بهترین اتچمنت Koshka کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت Koshka کالاف دیوتی موبایل – کوشکا

بهترین اتچمنت Koshka کالاف دیوتی موبایل – کوشکا تفنگ تک تیرانداز COD Mobile

آمار Koshka کالاف دیوتی موبایل، بهترین پیوست های اسلحه ساز برای ساخت، نادر بودن پوسته ها و نحوه دریافت آن را در اینجا بیابید.
برای باز کردن قفل Koshka Sniper باید در Battle Pass فصل 4 به Tier 21 برسید.
Koshka در کلاس Sniper از COD Mobile است که با دقت خوب و سرعت گلوله و سرعت ADS آسیب 180/160/140/90 را وارد می کند. Koshka مانند ترکیبی از تفنگ تک تیرانداز Outlaw و Locus در یک تفنگ است. با سایت گیمو گیفت همراه باشید تا در مورد بهترین اتچمنت Koshka کالاف دیوتی موبایل اطلاعات کسب کنید.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

آمار Koshka کالاف دیوتی موبایل: آسیب، میزان آتش سوزی، دقت

بهترین اتچمنت Koshka کالاف دیوتی موبایل - کوشکا
بهترین اتچمنت Koshka کالاف دیوتی موبایل – کوشکا

توجه: این یک آمار جدید از Koshka است که به این معنی است که 0 پیوست به سلاح مجهز شده است.

Koshka Stats & Tier
Damage: 90
Fire Rate: 27
Accuracy: 62
Mobility: 34
Range: 62
Control: 40
Rank: #7

بهترین اتچمنت Koshka کالاف دیوتی موبایل

COD Mobile یک سلاح جدید در فصل 4: سگ های وحشی منتشر کرده است و آن تفنگ تک تیرانداز Koshka از Black Ops 4 است. همچنین یک گزینه melee جدید در بازی وجود دارد که بازیکنان می توانند قفل آن را از رویدادهای فصلی باز کنند. با این حال کوشکا چند سر را با تحرک و دقت چرخانده است. تک تیراندازهایی که در این بازی منتشر شده اند برای عقب نماندن از OG هایی مانند DLQ-33 و Locus تلاش کرده اند.

با این حال، Koshka ممکن است یک تغییر دهنده بازی باشد، زیرا ثابت کرده است که دارای چند ویژگی است که معمولاً تک تیراندازها دوست دارند. این تک تیرانداز Black Ops 4 از تحرک و دقت خوبی برخوردار است اگر تیرها در هیت باکس های صحیح قرار بگیرند. همچنین امکان حرکت خوب و ویژگی های بدون دامنه را در ساخت اسلحه ساز ناشی از حرکت فراهم می کند.

قبل از اینکه بازیکنان بتوانند لابی های رتبه بندی شده را با تک تیرانداز جدید در فصل 4: سگ های وحشی تبلیغ کنند، باید قفل نسخه پایه Koshka را از Battle Pass رایگان باز کنند.

نحوه باز کردن قفل Koshka کالاف دیوتی موبایل
نحوه باز کردن قفل Koshka کالاف دیوتی موبایل

نحوه باز کردن قفل Koshka کالاف دیوتی موبایل فصل 4 و بهترین بارگیری

برای باز کردن قفل تک تیرانداز جدید در COD Mobile Season 4، بازیکنان باید Battle Pass را برای این فصل خرد کنند. نسخه پایه تفنگ تک تیرانداز جدید در ردیف 21 از Battle Pass رایگان قفل شده است. Battle Pass را می توان با آسیاب کردن بازی در همه حالت ها باز کرد.
معمولاً Battle Royale Battle Pass XP بیشتری نسبت به حالت های دیگر ارائه می دهد، اما بستگی به این دارد که آیا بازیکنان به اندازه کافی در بازی زنده بمانند یا خیر. تکمیل چالش‌های فصلی و ویژه نیز می‌تواند راهی عالی برای حل کردن Battle Pass باشد.

بهترین بارگیری اسلحه ساز برای تفنگ تک تیرانداز Koshka کالاف دیوتی موبایل

بهترین راه برای استفاده از تفنگ تک تیرانداز Koshka کالاف دیوتی موبایل سوء استفاده از حرکت و دامنه سریع آن است. بازیکنانی که دوست دارند هاردسکوپ یا منفعل بازی کنند از این ساخت سود زیادی نخواهند برد.

بارگیری اسلحه ساز در زیر به طور کلی دقت تک تیرانداز را کاهش می دهد اما تحرک را افزایش می دهد. این ساخت توسط پخش کننده حرفه ای COD Mobile Miney نیز استفاده می شود و به دلیل توانایی های تیراندازی تهاجمی خود مشهور است.

از پیوست های زیر برای تهاجمی ترین بارگیری Koshka استفاده کنید:

  • Barrel- MIP Light Barrel (Short)
  • Stock- Mobility Stock
  • Perk- Fast Switch
  • Laser- Fast Aim Laser
  • Rear Grip- Stippled Grip Tape

بازیکنان اگر عادت به تغییر سلاح ثانویه هنگام استفاده از تک تیرانداز نداشته باشند، می توانند از امتیاز سوئیچ سریع انصراف دهند. علاوه بر این، این بارگیری به دلیل کاهش دقت، نشانگرهای ضربه غیرمنتظره زیادی را نیز به همراه خواهد داشت. بازیکنان COD Mobile ممکن است نیاز داشته باشند که به سرعت ضربات خود را برای کامل کردن کشتن دنبال کنند.

دریافت کوشکا در COD Mobile
دریافت کوشکا در COD Mobile

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت می توانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

سوالات متداول

نام واقعی تک تیرانداز Koshka کالاف دیوتی موبایل چیست؟

“کوشکا” یک تفنگ تک تیرانداز بولپاپ تخیلی روسی است که اساساً بر اساس SVU Dragunov که در BO2 دیده می شود، ساخته شده است. نام آن روسی به معنای “گربه” است، احتمالاً به همین دلیل است که نوع Pack-A-Punched آن به “Bakeneko” معروف است، نام یوکای مبتنی بر گربه در فولکلور ژاپنی (به ژاپنی: 化け猫).

Koshka Codm چیست؟

Koshka یک تفنگ تک تیرانداز بولپاپ است که با کشش مستقیم در بازی‌های Call of Duty: Black Ops 4 و Call of Duty: Mobile ارائه شده است.

همچنین بخوانید:

بهترین بارگیری و اتچمنت تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت