بهترین اتچمنت های LM-S در Warzone 2.0

بهترین اتچمنت های LM-S در Warzone 2.0

بهترین لودات و اتچمنت های LM-S در Warzone 2.0

قدرتمندترین و شکسته‌ترین لودآوت‌ها را برای LM-S، یکی از متا سلاح‌های Warzone 2.0 آماده کرده‌ایم.
Modern Warfare و Warzone دارای سلاح‌های فراگیر زیادی هستند، اما برخی دیگر را تحت الشعاع قرار می‌دهند. تفنگ های تیرانداز و تیرانداز از کلاس های سلاح های قدرتمندی هستند که در برد دور و میان برد موثر هستند. بنابراین امروز بهترین بارگیری تفنگ LM-S Marksman Rifle را بررسی خواهیم کرد.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین بارگیری های اسلحه ساز LM-S در Warzone 2.0

اتچمنت های LM-S در Warzone 2.0
اتچمنت های LM-S در Warzone 2.0

LM-S به خودی خود یک ماشین کشتار است، اما با اتصالات و ساخت مناسب، این پتانسیل را نیز دارد که یک سلاح یک ضربه ای باشد. برای این کار، قوی ترین و شکسته ترین بارگیری های LM-S را برای شما فهرست کرده ایم. سپس وقت آن است که نگاهی بیندازیم!

1: LM-S در Warzone 2.0 با برد بالا و دقت نقطه

اولین بارگیری LM-S بر افزایش برد آسیب سلاح و ارائه دقت دقیق تمرکز دارد
در اینجا بهترین اتچمنت های LM-S در Call of Duty Warzone 2.0 آمده است:

Attachment

Item

Muzzle

Polarfire-S

Underbarrel

Agent Grip

Optic

SZ Lonewolf Optic

Stock

FT Mobile Stock

Rear Grip

LM Cronus Grip

FT Mobile Stock تنها با اندکی فداکاری در ثبات هدف گیری و کنترل پس زدن، سرعت دویدن، سرعت راه رفتن هدف، سرعت حرکت خمیده و سرعت ADS را افزایش می دهد. ظرفیت کنترل پس زدن توسط دستگیره عقب LM Cronus بهبود یافته است، در حالی که دقت شلیک لگن و ثبات هدف توسط Agent Grip افزایش یافته است.

Polarfire-S به عنوان یک صدا خفه کن به شما امکان می دهد در نقشه کوچک پنهان بمانید و سرعت گلوله، دامنه آسیب و نرمی پس زدن را افزایش می دهد. این به شما کمک زیادی می کند تا آزادانه و یواشکی روی نقشه رومینگ کنید.

در نهایت، SZ Lonewolf Optic اولین و تنها انتخابی بود که به ذهن ما خطور کرد، زیرا دید تمیز و واضحی را ارائه می دهد. به این ترتیب می توانید با یک ضربه حریفان خود را از بین ببرید.
علاوه بر این، توصیه ما برای یک سلاح ثانویه که کاملاً با LM-S سازگار است، قطعا X-13 Auto خواهد بود. این اسلحه دارای قدرت شلیک و تحرک است تا شما را از شرایط سخت خارج کند.

بهترین بسته Perk برای LM-S در لود اوت شماره 1 در Call of Duty Warzone 2.0 Scout است. به لطف Scavenger آسان‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد با تفنگ Marksman Rifle تمام نشد. این بهترین امتیاز برای این بهترین بارگیری LM-S است.

2: بارگیری سریع و خشمگین LM-S

 LM-S در Warzone 2.0
LM-S در Warzone 2.0

بارگذاری دوم LM-S ما در مورد تقویت تحرک و ADS برای گیم پلی سریع تر و تهاجمی تر است.
در اینجا بهترین پیوست های LM-S در Call of Duty Warzone 2.0 آمده است:

Attachment

Item

Muzzle

Polarfire-S

Laser

FSS OLE-V Laser

Optic

SZ Holotherm

Stock

FT Mobile Stock

Rear Grip

LMK64 Grip

FT Mobile Stock، FSS OLE-V Laser و LMK64 Grip باید مجهز باشند زیرا ما می خواهیم تحرک و پایداری را افزایش دهیم. همه آنها سرعت دید پایین را بهبود می بخشند و به میزان قابل توجهی سرعت شلیک را افزایش می دهند. علاوه بر این، افزایش سرعت راه رفتن هدف و حرکت خمیده را تجربه خواهید کرد که در هر شرایطی تحرک بیشتری به شما می دهد.

سلاح ما باید دارای ظرفیت آسیب بالا و همچنین متحرک باشد. به همین دلیل است که با استفاده از Polarfire-S سرعت گلوله، دامنه آسیب و نرمی پس زدن را بدست می آوریم. این تا حدودی شما را برای نبردهای طولانی آماده می کند و به شما امکان می دهد تا حریفان خود را بدون نزدیک شدن به آنها از بین ببرید.

در نهایت، SZ Holotherm Optic به شما زاویه دید خوبی برای انتخاب اهداف می دهد و در مبارزات اواسط تا طولانی به خوبی عمل می کند. همچنین می توانید با نگاهی به بارگیری TAQ-M، یکی دیگر از تفنگ های کشنده و مخرب Marksman، بهترین بارگیری را برای خود انتخاب کنید.

بهترین بسته Perk برای LM-S در لودآوت شماره 2 در Call of Duty Warzone 2.0 Weapon Specialist است. Overkill کارهای زیادی انجام خواهد داد زیرا این لود آوت به گیم پلی تهاجمی و مخرب بیشتری نیاز دارد.

3: بارگذاری LM-S با دامنه متوسط ​​و فوق العاده آسیب دیده

آخرین بهترین بارگیری LM-S در به دست آوردن ثبات هدف و در عین حال به حداکثر رساندن آسیب نقش دارد.

Attachment

Item

Muzzle

Polarfire-S

Underbarrel

FSS Sharkfin 90

Optic

SZ Lonewolf Optic

Stock

FT Mobile Stock

Rear Grip

Lachmann TCG-10

این لوداوت در برخوردهای میان برد قدرتمندتر است و به شما امکان می دهد هر حریفی را که با آن روبرو می شوید شکست دهید. Polarfire Muzzle در اینجا مانند هر بارگیری یک تجهیزات کشنده است. ضمن اینکه به افزایش آسیب کمک می کند، با ارائه سرعت گلوله نیز نقش مهمی ایفا می کند.

FSS Sharkfin 90 Underbarrel ثبات هدف گیری را بهبود می بخشد و باز هم کنترل سلاح را بهبود می بخشد و دقت شلیک را بهبود می بخشد. علاوه بر این، SZ Lonewolf Optic تا حد زیادی سرعت ADS را تنظیم می کند.

سرعت اسپرینت و سرعت ADS به میزان قابل توجهی توسط سهام FT Mobile افزایش یافته است. هنگام عکاسی در بردهای بلندتر، دستگیره عقب Lachmann TCG-10 یک ضمیمه مکمل است که اطمینان حاصل می کند که پس زدن به طور مناسب متعادل و کنترل شده است.

بهترین بسته Perk برای LM-S در لود آوت شماره 3 در Call of Duty Warzone 2.0 Spectre است. برای ردیابی حریفان و شکست آسان آنها مفید است.

امروز بهترین لوداوت ها را برای LM-S معرفی کرده ایم که یکی از راحت ترین و مخرب ترین سلاح های یک ضربه زدن در بین تفنگ های Marksman است. امیدواریم برای شما مفید واقع شوند.

اگر می خواهید با تمام اخبار در مورد Warzone Mobile به روز باشید، فراموش نکنید که سایت گیمو گیفت را دنبال کنید و ما را از طریق صفحات رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

همچنین بخوانید:

لینک دانلود کالاف دیوتی موبایل فصل ۴ سال ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت