معرفی 5 اسلحه پابجی موبایل برای Long Rang

معرفی 5 اسلحه پابجی موبایل برای Long Rang

بهترین اسلحه پابجی موبایل برای Long Rang چیست؟

اینجا با بهترین اسلحه پابجی موبایل برای Long Rang آشنا شوید.
داشتن زرادخانه ای از سلاح هایی که هم در برد کوتاه و هم در دوربرد کارآمد هستند، یکی از استراتژی ها برای نابود کردن دشمنان در PUBG Mobile است. سلاح‌های دوربرد به‌ویژه در پایان بازی مفید هستند و به بازیکنان این امکان را می‌دهند تا قبل از از سرگیری سفر خود به منطقه امن، اهدافی را در فاصله‌ای دور مورد حمله قرار دهند.
تک تیراندازها بهترین اسلحه پابجی موبایل برای حذف های دوربرد هستند.

با این حال، تفنگ های تهاجمی خاصی وجود دارند که می توانند در مسافت های طولانی نیز عملکرد خوبی داشته باشند. آنها سرعت شلیک بهتری نسبت به تفنگ های تک تیرانداز دارند، سریعتر بارگیری می شوند و طیف وسیعی از تغییرات را امکان پذیر می کنند. این لیست شما را از پنج اسلحه برتر در PUBG Mobile برای حذف های دوربرد مطلع می کند.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

معرفی 5 اسلحه پابجی موبایل برای حذف دوربرد

PlayerUnknowns Battlegrounds انواع مختلفی از سلاح ها را ارائه می دهد و بازیکنان می توانند محرک های خود را در Training Grounds آزمایش کنند. به غیر از جلسات تمرین، طرفداران PUBG همچنین می توانند حالت های مختلفی مانند Arcade یا Deathmatch را برای آزمایش سلاح ها بازی کنند. اگر می خواهید به الگوهای پس زدن و استفاده از بهترین اسلحه ها در PUBG Mobile عادت کنید، توصیه می کنیم با آنها در حالت های چند نفره بازی کنید.

در زیر اسلحه های درجه یک برای اثربخشی طولانی مدت در PUBG Mobile آورده شده است:

1. M416

بهترین اسلحه پابجی موبایل برای Long Rang
بهترین اسلحه پابجی موبایل برای Long Rang

M416 یک اسلحه بسیار قابل تنظیم در PUBG Mobile است که به آن اجازه می دهد Foregrips عمودی، Compensator و حتی 6X Scope به سلاح متصل شود. Foregrips و Compensators می توانند پایداری سلاح را هنگامی که با اسپری های 5.56 مهمات خود در هر ضربه 40 پایه آسیب وارد کند، بهبود بخشند. به غیر از حالت خودکار، حالت تک آتش نیز برای بهبود دقت و کنترل گلوله دارد.

2. DP-28 – پایدار و کشنده

کشنده ترین اسلحه پابجی موبایل برای Long Rang
کشنده ترین اسلحه پابجی موبایل برای Long Rang

DP-28 یک مسلسل سبک کند و در عین حال بسیار تاثیرگذار است. آسیب پایه 52 آن زمانی که دشمنان در فاصله بیش از 50 متر هستند تقریبا دو برابر می شود و می تواند از 6X به همراه ضربه های آهسته برای تیراندازی طولانی مدت پایدار استفاده کند. پایداری آن را می‌توان با باز کردن دوپایه در حالت مستعد افزایش داد و «تفنگ پیتزا» را به جایگزینی مرگبار برای اکثر تفنگ‌های تک تیرانداز تبدیل کرد.

3. AWM – متا تیرانداز قدیمی

بهترین اسلحه پابجی موبایل برای حذف دوربرد
بهترین اسلحه پابجی موبایل برای حذف دوربرد

بهترین اسلحه پیچ و مهره ای در PUBG Mobile، AWM قابل اعتمادترین اسلحه برای حذف های دوربرد است. شوت‌های مگنوم بسیار تاثیرگذار آن می‌تواند بازیکنی را که کلاه ایمنی Spetsnaz (سطح 3) به سر دارد حذف کند. حتی اگر تیرانداز از خفا در طول سال‌ها اعصاب‌های مختلفی به دست آورده و توسط Lynx AMR پیشی گرفته است، اما همچنان مفید است زیرا امکان تغییرات مختلفی مانند Suppressors و Extended Magazines را می‌دهد.

4. MK14 EBR – DMR قوی و در عین حال ناپایدار

بهترین تفنگ Marksman در PUBG Mobile
بهترین تفنگ Marksman در PUBG Mobile

Mk14 EBR بهترین تفنگ Marksman در PUBG Mobile از نظر آسیب و سرعت خام است. دارای حالت نیمه خودکار و تمام خودکار است که کنترل آن می تواند دشوار باشد مگر اینکه یک بازیکن پنجه چهار انگشتی باشید. گفتنی است، چهار تا پنج گلوله MK14 برای سرنگونی دشمنان کافی است و اثربخشی آن در نبردهای دور و نزدیک، آن را به سلاحی درخشان تبدیل می کند.

5. Lynx AMR – بهترین سلاح دوربرد در پابجی موبایل

بهترین سلاح دوربرد در پابجی موبایل
بهترین سلاح دوربرد در پابجی موبایل

Lynx AMR می تواند وسایل نقلیه زرهی و زره های سطح 3 را به طور یکسان از بین ببرد. بازیکنان همچنین اعلام کرده اند که سرعت و قدرت نفوذ دیوانه کننده ای دارد و به طور همزمان از چهار وسیله نقلیه برخورد کرده و به هر کدام آسیب می رساند. یکی از کمیاب‌ترین سلاح‌های پرتاب هوا در PUBG Mobile، Lynx تنها 5 گلوله داشت، اما به 10 گلوله افزایش یافت و در نتیجه آن را به تک تیرانداز نهایی تبدیل کرد.

تنها نقطه ضعف Lynx AMR این است که فقط می تواند Scope را نگه دارد. این بدان معنی است که بازیکنان نمی توانند در مقایسه با AWM از هیچ ضمیمه دیگری بر روی سلاح استفاده کنند. علاوه بر این، تفنگ تک تیرانداز Lynx سرعت بارگیری مجدد کمتری نسبت به رقیب خود AWM دارد.
این تمام چیزی است که در مورد بهترین سلاح های دوربرد PlayerUnknowns Battlegrounds Mobile باید بدانید. با توجه به اینکه تک تیراندازها برای تیراندازی به دشمنان دور بهترین هستند، می توانید بهترین تفنگ های تک تیرانداز را در PUBG Mobile برای تجزیه و تحلیل دقیق هر متا تک تیرانداز بررسی کنید.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت می توانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت