بهترین اسلحه های کالاف دیوتی در تمام دوران [فهرست 8 تفنگ برتر]

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی در تمام دوران [فهرست 8 تفنگ برتر]

معرفی بهترین اسلحه های کالاف دیوتی

8 اسلحه برتر تاریخ Call of Duty، از جمله سلاح های نمادین مانند VMP، SPAS-12 و AK-47 را امروز در سایت گیمو گیفت بررسی کنید. پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با بهترین اسلحه های کالاف دیوتی آشنا شوید.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست.

  • اسلحه کالاف دیوتی: VMP (تفنگ زیر ماشین)

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی در تمام دوران
بهترین اسلحه های کالاف دیوتی در تمام دوران

البته من لیست قدرتمندترین سلاح های Call of Duty را با VMP شروع می کنم که همه از بازی کردن آن لذت می برند. VMP که با بازی Call of Duty: Black Ops III وارد زندگی ما شد، یک اسلحه قدرتمند همه کاره با سرعت شلیک بالا است. اگرچه این ضعیف ترین سلاح در لیست ما است، اما قطعاً یکی از بهترین ها در مورد استفاده رضایت بخش است.

  • اسلحه کالاف دیوتی: SPAS-12 (تفنگ ساچمه ای)

SPAS-12، که تقریباً در تمام بازی‌های تاریخ CoD می‌توانم ببینم، یک تفنگ ساچمه‌ای غالب است. برد عالی و خروجی آسیب زیاد برای تفنگ ساچمه ای دارد. این تفنگ ساچمه ای که پتانسیل کشتار برد بسیار بالایی دارد، مورد علاقه بازی های Call of Duty Modern Warfare بود.
اگرچه نمی توانم بگویم که این بهترین اسلحه در لیست است، اما قطعا می تواند یکی از بهترین تفنگ های شاتگان در فرنچایز Call of Duty Modern Warfare، یکی از بهترین بازی های CoD تمام دوران باشد.

  • اسلحه کالاف دیوتی: BAL-27 (تفنگ تهاجمی)

ما اینجا با Bal-27 هستیم که در تاریخ CoD به عنوان یکی از بهترین تفنگ های تهاجمی بولپاپ در Call of Duty: Advanced Warfare ثبت شد. این یکی از تفنگ های تهاجمی با بیشترین مقیاس آسیب در جنگ پیشرفته است. این اسلحه تقریباً هیچ لگدی ندارد. علاوه بر این، سرعت شلیک متوسط ​​و آسیب کافی برای یک تفنگ تهاجمی دارد.

  • اسلحه کالاف دیوتی: AK-47 (تفنگ تهاجمی)

معرفی بهترین اسلحه های کالاف دیوتی
معرفی بهترین اسلحه های کالاف دیوتی

یکی از تفنگ های تهاجمی دیگر در لیست من، AK-47 محبوبی است که اکثر بازیکنان Call of Duty با آن آشنا هستند. می توانم بگویم که AK-47 که در بیشتر سری های Call of Duty Modern Warfare و Black Ops می توانید پیدا کنید، بهترین تفنگ تهاجمی زمان خود بود. این یک تفنگ تهاجمی با آسیب بسیار کشنده و درجه بالایی است. علاوه بر این، به لطف پس زدن معقول خود، همیشه در میان قوی ترین تفنگ های تهاجمی در هر بازی CoD بوده است.

  • اسلحه کالاف دیوتی: UMP45 (تفنگ زیر ماشین)

UMP-45 که با مکانیک های کشتن یک شلیک کار می کند، یک مسلسل مرگبار است که قدرت توقف در برابر دشمنان از فاصله نزدیک دارد. UMP-45 یک سلاح قدرتمند است که در سری های Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Infinite Warfare به نمایش درآمده است.
بحث شده است که UMP-45 باید همیشه با یک صدا خفه کن بازی شود. بدون شک، UMP یکی از همه فن حریف ترین سلاح ها است که دارای لگد کم و آسیب های سطح بالایی است. با این حال، در بالای لیست من نیست زیرا بازی کردن آن چندان لذت بخش نیست.

  • اسلحه کالاف دیوتی: MP40 (تفنگ دستی)

بهترین تفنگ دستی کالاف دیوتی
بهترین تفنگ دستی کالاف دیوتی

وقتی صحبت از سری های Call of Duty Black Ops و Call of Duty Advanced Warfare می شود، قدرتمندترین سلاحی که به ذهن می رسد قطعا MP40 است. قدرتی که در نتیجه ترکیبش با مناظر آهنین به دست می آورد، به ویژه در Call of Duty Black Ops، نمادین است.
MP40 که یکی از رایج‌ترین سلاح‌های بازی به حساب می‌آید، با خشاب بزرگ، مقیاس آسیب‌های مرگبار و برد قابل‌توجه، همیشه این حق را به دست آورده است که در بین قدرتمندترین اسلحه‌ها قرار گیرد. به ویژه هنگامی که با مناظر آهنی جفت می شود، آسیب بسیار زیادی از خود نشان می دهد و به اوج قدرت توقف خود می رسد.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

از چه سایتی سی پی کالاف دیوتی موبایل بخریم؟

  • اسلحه کالاف دیوتی: M16A4 (تفنگ تهاجمی)

بدون شک M16A4 یکی از بهترین تفنگ های تهاجمی در بازی های Call of Duty Modern Warfare، Modern Warfare 2، Modern Warfare 3 و Modern Warfare Remastered است.
این اسلحه که نه تنها بر Call of Duty Modern Warfare بلکه بر Black Ops II تسلط دارد، قطعا یکی از شکسته ترین اسلحه های تاریخ Call of Duty است. اگر از طرفداران Call of Duty Modern Warfare هستید، قطعا می دانید که حس بازی با این اسلحه غیر قابل توصیف است.

  • اسلحه کالاف دیوتی: ACR (تفنگ تهاجمی)

بهترین تفنگ تهاجمی کالاف دیوتی
بهترین تفنگ تهاجمی کالاف دیوتی

ACR با بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2 و Modern Warfare 3 که پرفروش‌ترین بازی‌های Call of Duty هستند، ورود بلندپروازانه‌ای به زندگی ما داشت. و از بازی CoD Infinite Warfare بریده شد.
سرعت آتش متوسطی دارد و آسیب آن با امتیازاتی که از آن پشتیبانی می کند به حد مطلوب می رسد. در مقایسه با نسخه در Modern Warfare 2، نسخه Modern Warfare 3 قطعا برتر است.

وقتی صحبت از تحرک و برد آن به میان می‌آید، قطعاً یک انتخاب عالی برای سلاح ایجاد می‌کند. چه یک کهنه سرباز Call of Duty باشید یا یک سرباز تازه کار، ACR یک سلاح Modern Warfare 3 است که برای همه جذاب خواهد بود.

همچنین بخوانید:

کدام تفنگ در کالاف دیوتی موبایل بهتر است؟

3 1 رای
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
به تو چه
میهمان
به تو چه
1 ماه قبل
امتیاز شما :
     

RUS79 یا m4 پس چی شد

علت درخواست بازپرداخت