بهترین اتچمنت های Kar98k در وارزون موبایل

بهترین اتچمنت های Kar98k در وارزون موبایل 2024

بهترین اتچمنت های Kar98k در وارزون موبایل: راه اندازی کلاس، لودات ها و امتیازات

در حالی که متای Call of Duty: Warzone با هر فصل جدید به تغییر خود ادامه می دهد، Kar98k در وارزون موبایل به دلیل سرعت و خروجی آسیب، یکی از بهترین انتخاب های Sniper باقی مانده است. اگر در هر تیراندازی تیمی رقابتی بازی کرده باشید، شنیده‌اید که دشمن فقط برای ضربه زدن به آن‌ها و فهمیدن اینکه زرهش حتی شکسته نشده است، «یک تیر» بوده است. شاید شما حتی کسی بوده اید که خودتان این فریاد نادرست را انجام داده اید.

اما، خوشبختانه، وقتی یک Kar98k در دست دارید، همه یا یک گلوله هستند یا مرده. این تفنگ قدرتمند دارای ADS بسیار سریع، سرعت شلیک مناسب است و می تواند دشمنان کاملاً زره پوش را در بردهای چشمگیر نابود کند. برخی چیزها هرگز تغییر نمی کنند و Kar98k در کالاف دیوتی موبایل هنوز یکی از بهترین سلاح های فصل 5 Warzone است و در حال حاضر یکی از بهترین تک تیراندازان است.

در واقع، این تفنگ Marksman در جنگ جهانی دوم یک انتخاب اصلی در بیشتر بارگیری‌های بازی باقی مانده است. آپدیت فصل 5 سرانجام کلاس تفنگ تک تیرانداز را با کاهش 11 درصدی بر روی تفنگ های تک تیرانداز سنگین و 40 درصد کاهش داد. Kar98k که در رده Light قرار می گیرد، در فصل آخر Warzone بهتر از همیشه بازگشته است.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین اتچمنت های Kar98k در وارزون موبایل

بهترین اتچمنت های Kar98k در وارزون موبایل 2024
بهترین اتچمنت های Kar98k در وارزون موبایل 2024
 • Muzzle: Monolithic Suppressor
 • Barrel: Singuard Custom 27.6”
 • Laser: Tac Laser
 • Optic: Sniper Scope
 • Stock: FTAC Sport Comb

این تنظیم Kar98 کاملاً کشنده است و تضمین می کند که ابزارهای مورد نیاز برای مجازات سریع جوخه های دشمن را در اختیار دارید. Suppressor Monolithic و Singguard Custom 27.6 هر دو به محدوده آسیب اسلحه کمک می کنند، اولی شما را از مینی مپ دور نگه می دارد و دومی سرعت گلوله را افزایش می دهد.
این نه تنها به مقابله با ریزش گلوله Kar98k کمک می کند، بلکه ضربه زدن به آن عکس های با برد بسیار مهم را آسان تر می کند.

به طور همزمان، لیزر Tac برای تقویت سرعت ADS فوق‌العاده است و Sniper Scope بزرگنمایی فوق‌العاده‌ای را بدون کاهش سرعت محدوده شما ارائه می‌دهد. به طور کلی، این کار باعث می‌شود که Kar98k در وارزون موبایل برای گرفتن عکس‌های پاپ به سمت دشمنان و عقب‌نشینی در پوشش عالی باشد، برخلاف بسیاری از تک تیراندازان دیگر، نیازی نیست برای مدت طولانی اوج بگیرید.

این چهار پیوست با هم، ملزومات ضروری برای بارگیری Kar98k در کالاف دیوتی موبایل هستند و بنابراین تقریباً توسط هر بازیکن برتر استفاده می شود. در همین حال، استوک شانه ورزشی FTAC زمان تبلیغات اسلحه را حتی بیشتر کاهش می دهد و به شما این امکان را می دهد که همیشه اولین شلیک را به سمت حریف خود بزنید.

اگر به دنبال چیزی متفاوت هستید، آن دلبستگی را می توان فدای چیز دیگری کرد. به عنوان مثال، انتخاب نوار چسب نواری سرعت Sprint به Fire و زمان ADS را بهبود می بخشد.

بهترین راه‌اندازی Kar98k در وارزون موبایل (تجهیزات)

بارگیری Kar98k در کالاف دیوتی موبایل
بارگیری Kar98k در کالاف دیوتی موبایل

امتیازات و تجهیزات

 • امتیاز 1: EOD
 • امتیاز 2: بیش از حد
 • امتیاز 3: آمپد
 • ثانویه: مارکو 5
 • کشنده: سمتکس
 • تاکتیکی: سنسور ضربان قلب

این loadout از EOD و Amped استفاده می کند تا شما را از مواد منفجره در امان نگه دارد و شما را قادر می سازد تا به سرعت سلاح ها را تعویض کنید. این امتیازات برای اکثر بارگیری‌های متا Warzone مهم هستند، به خصوص زمانی که از یک سلاح دوربرد استفاده می‌کنید.

امتیاز Overkill امکان استفاده از Armaguerra 43 را فراهم می کند که بهترین SMG در Warzone Pacific باقی مانده است. داشتن این SMG به شما این امکان را می‌دهد که در آتش‌سوزی‌های نزدیک به شدت رقابتی باقی بمانید، در حالی که می‌توانید پتانسیل میان برد خود را با Kar98k حفظ کنید.
اگر زرادخانه سلاح های جنگ سرد را ترجیح می دهید، Kar98k در کالاف دیوتی موبایل را با OTs 9 یا حتی یک مورد علاقه طرفداران مانند MAC-10 جفت کنید. در حالی که سرعت شلیک بالا SMG ممکن است اسلحه مورد نیاز قبلی نباشد، اما هنوز هم با یک بارگیری سطح بالایی، دشمنان را به راحتی ذوب می کند.

در نهایت، حسگر ضربان قلب شما را قادر می‌سازد تا از بازیکنانی که Ghost را اجرا نمی‌کنند، افت کنید، در حالی که Semtex برای از بین بردن کمپ‌های مزاحم و وسایل انفجاری ضروری است. همچنین می توانید از ترمیت یا چاقوی پرتابی برای از بین بردن دشمن سرنگون شده استفاده کنید.

نحوه باز کردن سریع قفل Kar98k وارزون موبایل

باز کردن قفل Kar98k در کالاف دیوتی موبایل بسیار ساده است و فقط به شما نیاز دارد که به سطح 33 برسید. این بدان معنی است که برای استفاده از آن در Warzone نیازی به انجام هیچ چالش مزاحم نخواهید داشت.

با این حال، اگر می‌خواهید بهترین ضمیمه‌ها را در اختیار داشته باشید، همچنان باید سطوح اسلحه را در حالت چندنفره استاندارد Warzone یا Modern Warfare خرد کنید.

بهترین نکات لودات Kar98k در وارزون موبایل

اگرچه Kar98k در کالاف دیوتی موبایل از نظر فنی به عنوان یک تفنگ تیرانداز طبقه بندی می شود، این سلاح برای فصل های متوالی جامعه تک تیراندازان در منطقه جنگ را مجذوب خود کرده است.
در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا پتانسیل Kar98k در وارزون موبایل را به حداکثر برسانید:

Kar98k در طول زمان عمدتاً به دلیل تحرک آن محبوب شده است. در حالی که هنگام استفاده از این اسلحه می توانید کاملاً دفاعی باشید، بازی با نقاط قوت آن ممکن است انتخاب بهتری باشد. یک تفنگ تک تیرانداز معمولی ممکن است به شما نیاز داشته باشد که یک موقعیت داشته باشید، اما Kar98k در کالاف دیوتی موبایل معمولی نیست. از تهاجمی شدن نترسید.

در مواردی که دشمن تصمیم می‌گیرد شما را کنار بزند یا عجله کند، داشتن یک تفنگ ثانویه SMG یا Assault Rifle می‌تواند مفید باشد. لیست ما را برای بهترین اسلحه های SMG و بهترین تفنگ های تهاجمی بررسی کنید تا بفهمید از چه سلاحی باید با Kar98k استفاده کنید.
فعال کردن Ghost Perk به شما کمک زیادی می‌کند تا شما را از پهپادهای دشمن و حسگرهای ضربان قلب پنهان نگه دارید. به محض اینکه توانستید، مطمئن شوید که آن را از یک افت بار بردارید.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

بارگیری جایگزین Kar98k در وارزون موبایل

اگر به دنبال بارگیری جایگزین برای Kar98k هستید، بارگیری HDR ما را بررسی کنید. این سلاح قدرتمند در حال حاضر دومین تفنگ تک تیرانداز محبوب در Warzone است. این به لطف خروجی آسیب مخرب و قابلیت های دوربرد آن است.

در حالی که مطمئناً کاملاً همان حس Kar98k در وارزون موبایل را ندارد، اما برای بازیکنانی که عاشق عملکرد Kar98k هستند اما می‌خواهند چیزی سنگین‌تر و قدرتمندتر را امتحان کنند عالی است. اگر یک تک تیرانداز با اثربخشی زیاد می خواهید، HDR ابزارهای مورد نیاز برای ساخت آن بازی های متقاطع را در اختیار شما قرار می دهد.

انتخاب بین این دو به اولویت بستگی دارد، بنابراین هر دو را امتحان کنید و ببینید کدام تک تیرانداز با سبک بازی شما مطابقت دارد.

بنابراین، شما آن را دارید، یک بارگیری Kar98k که به شما امکان می دهد تعداد زیادی کشتار را در Verdansk و Fortune’s Keep دریافت کنید. اگر می‌خواهید از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های Call of Duty مطلع شوید، حتماً صفحه Call of Duty ما را بررسی کنید.

مطمئن شوید که سایر راهنماها و لیست های Warzone ما را بررسی کنید مانند:

تاریخ انتشار فصل دوم وارزون موبایل – Warzone Season 2

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت