بهترین بارگیری KRM در کالاف دیوتی موبایل 2023

بهترین بارگیری KRM در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین بارگیری KRM در کالاف دیوتی موبایل 2024

KRM-262 یک تفنگ ساچمهای اکشن در COD: Mobile است که می‌توانید از آن برای بیرون بردن بازیکنان تنها با یک شلیک در موقعیت‌های نزدیک استفاده کنید. این یک سلاح قدرتمند است که با آپدیت فصل 3 ‘Rush’ عصب کشی شده است. با این حال، می‌توانید با استفاده از پیوست‌ها و امتیازات مناسب برای استفاده حداکثری از تفنگ ساچمه‌ای KRM-262، با عصب‌ها مقابله کنید.

استفاده از بهترین پیوست های KRM-262 در کالاف دیوتی موبایل: موبایل به بازیکنان این امکان را می دهد که سلاح را با پتانسیل کامل خود بهینه کنند. علیرغم تغییرات متعدد در متا، تفنگ ساچمه ای به دلیل قدرت شلیک فوق العاده اش در نبردهای میان برد تا نزدیک، یکی از مورد علاقه های طرفداران باقی مانده است. با این حال، یادگیری نحوه استفاده از KRM-262 در COD Mobile به کمی تمرین نیاز دارد. این به دلیل مشکلات دقت تفنگ های ساچمه ای در مبارزات دوربرد است. تجهیز بهترین پیوست های KRM-262 در COD Mobile قطعا استفاده از سلاح را آسان تر و دقیق تر می کند اگر رویکرد “یک شلیک، یک کشتن” را در نبرد ترجیح می دهید.

نحوه استفاده از KRM-262 در COD Mobile
نحوه استفاده از KRM-262 در COD Mobile

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

مقاله مشابه: کدام تفنگ در کالاف دیوتی موبایل بهتر است؟

KRM-262 در COD Mobile چیست؟

KRM-262 یک تفنگ ساچمه ای تلمبه ای است که در فرنچایزهای مختلف بازی Call of Duty استفاده می شود. در COD Mobile، اسلحه با پتانسیل کشتن یک ضربه با بارگیری مناسب می تواند ویرانگر باشد.

این تفنگ برای بازیکنانی که ترجیح می‌دهند هنگام مبارزه با دشمنان از نزدیک و شخصی باشند، عالی است. نقطه ضعف این تفنگ ساچمه ای این است که در نبردهای دوربرد به دلیل پخش شدن گلوله گسترده آن وحشتناک است.

اما با مجموعه گسترده ای از ضمیمه های موجود برای تفنگ های ساچمه ای در COD: Mobile، پیدا کردن بهترین آن برای KRM-262 دلهره آور است. با دیدن آن، ما این راهنمای مفید را برای به اشتراک گذاشتن بهترین بارگیری KRM در COD: Mobile آماده کردیم.

معرفی KRM در کالاف دیوتی موبایل
معرفی KRM در کالاف دیوتی موبایل

مقاله مشابه: بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile 2023

آمار سلاح های ساچمه ای KRM در کالاف دیوتی موبایل

در اینجا آخرین و به روزترین آمار سلاح برای KRM-262 در COD: Mobile است. توصیه می‌کنیم یک بار آن را مرور کنید و سپس بهترین بارگیری را بررسی کنید تا متوجه شوید چرا برخی پیوست‌ها و امتیازات خاص را انتخاب کرده‌ایم.

 1. خسارت – 24-22-15-17 [قبل از این، آسیب، 26-25-15-11 بود]
 2. میزان آتش سوزی – 28
 3. دقت – 51
 4. تحرک – 73
 5. محدوده – 39
 6. کنترل – 42

با وجود این موضوع، اجازه دهید بهترین بارگیری KRM-262 را در COD: Mobile بررسی کنیم.

بهترین بارگیری شاتگان KRM-262 در COD Mobile

تفنگ ساچمهای KRM-262 در COD: Mobile
تفنگ ساچمهای KRM-262 در COD: Mobile

در اینجا بهترین بارگیری شاتگان KRM-262 در COD Mobile آورده شده است:

 • پوزه – غارتگر سرکوبگر
 • لیزر – MIP Laser 5mW
 • بشکه – بشکه طولانی (+2)
 • سهام – سهام ثابت RTC
 • دستگیره عقب – نوار دستگیره استیپل
 • امتیازات – سکوت مرده، سبک وزن، و رفع سریع

Marauder Suppressor بهترین انتخاب برای تفنگ ساچمه ای KRM-262 است زیرا نه تنها صدای گلوله را مهار می کند، بلکه دامنه آسیب و تراکم پخش گلوله را نیز افزایش می دهد. به‌طور خلاصه، می‌توانید از KRM برای کشتن میان‌رده نیز استفاده کنید.

لیزر MIP Laser 5mW دقت شلیک مفصل ران و سرعت اسپرینت تا شلیک را افزایش می دهد. بنابراین وقتی آن را با امتیازاتی مانند Dead Silence ترکیب می‌کنید، می‌توانید به راحتی بدوید و سایر بازیکنان را به هلاکت برسانید.

ما RTC Steady Stock را برای KRM انتخاب کردیم، زیرا به پس زدن جانبی و پایداری انحراف کمک می کند و در عین حال دقت پخش گلوله ADS را بهبود می بخشد.در نهایت، Stippled Grip Tape سرعت دویدن به آتش را بیشتر می کند و در عین حال سرعت ADS را برای بازیکنانی که به استفاده از ADS عادت کرده اند افزایش می دهد.

به این ترتیب راهنمای ما در مورد بهترین بارگیری تفنگ ساچمهای KRM-262 در COD: Mobile به پایان می رسد.

همچنین بخوانید:

معرفی ۱۳ اسلحه کالاف دیوتی موبایل فصل ۱۱

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت