بهترین اتچمنت HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین لودات و اتچمنت HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل

یک کلاس AR عالی با بارگیری بهینه ایجاد کنید.
تفنگ تهاجمی HVK-30 طی چندین به روز رسانی به یکی از ثابت ترین سلاح ها در COD Mobile تبدیل شده است. در حالی که سایر AR ها مطمئنا قوی تر هستند، HVK-30 شما را در هنگام استفاده از آن در مضیقه قرار نمی دهد. در عوض، می توانید از نقاط قوت سلاح برای تسلط بر مخالفان استفاده کنید. البته، اگر واقعاً می‌خواهید بیشترین بهره را از HVK-30 در COD Mobile ببرید، می‌خواهید بهترین بارگیری کلی آن را تجهیز کنید.

Black Ops 3 AR با چندین آمار بالاتر از حد متوسط ​​ارائه می شود که می تواند آن را به یکی از گزینه های بهتر برای درگیری های میان برد در چند نفره تبدیل کند. سرعت آتش آن، به ویژه، بسیار قوی است و با یک کنترل پس زدگی جامد و محدوده آسیب، شما را در هر نقطه از نقشه تهدید می کند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین لودات HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین لودات HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل
بهترین لودات HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل

با این حال، بسیاری از پیوست‌های اولیه برای HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل آن را به بارگیری بالایی نمی‌رسانند، بنابراین برای استفاده حداکثری از آن باید آن را ارتقا دهید. بارگیری من برای HVK بر بهبود دامنه آسیب، کنترل پس‌زدگی و تحرک تمرکز دارد.

 • Barrel: MIP Light
 • Stock: MIP Strike Stock
 • Ammunition: Large Caliber Ammo
 • Laser: OWC Laser – Tactical
 • Rear Grip: Rubberized Grip Tape

هدف از این بارگیری افزایش بیشتر آمار پایه HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل است. ضمیمه هایی مانند لوله سبک MIP و مهمات کالیبر بزرگ دامنه آسیب را افزایش می دهند در حالی که MIP Strike Stock و لیزر OWC – تاکتیکی تحرک کلی را افزایش می دهند.

در نهایت، نوار دستگیره لاستیکی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا کنترل کامل بر روی کنترل عقب‌نشینی قوی اسلحه را حفظ کنند. این بارگیری HVK-30 ممکن است به اندازه چیزی مانند DR-H قوی نباشد، اما فقط موفقیت بازیکنان را به همراه خواهد داشت.

بهترین لودات HVK-30 برای بتل رویال

محدوده آسیب چشمگیر HVK-30 آن را به گزینه ای عالی برای حالت جنگ رویال COD Mobile تبدیل می کند. این بارگذاری بر بهبود بیشتر محدوده آسیب و در عین حال افزایش دقت و کنترل پس‌زدگی تمرکز دارد، البته با هزینه‌ای جزئی برای تحرک.

 • Muzzle: Monolithic Suppressor
 • Barrel: QWC Marksman
 • Optic: Tactical Scope
 • Stock: YKM Combat Stock
 • Ammunition: 49 Round Extended Mag

برای افزایش دامنه آسیب HVK-30، توصیه می کنیم از سرکوب کننده یکپارچه و لوله QWC Marksman استفاده کنید. تاکتیکال اسکوپ بزرگنمایی را بدون دست و پا گیر بودن فراهم می کند.

YKM Combat Stock زمان ADS را کاهش می‌دهد، که تأثیر روی دقت و پس‌زدگی ناشی از سایر پیوست‌ها را جبران می‌کند، اگرچه تأثیر حداقل است. برای مهمات، 49 Round Extended Mag تضمین می‌کند که هنگام رویارویی با چندین دشمن گلوله‌های اضافی داشته باشید. با این حال، اگر تحرک یک نگرانی است، می توانید مجله Fast Reload را انتخاب کنید.

HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل
HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین لودات HVK-30 برای چند نفره استاندارد

این بارگیری HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل بر بهبود دقت و تحرک تمرکز می کند و یک تفنگ تهاجمی با آسیب بالا ایجاد می کند که در بردهای کوتاه، متوسط ​​و طولانی برتری دارد.

 • Muzzle: Monolithic Suppressor
 • Laser: QWC Laser – Tactical
 • Stock: YKM Combat Stock
 • Rear Grip: Granulated Grip Tape
 • Ammunition: Fast Reload

در این بارگیری، ما از پیوست‌های خاصی استفاده می‌کنیم و در عین حال تغییرات خاصی را برای بهبود ساختن ایجاد می‌کنیم. مجله Fast Reload به دلیل زمان بارگذاری مجدد سریعتر، بیش از 40 Round Extended Magazine توصیه می شود.

لیزر QWC – Tactical دقت و پس زدن را بهبود می بخشد، در حالی که نوار چسب دانه بندی شده انتشار گلوله ADS را کاهش می دهد و دقت لیزری را برای HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل فراهم می کند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

آیا HVK-30 در کالاف دیوتی موبایل خوب است؟

HVK-30 یک تفنگ تهاجمی نسبتاً متوسط ​​برای کلاس خود است. در فاصله 23 متری، بازیکنان می توانند به یک کشتن 5 ضربه ای دست یابند و پس از آن یک کشتن 6 ضربه ای خواهد بود. با این حال، سرعت آتش خوب است

همچنین بخوانید:

بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل فصل ۲ (۲۰۲۴)

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت