بهترین عرشه رویداد Goblin Queen در کلش رویال

بهترین عرشه رویداد Goblin Queen در کلش رویال

بهترین دک ها برای حالت Goblin Queen در کلش رویال

رویداد Clash Royale این هفته ممکن است رویداد بزرگی نباشد، اما ما یک حالت بازی کاملاً جدید برای پرش داریم. با رویداد جدید این هفته، سوپرسل Goblin Queen را معرفی کرد، یک سرباز جدید که برج پادشاه را در حالت بازی Goblin Queen’s Journey خودش اشغال خواهد کرد.
حالت بازی جدید با چهار عرصه جدید ارائه می شود، زیرا هر یک تعداد انگشت شماری از جوایز از Goblin Chests تا Gold را ارائه می دهد،

اما مهم ترین پاداش ها سه کارت جدید Goblin Queen در کلش رویال هستند که می توانید به صورت رایگان قفل آن را باز کنید. خوشبختانه، Goblin Demolisher به طور پیش‌فرض در دسترس است، اما برای بدست آوردن Goblin Curse و Goblin Machine باید به ترتیب به Arena 2 و Arena 3 صعود کنید.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

آپدیت کلش رویال 2024

بزرگترین آپدیت کلش رویال برای سال 2024 اکنون منتشر شده است و Goblin Queen قبلاً برج پادشاه را با نوزادانش کنترل کرده است که برج تاج را برای او کنترل می کنند! به‌روزرسانی جدید حالت بازی Goblin Queen’s Journey را معرفی می‌کند که کاملاً شبیه به Path of Legends است اما با قوانین خاصی همراه است.

با دارا بودن چهار عرصه مختلف، معروف به Goblins، حالت بازی جدید هر بازیکنی را مجبور می کند که از Goblin Queen در برج پادشاه و Baby Goblins در Crown Towers استفاده کند. در حالی که سبک هجومی برای هر یک از برج‌ها شما را چندان شگفت‌زده نمی‌کند، Goblin Queen توانایی منحصربه‌فردی دارد که به او اجازه می‌دهد یک سری از بچه‌های Goblin را به نیمه میدان نبرد حریف بفرستد، پس از استقرار تعداد کافی گابلین در طول مسابقه.

این با یک نوار پیشرفت متصل به Goblin Queen نشان داده می شود، هرچه اکسیر بیشتری را برای هر یک از کارت های Goblin خرج کنید، نوار بیشتری را پر خواهید کرد. هنگامی که نوار پر شد، استقرار بعدی Goblin شما نیز Goblin Babies را راه اندازی می کند. شما هیچ کنترلی روی مکان پرتاب نوزادان نخواهید داشت، زیرا آنها در یک خط مستقیم در سراسر میدان جنگ پخش می شوند.

بنابراین، اولین درسی که از این مکانیک گیم پلی خاص می گیریم این است که بهتر است کارت های Goblin را در عرشه خود داشته باشید. و هرچه تعداد گابلین‌های بیشتری داشته باشید، سریع‌تر می‌توانید Goblin Babies را راه‌اندازی کنید.

این درس و تعدادی درس دیگر که پس از چندین بار تلاش و خطا آموختیم، ما را به عرشه زیر هدایت کرد، به عنوان بهترین عرشه برای اولین عرصه در Goblin Queen’s Journey. ما این مقاله را با دو دک دیگر برای Arena 2 و Arena 3 به روز خواهیم کرد، جایی که به ترتیب کارت های Goblin Curse و Goblin Machine را باز خواهید کرد.

بهترین عرشه برای حالت Goblin Queen در کلش رویال

رویداد Goblin Queen در کلش رویال
رویداد Goblin Queen در کلش رویال

قبل از اینکه در مورد دک ها صحبت کنیم، یک مکانیک گیم پلی جدید وجود دارد که باید آن را یاد بگیرید. Goblin Queen دارای توانایی ویژه ای برای پخش 8 نوزاد Goblin در سراسر نقشه است. برای فعال کردن قابلیت باید اکسیر را روی کارت های گابلین خرج کنید. هنگامی که قابلیت کاملاً شارژ شد، می‌توانید دفعه بعد که کارت Goblin را بازی می‌کنید، نوزادان را ارسال کنید. در این مرحله، تمام کارت های گابلین در دست شما دارای حاشیه سبز رنگ هستند تا به شما اطلاع دهند که زمان راه اندازی نوزادان فرا رسیده است. معمولاً می‌خواهید برای تقویت حمله، نوزادان را با کارت‌هایی مانند Goblin Barrel راه اندازی کنید.

عرشه جادوگر

 • جادوگر (Elixir 5) [نقطه تکامل – باز شدن قفل در Arena 2]
 • گوبلین تخریب کننده (Elixir 4)
 • Goblin Giant (Elixir 6)
 • Goblins (Elixir 2)
 • قفس گابلین (Elixir 4)
 • کوره (Elixir 4)
 • بشکه گوبلین (Elixir 3)
 • گابلین باند (Elixir 3)
 • میانگین هزینه اکسیر: 3.9

ویزارد در برخورد با مینیون ها بسیار قدرتمند است، فرقی نمی کند که در حال پرواز یا دویدن روی زمین هستند. در نتیجه، او تبدیل به یک دفاع شدید در برابر هر مینیون گوبلینی می شود که به سمت شما می آید، به خصوص بچه های کوئینز گابلین. Furnace می‌تواند به ویزارد در دفاع بیشتر کمک کند، در حالی که حمله را برای Goblin Demolisher و سایر نیروهای مخالف به تأخیر می‌اندازد.

Goblin Giant واحد هل دادن اصلی شماست و Demolisher از پشت او را پشتیبانی می کند. از آنجایی که این کار از کل فضای ذخیره سازی اکسیر شما استفاده می کند، باید مراقب استقرارها باشید. ابتدا Demolisher را در پشت ملکه تخم ریزی کنید و سپس منتظر بمانید تا او به پل برسد، سپس Goblin Giant را جلوتر از Demolisher تخم ریزی کنید.

عرشه جادوگر شب

 • بشکه گوبلین (اکسیر 3) [نقطه تکامل]
 • جادوگر شب (Elixir 4)
 • گوبلین تخریب کننده (Elixir 4)
 • قفس گابلین (Elixir 4)
 • لاگ (Elixir 2)
 • Goblin Giant (Elixir 6)
 • دارت گابلین (Elixir 3)
 • گابلین باند (Elixir 3)
 • میانگین هزینه اکسیر: 3.6

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

Goblin Queen در کلش رویال
Goblin Queen در کلش رویال

نداشتن کارت ساختاری به این معنی است که این یک عرشه متمرکز بر حمله است و تا زمانی که می توانید به طور مؤثر حمله کنید، نباید از از دست دادن تاج برج HP بترسید. Night Witch یک واحد عالی برای مقابله با اکثر نیروهای Goblin مانند Demolisher، Goblin Cage و حتی Goblin Babies است، زیرا خفاش های او از آنها مراقبت می کنند.

جدای از دفاع از طرف خود، Night Witch همچنین می تواند یک همراه شایسته برای Goblin Demolisher یا Goblin Giant در هنگام هل دادن به جلو باشد. از طرف دیگر دارت گابلین یک فروشنده آسیب ثابت است که می تواند از هر واحد تانک از فاصله ایمن مراقبت کند.

این بار شما همچنین The Log را دارید که یک کارت قدرتمند و مقرون به صرفه برای مقابله با انواع هرزنامه ها است.

همچنین بخوانید:

جوایز فصل 61 کلش رویال – Industrious Goblin

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت