بهترین بارگیری تفنگ تهاجمی AR در MW3 Zombies

بهترین بارگیری تفنگ تهاجمی AR در MW3 Zombies کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری تفنگ تهاجمی در MW3 Zombies، نحوه باز کردن قفل M13B در زامبی های MW3

بهترین بارگیری تفنگ تهاجمی AR در MW3 Zombies کالاف دیوتی موبایل چیست؟ اگر میخواهید جواب این سوال را بدانید حتما با ما تا انتهای مقاله همراه باشید. M13B در میان تفنگ های تهاجمی جدید در زامبی های MW3 متمایز است. توانایی آن در از بین بردن امواج زامبی‌ها بی‌بند و بار باقی مانده است و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا حتی ماموریت‌های ردیف 3-4 را با سهولت کامل انجام دهند. این سلاح در همه محدوده ها کشنده است و به ترکیبی از سبک های بازی همه کاره اجازه می دهد تا با امواج ورودی دشمنان مرده مبارزه کنند. با این حال، بدون پیوست های مناسب، AR پایین تر است.

می‌توانید بهترین پیوست‌های M13B و تنظیمات کلاس را در این مقاله از سایت گیمو گیفت بررسی کنید و از آنها برای دستیابی به نتایج عالی استفاده کنید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

بهترین بارگیری تفنگ تهاجمی در MW3 Zombies چیست؟

با نرخ آتش فوق العاده بالا و پس زدن قابل کنترل، M13B به آرامی محبوبیت خود را در بین طرفداران Call of Duty افزایش داد. این سلاح در حال تبدیل شدن به بهترین گزینه برای حالت زامبی است.

در اینجا برخی از بهترین پیوست هایی که می توانید با این تفنگ تهاجمی جفت کنید آورده شده است:

 • لیزر: نور لیزر کیمورا RYL33
 • بشکه: بشکه 14 اینچی Bruen Echelon
 • پوزه: پوزه سرکوب کننده صوتی
 • زیر بشکه: Corvus Masterkey Underbarrel
 • مهمات: 5.56 مهمات مونو ناتو
بهترین بارگیری تفنگ تهاجمی AR در MW3 Zombies کالاف دیوتی موبایل
بهترین بارگیری تفنگ تهاجمی AR در MW3 Zombies کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری تفنگ تهاجمی AR در MW3 Zombies

 • نور لیزر کیمورا RYL33 قدرت مانور و هندلینگ زیادی به سلاح اضافه می کند و به شما امکان می دهد سرعت بالایی را در مسابقه حفظ کنید. این به طور قابل توجهی سرعت دویدن به آتش و ADS شما را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد در صورت لزوم سریع واکنش نشان دهید.
 • لوله 14 اینچی Bruen Echelon دقت شلیک باسن و کنترل بهتر پس زدن را ارائه می دهد. همچنین محدوده آسیب کلی سلاح شما را افزایش می دهد و گلوله هایی با سرعت بالاتر در هنگام استقرار ارائه می دهد.
 • Sonic Suppressor Muzzle شما را از رادار دور نگه می دارد و عکس های شما را ساکت می کند. Coruvs Masterkey Underbarrel برای این ساخت ضروری است. یک زیر بشکه 12 گیج در اختیار شما قرار می دهد که می توانید زمانی که زامبی ها در بازی بر شما غلبه می کنند از آن استفاده کنید. برای پاکسازی توده ها بسیار عالی است و به شما امکان می دهد مسیری را به سوی ایمنی هموار کنید.
 • مهمات 5.56 ناتو مونو برای این تفنگ تهاجمی، نفوذ گلوله و سرعت آن را افزایش می دهد و دامنه آسیب آن را افزایش می دهد.

بهترین راه‌اندازی و امتیازات کلاس M13B AR در بسته MW3 ZombiesPerk

 • Perk Package

 1. جلیقه: پیاده نظام
 2. دستکش: دستکش سریع
 3. چرخ دنده: EOD Padding
 4. چکمه: چکمه سبک وزن
 • تجهیزات

 1. کشنده: نارنجک ترمیت
 2. تاکتیکی: تجهیزات میدانی
 3. نارنجک فریبنده: کفن اتر

نحوه باز کردن قفل M13B در زامبی های MW3

نحوه باز کردن قفل M13B در زامبی های MW3
نحوه باز کردن قفل M13B در زامبی های MW3

شما می توانید با رسیدن به سطح بازیکن 55 در بازی، قفل این تفنگ تهاجمی قدرتمند را در زامبی های MW3 باز کنید. با این کار چالش مربوط به سلاح باز می شود، که پس از تکمیل، به شما امکان دسترسی فوری به M13B در Modern Warfare 3 Zombies را می دهد.

بهترین ثانویه به M13B در MW3 Zombies

شما می توانید این تفنگ تهاجمی را با تپانچه TYR که یک سلاح فوق العاده قدرتمند در قلمرو زامبی ها است جفت کنید. شما باید یک بارگیری اختصاصی برای تپانچه TYR داشته باشید تا در برخورد با مردگان موثرتر باشد.

سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست.

خود کالاف دیوتی موبایل یه سری سی پی رایگان در اختیارتون میذاره ولی این مقدار برای خریدن آیتم های ویژه کافی نیستش. قیمت این آیتم ها جوریه که فقط کسایی که اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل کردن می تونن از این آیتم های جذاب و از آپشن های این بازی تو میدون نبرد برای از بین بردن رقبا استفاده کنن.

مقاله مشابه:

بهترین اسلحه برای زامبی های MW3 کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت