بهترین اتچمنت AK-47 در XDefiant کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت AK-47 در XDefiant کالاف دیوتی موبایل

بهترین لودات اتچمنت AK-47 در XDefiant کالاف دیوتی موبایل

آیا به دنبال بهترین بارگیری AK-47 در XDefiant هستید؟ فهرست اتچمنت هایی را که باید برای بالا بردن پتانسیل اسلحه استفاده کنید، بررسی کنید.
AK-47 یکی از بهترین سلاح‌های بازی است که بهترین خروجی آسیب در کلاس را به قیمت عقب‌نشینی بالا، سرعت شلیک پایین و هندلینگ ضعیف ارائه می‌دهد. بازیکنان می توانند با ساخت و استفاده از بهترین لودات AK-47 در XDefiant، عملکرد تفنگ پایه را بهبود بخشند.

AK-47، یکی از پنج تفنگ تهاجمی که با راه اندازی پیش فصل XDefiant وارد شد، در حال حاضر به یک گزینه محبوب در میان طرفداران تبدیل شده است. دلیل شهرت AR در بازی، بهترین آسیب در کلاس است، که آن را به یک انتخاب واضح در فاصله نزدیک تبدیل می کند. با این حال، AK-47 به دلیل شلیک نسبتا کندتر، کنترل ضعیف و پس زدن سرسام آور که در فواصل طولانی غیر قابل کنترل می شود، برای همه در نظر گرفته نشده است.

خوشبختانه، بازیکنان می توانند از ویژگی XDefiant loadout برای ایجاد تغییرات لازم در سلاح و بالا بردن عملکرد آن استفاده کنند. در بخش بعدی، خوانندگان می توانند درباره پیوست های ایده آلی که می توانند برای ساخت بهترین بارگیری AK-47 در XDefiant در Call of Duty استفاده کنند، اطلاعات بیشتری کسب کنند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین اتچمنت در AK-47 در XDefiant کالاف دیوتی موبایل

AK-47 یکی از اصلی‌ترین بازی‌های تیراندازی اول شخص است و XDefiant تفاوتی ندارد زیرا تفنگ قدرتمند را به میدان نبرد می‌آورد.
زمانی که این اسلحه با تجهیزات مناسب آماده شود، در حال حاضر به عنوان یک نامزد قوی به عنوان یکی از بهترین سلاح ها در متای اولیه بازی ظاهر می شود.

برای استفاده از این مزیت، راهنمای زیر را در مورد نحوه ساخت بهترین بارگیری برای تفنگ تهاجمی AK-47 XDefiant بررسی کنید.

بهترین لودات AK-47 در XDefiant
بهترین لودات AK-47 در XDefiant

برای ساخت بهترین لودات AK-47 در XDefiant، بازیکنان باید کاستی های سلاح پایه را در نظر بگیرند. این اسلحه از نظر پس زدن و دست زدن به بهبودهایی نیاز دارد، در حالی که بازیکنان می توانند برای افزایش سرعت شلیک از یک پیوست استفاده کنند.

در اینجا پیوست‌هایی وجود دارد که می‌توانند به بازیکنان در ایجاد یکی از بهترین بارگیری‌های AK-47 در XDefiant کمک کنند:

  • Muzzle: Muzzle Booster
  • Barrel: Stabilizing
  • Front Rail: Pistol
  • Optic: Reflex
  • Stock: Folded
اتچمنت در AK-47 در XDefiant کالاف دیوتی موبایل
اتچمنت در AK-47 در XDefiant کالاف دیوتی موبایل

بازیکنان می توانند با ضمیمه Muzzle Booster شروع کنند که باعث بهبود سرعت آتش می شود. پس از اتصال پوزه، بشکه تثبیت کننده کنترل عقب نشینی عمودی و افقی را افزایش می دهد و ثبات لازم را فراهم می کند.

اگرچه ریل جلویی می‌تواند کمی عقب‌نشینی را افزایش دهد، اما عکس‌ها را دقیق‌تر و تحرک بالا می‌برد. سپس بازیکنان می‌توانند برای افزایش دقت و زمان تیراندازی سریع، به پیوست‌های Reflex و Folded برای اپتیک و استوک بروند.
جدا از سلاح اصلی، بازیکنان می توانند با گنجاندن سلاح گرم و دستگاه ثانویه زیر، پتانسیل بهترین بارگیری AK-47 خود را در XDefiant افزایش دهند:

سلاح ثانویه – D50

  • بهترین خروجی آسیب در کلاس را با نرخ آتش مناسب ارائه می دهد.
  • شرط باز کردن قفل – با سلاح های ثانویه 1000 آسیب وارد کنید

دستگاه – EMP

می تواند اکثر دستگاه ها و توانایی های مستقر شده توسط دشمن را غیر از Ultimate نابود یا غیرفعال کند.
الزامات باز کردن قفل – 400 آسیب به تجهیزات دشمن با دستگاه ها وارد کنید.
اگر بازیکنان هنوز قفل AK-47 را در XDefiant باز نکرده اند، می توانند با وارد کردن 400 آسیب با تفنگ های تهاجمی این کار را انجام دهند. در عین حال، تمام اتصالات بارگیری AK-47 از طریق سطوح مختلف سلاح قابل دستیابی هستند که بازیکنان می توانند با افزایش XP به آنها دست یابند.

این موضوع پوشش ما را در مورد بهترین بارگیری AK-47 به پایان می‌رساند، اما طرفداران می‌توانند رتبه‌بندی تمام گروه‌های پیش‌فصل XDefiant را نیز بررسی کنند.

آیا AK-47 در کالاف دیوتی موبایل خوب است؟

در بازی چند نفره، AK-47، مانند همه سلاح های دیگر، به طور پیش فرض در دسترس است. به دلیل سرعت آتش بالا، پس زدگی کم و آسیب متوسط ​​بسیار مؤثر است.

همچنین بخوانید:

اتچمنت تفنگ های شاتگان XDefiant کالاف دیوتی موبایل 2024

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت