بهترین تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل

بهترین تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل

بهترین تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل چیست؟ – تنظیمات PUBG Mobile FPS

اگر می خواهید بهترین تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل را داشته باشید، کافی است این مقاله را تا انتها بخوانید. PUBG Mobile یک بازی محبوب بتل رویال است که توسط Krafton ساخته شده است. PUBG Mobile تجربه ای درون بازی با بهترین گرافیک ارائه می دهد. PUBG Mobile مخاطبان جهانی بتل رویال را هدف قرار می دهد و رویدادهایی را ارائه می دهد که مطابقت دارند.

این بازی دارای گرافیک جالب و تنظیمات دیگر است. می‌توانید تنظیمات PUBG Mobile FPS را برای بهبود گیم‌پلی تنظیم کنید. با این حال، برخی از بازیکنان با تنظیمات گرافیکی آشنا نیستند و می توانند FPS PUBG Mobile را افزایش دهند.
با FPS بیشتر PUBG Mobile، گیم پلی بسیار نرم تری خواهید داشت و می توانید رتبه را افزایش دهید یا نسبت KD خوبی را حفظ کنید.

این مقاله بهترین تنظیمات گرافیکی برای دریافت FPS بیشتر در PUBG Mobile را مورد بحث قرار می دهد.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

نکات بهترین تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل

تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل
تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل

آیا از گرافیک متلاطم و گیم پلی ضعیف که تجربه شما را خراب می کند خسته شده اید؟ راهنمای نهایی ما برای سفارشی کردن تنظیمات گرافیکی است. تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل توصیه شده و نکات تخصصی برای گیم پلی روان را بیاموزید و مانند قبل بر میدان جنگ تسلط داشته باشید!

نکات کلیدی برای بهترین تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل

 • با گزینه های گرافیکی PUBG مانند Smooth، Balanced، HD، HDR، Ultra HD و UHD، کیفیت نمایش را سفارشی کنید.
 • نرخ فریم را برای گیم پلی روان تر با گزینه هایی مانند Low، Medium، High، Ultra، Extreme و 90 FPS تنظیم کنید.
 • تم های بصری مختلف مانند کلاسیک، رنگارنگ، واقعی، نرم و فیلم را برای شخصی سازی ظاهر بازی انتخاب کنید.
 • از تنظیمات Anti-Aliasing برای صاف کردن لبه های ناهموار در گرافیک با انتخاب Close، 2x یا 4x استفاده کنید.
 • با استفاده از تنظیمات Normal، Deuteranopia، Protanopia یا Tritanopia بازیکنانی با انواع مختلف کوررنگی را در خود جای دهید.

تنظیمات گرافیکی برای بهترین FPS پابحی موبایل

داشتن فریم در ثانیه بالاتر (PUBG Mobile FPS) نسبت به حریف، بزرگترین مزیت در مبارزات نزدیک است و هر رایانه شخصی و گیمر موبایلی همین را می خواهد.

تنظیمات گرافیکی نه تنها بر تجربه شما در بازی تأثیر می گذارد، بلکه تأثیر زیادی بر عملکرد تلفن همراهی که استفاده می کنید نیز دارد. بنابراین، توصیه می شود تنظیمات بهینه را برای تلفن همراه خود داشته باشید.

تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل

 1. گرافیک: صاف، متعادل، HD، HDR، Ultra HD، UHD
 2. نرخ فریم: کم، متوسط، زیاد، فوق العاده، شدید، 90 فریم در ثانیه
 3. سبک: کلاسیک، رنگارنگ، واقع گرایانه، نرم، فیلم
 4. Anti-Aliasing: Close, 2x, 4x
 5. حالت کور رنگ: Normal, Deutnopia, Protanopia, Tritanopia

90 FPS PUBG Mobile فقط در دستگاه‌های منتخب Apple و Android در دسترس است. تنظیمات گرافیک Ultra HD در اکثر گوشی های هوشمند رده بالا در دسترس است. گرافیک 4K ارائه می دهد و بازی ها را با سرعت 40 فریم بر ثانیه اجرا می کند.
هر دو بازی یک گزینه گرافیکی با تنظیم خودکار ارائه می دهند که تنظیمات را به طور خودکار در نوسانات FPS PUBG Mobile پایین می آورد.

در زیر گزینه‌های مختلف تنظیمات گرافیکی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند با تنظیم تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل دریافت کنند:

 • صاف + کم – 20-25 FPS
 • صاف + متوسط ​​- 25-30 FPS
 • صاف + بالا – 30 FPS
 • Smooth+Ultra- 40 FPS
 • Smooth + Extreme – 60 FPS
 • Smooth+90fps-90fps

گرافیک در PUBG Mobile چیست؟

دریافت FPS بیشتر در PUBG Mobile
دریافت FPS بیشتر در PUBG Mobile

گرافیک نقش مهمی در PUBG Mobile دارد و بر کیفیت بصری بازی تأثیر می گذارد. تنظیمات گرافیکی بالاتر یک تجربه بازی همهجانبه‌تر و واقعی‌تر را فراهم می‌کند، اما به دستگاهی با عملکرد بالا نیز نیاز دارد. یافتن تعادل مناسب بین کیفیت گرافیک و عملکرد دستگاه برای اطمینان از یک تجربه بازی روان و لذت بخش مهم است.

گزینه گرافیکی PUBG Mobile شرح
صاف این گزینه برای دستگاه هایی با قدرت پردازش پایین است. کیفیت گرافیک پایینی را برای اجرای روان بازی ارائه می دهد
متعادل این گزینه کیفیت گرافیکی بهتری را ارائه می دهد و برای اکثر دستگاه ها مناسب است. این یک انتخاب عالی برای کسانی است که خواهان تعادل بین عملکرد و جذابیت بصری هستند.
HD این گزینه کیفیت گرافیکی بالایی را برای دستگاه هایی با پردازنده و GPU بهتر ارائه می دهد. بازی با این گزینه بسیار واضح تر و دقیق تر به نظر می رسد.
HDR این گزینه برای دستگاه هایی است که از گرافیک High Dynamic Range پشتیبانی می کنند. بالاترین سطح وفاداری بصری و طیف رنگی پر جنب و جوش را ارائه می دهد
Ultra HD این گزینه بالاترین کیفیت گرافیکی موجود است که برای دستگاه های سطح بالا با پردازنده ها و GPU های قدرتمند مناسب است. بازی با این گزینه به طرز خیره کننده ای زیبا به نظر می رسد
UHD این گزینه برای دستگاه هایی است که از گرافیک Ultra High-Definition پشتیبانی می کنند. سطح شگفت انگیزی از جزئیات و وضوح را ارائه می دهد.
آموزش بهترین تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل
آموزش بهترین تنظیمات گرافیکی پابجی موبایل

تنظیمات گرافیکی که برای FPS بیشتر PUBG Mobile مناسب‌تر هستند، گزینه‌های گرافیکی را صاف می‌کنند و بالاترین تنظیمات نرخ فریم موجود مانند Ultra و Extreme را دارند.می‌توانید تنظیم نرخ فریم را کاهش دهید.

همچنین بخوانید:

تنظیمات دکمه ۴ انگشتی پابجی موبایل

بهترین تنظیمات حساسیت پابجی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت