکن است اساساً همین کار را انجام دهند، اما Valkyrie مفید است زیرا او منطقه بیشتری را با حملات خود پوشش می دهد. او می‌تواند هر واحد ازدحامی را در خشکی از بین ببرد، مانند اجنه یا اسکلت‌ها، و همچنین می‌تواند چندین ضربه از یک شاهزاده یا P.E.K.K.A بزند. قبل از ناامید شدن

همچنین می‌توانید از Valkyrie برای پرت کردن حواس یگان‌های هوایی حریف، مانند مینیون‌ها یا بچه اژدها، استفاده کنید و از آن‌ها بخواهید به سمت خط دیگر «راه بروند» در حالی که می‌خواهند او را تعقیب کرده و به او حمله کنند. تغییر مسیر با Valkyrie می تواند به شما کمک کند با هزینه ای معقول در برابر اکثر مهاجمان هوایی یا زمینی قاطع دفاع کنید.

همچنین بخوانید:

معرفی بهترین دک رویداد Dagger Duchess کلش رویال

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت