بهترین اتچمنت های M13 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت های M13 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت های M13 در کالاف دیوتی موبایل

استفاده از بهترین اتچمنت های M13 در کالاف دیوتی موبایل (ندای وظیفه: موبایل) به بازیکنان کمک می کند تا پتانسیل سلاح را به حداکثر برسانند. با توجه به اینکه این یکی از قوی‌ترین تفنگ‌های تهاجمی بازی است، ممکن است برخی از بازیکنان کنجکاو باشند که برای استفاده مؤثر از آن چه بارگیری کنند.

از آنجایی که این اسلحه از قبل دارای دقت و کنترل عقب نشینی است، افزودن بهترین پوست های برای M13 در کالاف دیوتی موبایل قطعا به بازیکنان این امکان را می دهد که در نبردهای میان برد کشنده تر باشند. ضمیمه هایی که تحرک بیشتری را اضافه می کنند برای سلاح عالی هستند. در اینجا راهنمای بهترین اتچمنت های M13 در کالاف دیوتی موبایل و مزایایی است که می توانید با آن استفاده کنید.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست.

معرفی تفنگ M13 در کالاف دیوتی موبایل

یکی از بهترین تفنگ‌های تهاجمی در COD Mobile، M13 از Modern Warfare 2019 است و سال‌ها پس از عرضه این سلاح در بازی، هنوز برخی از بهترین تنظیمات کلاس را دارد. در این راهنمای بارگذاری، من تمام بهترین پیوست‌ها برای AR و اینکه چرا هر یک از آن‌ها یکپارچه با ساخت هستند را پوشش می‌دهم.
در مقایسه با سایر ARهای بازی، M13 دارای ساختار نسبتاً منحصربه‌فردی است که با نقاط قوت این سلاح سازگار است. با دقت و کنترل بسیار زیاد پایه، می‌توانیم روی اتصالات حرکتی یا قدرتی تمرکز کنیم که سلاح‌های دیگر لوکس استفاده از آن را ندارند. تمام قطعات ساخت را می توانید در زیر مشاهده کنید.

اتچمنت های M13 در کالاف دیوتی موبایل
اتچمنت های M13 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری M13 در کالاف دیوتی موبایل

در اینجا بارگیری توصیه شده برای M13 در کالاف دیوتی موبایل آمده است.

  • Barrel: RTC Heavy Long Barrel
  • Rear Grip: Granulated Grip Tape
  • Stock: No Stock
  • Laser:OWC Laser – Tactical
  • Ammunition: .300 RTC Double Stack 40 Round

این ساخت بر روی افزودن قدرت آتش بیشتر برای M13 در CODM تمرکز دارد. با تعداد گلوله‌های بیشتر در هر کلیپ، بازیکنان می‌توانند مدت طولانی‌تری در مبارزات بمانند و به راحتی گلوله‌ها را روی دشمنان بپاشند بدون اینکه نیازی به بارگذاری مکرر داشته باشند.

بهترین امتیازات M13 در COD Mobile

بهترین اتچمنت های M13 در COD Mobile
بهترین اتچمنت های M13 در COD Mobile

بازیکنان می توانند امتیازات زیر را به منظور افزایش بیشتر تحرک و کاربرد M13 در COD Mobile تجهیز کنند.

  1. سبک وزن: سرعت دویدن 10 درصد افزایش می یابد و آسیب سقوط به میزان زیادی کاهش می یابد.
  2. رفع سریع: اسلحه و غوغا می کشد سلامت را بازسازی می کند. گرفتن و نگه داشتن اهداف، بازسازی سلامت را افزایش می دهد.
  3. Hardline: امتیاز کسب شده از کشتن دشمنان را 25 درصد افزایش می دهد.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت میتوانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

امتیاز سبک وزن به شما امکان می دهد در میدان جنگ سریعتر حرکت کنید. هر زمان که در یک نقطه تنگ هستید یا در کمین دشمنان قرار می گیرید، برای تغییر موقعیت عالی است. با اضافه شدن Quick Fix، مطمئناً می توانید مدت بیشتری زنده بمانید زیرا با هر کشتن می توانید سلامتی را بازسازی کنید.

امتیاز Hardline به شما امتیاز بیشتری می دهد تا به راحتی امتیازات را بدست آورید. با این حال، همیشه می توانید بسته به سبک بازی خود، آن را به امتیاز دیگری تغییر دهید. دو اتچمنت سنگین در این ساخت عبارتند از RTC Heavy Long Barrel و 0.300 RTC Double Stack 40 Round Magazine. برای لوله، می توان انتظار برد آسیب بیشتر و دقت بسیار بیشتری در پخش گلوله داشت. سپس مجلات قدرت بیشتر، سرعت بارگذاری مجدد بسیار بهتر و حتی دقت بیشتر می دهند.

برای مقابله با پیوست های بالا، توصیه می کنم از برخی قطعات حرکتی برای معکوس کردن برخی از مشکلات حرکتی استفاده کنید. اول، OWC Laser – Tactical قرار است سرعت و دقت ADS M13 را افزایش دهد. سپس برای تحرک بسیار بیشتر در سراسر صفحه، No Stock را نیز اضافه می کنم.
برای آخرین پیوست، نوار چسب دانه بندی شده را روی شکاف دستگیره عقب اضافه کردم. این دستگیره به سادگی نزدیک به 12٪ دقت پخش گلوله را بیشتر می کند، که یکی از مهم ترین آمار در COD Mobile است.

اگر می‌خواهید در آخرین فصل به‌روز بمانید، قفل تفنگ تهاجمی Grau 5.56 را در COD Mobile، که یکی دیگر از سلاح‌های MW 2019 است، باز کنید.

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت های Holger 26 در کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت