بهترین اتچمنت های Holger 26 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت های Holger 26 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت های Holger 26 در کالاف دیوتی موبایل

آیا در Call of Duty: Mobile به دنبال یک ماشین مسلسل سبک قدرتمند هستید؟ بهترین اتچمنت های Holger 26 در کالاف دیوتی موبایل بررسی کنید.
مسلسل‌های سبک در Call of Duty: Mobile برای بازیکنان ایده‌آل هستند اگر بازیکنان در یک زمان چندین دشمن را کنترل می‌کنند و نمی‌خواهند بارها و بارها بارگیری کنند. همراه با مهارت های حرکتی مناسب، یک LMG می تواند در هر مسابقه COD Mobile تغییر دهنده بازی باشد و Holger 26 یکی از گزینه هایی است که بازیکنان می توانند در بازی داشته باشند.

Holger 26 به دلیل تطبیق پذیری در محدوده های مختلف به دلیل مجموعه ای از پیوست ها کاملاً شناخته شده است. بازیکنان می توانند LMG محبوب را به یک هیولای دور نزدیک تبدیل کنند یا با تغییرات مناسب، قابلیت های دوربرد آن را افزایش دهند. اگر شما نیز علاقه مند به استفاده از LMG هستید، در اینجا نگاهی به بهترین اتچمنت های Holger 26 در کالاف دیوتی موبایل داریم.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست.

اسلحه Holger 26 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت Holger 26 در COD Mobile
بهترین اتچمنت Holger 26 در COD Mobile

هولگر 26 در طول چند سال گذشته به یکی از مسلسل های سبک بهتر در COD Mobile تبدیل شده است. در حالی که این اسلحه در بازی چند نفره از متا اسلحه‌های مطلق پیشی نمی‌گیرد، اما شانس زیادی برای برنده شدن در هر نوع درگیری با اسلحه دارد. با این حال، برای به دست آوردن چنین عملکردی از Holger 26، باید از بهترین بارگذاری مطلق آن در COD Mobile استفاده کنید.

 • هولگر 26 یکی از بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile است، امیدواریم از بارگیری پیشنهادی ما خوشتان بیاید و به شما کمک کند از این سلاح حداکثر استفاده را ببرید.
 • یک مسلسل سبک همه کاره تمام اتوماتیک 5.56 میلی متری. طراحی مدولار را می توان برای طیف گسترده ای از تعاملات پیکربندی کرد
 • این سلاح در Call of Duty: Mobile به عنوان Holger 26 ظاهر می شود. در ژوئن 2021 به عنوان بخشی از به روز رسانی فصل 4: Spurned & Burned اضافه شد.
 • هولگر 26 یک LMG منحصر به فرد است که از نظر قابلیت تغییر مستقیماً با M4LMG در تضاد است. هر دو دارای تبدیل‌های مجله هستند که سرعت ADS و زمان بارگذاری مجدد را افزایش می‌دهند و هر دو فقط یک پیوست دارند که می‌تواند دامنه را افزایش دهد.

بهترین اتچمنت های Holger 26 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت های Holger 26 در کالاف دیوتی موبایل
بهترین اتچمنت های Holger 26 در کالاف دیوتی موبایل

Holger 26، مانند سایر مسلسل های سبک در Call of Duty: Mobile، برای مبارزات میان برد ایده آل است اگر بازیکنان هنگام دست زدن به اسلحه ADSing را ترجیح دهند. با این حال، بازیکنان می‌توانند تنظیمات بیشتری را انجام دهند و بدون دردسر بهترین بارگیری Holger 26 را در COD Mobile’s Battle Royale ایجاد کنند.

در اینجا نگاهی به پیوست‌هایی که می‌توان برای بهترین لودات Holger 26 در COD Mobile BR استفاده کرد، آمده است:

 • Muzzle – Monolithic Suppressor
 • Barrel – MIP Light
 • Optic – Classic Holographic Sight
 • Rear Grip – Granulated Grip Tape
 • Laser – OWC Laser – Tactical

ضمیمه های ذکر شده در بالا بر روی موبایل بیشتر هولگر 26 متمرکز شده اند و در عین حال دقت و برد آن را افزایش می دهند. با این حال، کنترل اسلحه ضرر خواهد داشت، اما بازیکنان می توانند با اختصاص زمان برای تمرین در مسابقات حالت BR به آن عادت کنند. با این حال، این بهترین بارگیری Holger 26 در COD Mobile برای زد و خوردهای نزدیک در حالت چند نفره نیست.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت میتوانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

به جای استفاده از اتچمنت های ذکر شده در بالا، بازیکنان می توانند از گزینه های زیر برای COD Mobile MP استفاده کنند:

بهترین بارگیری Holger 26 در COD Mobile
بهترین بارگیری Holger 26 در COD Mobile
 • Muzzle – MIP Light Flash Guard
 • Stock – No Stock
 • Rear Grip – Granulated Grip Tape
 • Laser – OWC Laser – Tactical
 • Perk – Disable

ساخت بالا قرار است بهترین بارگیری Holger 26 در COD Mobile’s MP باشد، مخصوصاً در مبارزات دور کوتاه، جایی که بازیکنان بدون توجه به الگوهای پس زدن به دنبال یک سلاح بسیار متحرک هستند. علاوه بر این، بازیکنان باید از بیلد با حالت هیپ آتش استفاده کنند تا بهترین نتایج را در طول نبردهای نزدیک در نقشه هایی مانند Shipment بدست آورند.

در حالت MP، بازیکنان می‌توانند از مزایای زیر برای بالا بردن قدرت کلی خود در میدان نبرد استفاده کنند:

 • Red Perk – Agile or Fast Recover
 • Green Perk – Toughness or Vulture
 • Blue Perk – Alert or Hardline

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت های DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت