بهترین اتچمنت های Beryl M762 در پابجی موبایل

بهترین اتچمنت های Beryl M762 در پابجی موبایل

بهترین اتچمنت های Beryl M762 در پابجی موبایل – بررسی تفاوت های M762 و M416

Beryl M762 یک تفنگ تهاجمی در بازی PUBG: New State است. در اینجا با توضیح عمیق بهترین سازه های Beryl M762 در پابجی موبایل درباره ساخت اتچمنت Beryl M762 بیاموزید.

مروری بر اتچمنت های Beryl M762

Beryl M762 در پابجی موبایل تنها تفنگ تهاجمی است که دارای 4 اسلات ضمیمه مانند: پوزه، جلوگیر، اسکوپ، مجله و استوک است.

ضمیمه های کامل Beryl M762 بسیار قدرتمند است و هنگام پاشش نزدیک به فاصله متوسط، عقب نشینی آن به راحتی قابل کنترل است.

ضمیمه هایی که هنگام ساخت Beryl M762 در پابجی موبایل باید در اولویت قرار گیرند عبارتند از Muzzle، Foregrip و Stock. این 3 ضمیمه عمدتاً باعث کاهش پس زدگی و افزایش پایداری می شود و باعث می شود اسلحه در هنگام شلیک لرزش کمتری داشته باشد.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن

آمار سلاح M762 و ردیف، بهترین اتچمنت ها و همه پوسته‌ها را اینجا ببینید!

Beryl M762 در پابجی موبایل
Beryl M762 در پابجی موبایل

M762 – PUBG MOBILE. M762 گلوله های 7.62 میلی متری شلیک می کند و دارای حالت های تک شلیک، سه گانه و تمام خودکار است. لگد عمودی زیاد است که به سختی می توان اسلحه ها را بدون هیچ گونه اتصالی ثابت کرد.

بیشتر برای نبردهای نزدیک مناسب است. در اینجا توصیه ما برای ساخت بهترین اتچمنت های Beryl M762 در پابجی موبایل است:

 • Muzzle: Compensator.
 • Foregrip: Vertical Foregrip.
 • Magazine: Ext. Quickdraw.
 • Scope: Red Dot Sight

با این ساخت نمی توانید اشتباه کنید، پیوست ها Beryl M762 در پابجی موبایل را به حداکثر رسانده و با پیوست ها به سطح دیگری ارتقا می دهند. در اینجا جزئیاتی از ساخت توضیح داده شده است:

 • پوزه: وصل کردن Compensator با Beryl M762 در پابجی موبایل به کاهش تعداد زیادی لگد و کنترل انحراف کمک می کند.
 • Foregrip: دومین اتصال برتر برای ساخت بریل M762 عمودی Foregrip است.
 • مجله: Extended Quickdraw بهترین ضمیمه مجله برای Beryl M762 است که می توانید بسازید، این به شما امکان می دهد مهمات اضافی را به ماگ اضافه کنید و سرعت بارگیری مجدد را سریعتر که بسیار راحت است.
 • محدوده: وجود Red dot Sight در Beryl M762 می تواند به افزایش سرعت ADS کمک کند تا دامنه اسلحه حتی سریعتر از قبل شود. اگر می خواهید از Beryl M762 به عنوان تفنگ میانی استفاده کنید، می توانید بین 2x یا 4x تعویض کنید زیرا بزرگنمایی بهتری دارد.

کیت سفارشی سازی Beryl M762 در پابجی موبایل

با استفاده از کیت سفارشی سازی بریل M762 یک بشکه کوتاه به دست خواهید آورد که آسیب را افزایش می دهد، اما پس زدن بیشتر افزایش می یابد و کنترل آن را سخت تر می کند.

Beryl M762 در پابجی موبایل

🔫 توجه بازیکنان PUBG Mobile! آیا بین استفاده از Honey Badger یا M762 دچار مشکل شده اید؟ در اینجا یک مقایسه سریع وجود دارد که به شما در تصمیم گیری کمک می کند:

🔸 ضمیمه ها: Honey Badger دارای 3 (پوزه، مجله، دامنه) در حالی که M762 دارای 4 (پوزه، مجله، اسکوپ، جلوگیر) است.

🔸 پس زدگی: M762 عقب نشینی بیشتری دارد، اما گزینه های اتصال آن می تواند به کاهش آن کمک کند. Honey Badger تنها دارای یک جبران کننده به عنوان گزینه پیوست است.

🔸 آسیب: M762 آسیب بیشتری وارد می کند، اما هر دو اسلحه می توانند به طور موثر دشمنان را از بین ببرند.

🔸 نرخ آتش: M762 دارای 10 درصد نرخ آتش بالاتر و 3 حالت شلیک است، در حالی که Honey Badger دارای 2 حالت شلیک است.

🔸 بهترین برای فاصله نزدیک: هر دو اسلحه برای بازیکنانی که می توانند عقب را کنترل کنند، گزینه های عالی هستند، اما M762 بهتر است در حالت تک شلیک استفاده شود.

کدام یک را ترجیح می دهی؟ نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

تفاوت های بریل M762 و M416 که باید بدانید

Beryl M762 vs M416 یکی از سلاح های مورد علاقه ما است که معمولاً در بازی PUBG Mobile Battle Royale از آن استفاده می کنیم. کیفیت خوب از نظر میزان آسیب و سرعت شلیک باعث می شود این دو تفنگ تهاجمی همیشه توسط بسیاری از بازیکنان برای براندازی حریفان خود استفاده شوند.

PUBG Mobile یکی از بازی هایی است که در حال حاضر هنوز تخصص خود را در نفوذ مستقیم به بازی های واقعی و کارآمد بتل رویال نشان می دهد. حتی بیشتر از آن در حال حاضر New State Mobile که تبدیل به یک بازی نبرد رویال آینده نگرانه می شود که پیچیده تر و مدرن تر است.
بنابراین، برای اطلاعات بیشتر در مورد Beryl M762 در مقابل M416. در ادامه، VCGamers چندین تفاوت را ارائه می دهد که می تواند به عنوان یک مرجع برای شما در بازی PUBG Mobile در داخل بازی استفاده شود.

بررسی اجمالی بریل M762 در مقابل M416

Beryl M762 یک سلاح تفنگ تهاجمی (AR) در PUBG Mobile با قابلیت پس زدن زیاد است که کمتر از AKM نیست. علاوه بر این، این سلاح بسیار انعطاف پذیر است زیرا می تواند از 3 حالت تیراندازی استفاده کند: Single Fire، 3-Shot Burst و Full Auto.

در همین حال، رقیب آن، M416، یک تفنگ تهاجمی و یکی از تواناترین ها در Player Unknown’s Battlegrounds است.

M416 تکرار آلمانی M4 Carbine است. برخلاف M16A4، M416 دارای شلیک تمام اتوماتیک است (برای آتش نزدیک بهتر است)، و می تواند به استوک های تاکتیکی مجهز شود (افزایش ثبات، که در حالت تمام خودکار مفید است). M416 گلوله های 5.56mmx45mm شلیک می کند و خشاب استاندارد 30 گلوله را با زمان بارگذاری مجدد 2.1 ثانیه نگه می دارد.

تفاوت بین Beryl M762 و M416 در پابجی موبایل

تفاوت بین Beryl M762 و M416 در پابجی موبایل
تفاوت بین Beryl M762 و M416 در پابجی موبایل

شما باید تفاوت بین Beryl M762 و M416 را به وضوح بدانید. برای رویارویی با دشمنی که مطمئناً انواع و اقسام استراتژی هایی دارد که منطقی نیستند. شما باید مزایا و معایب دو تفنگ تهاجمی را بدانید. بیا، مقاله زیر را ببین!

 • قدرت

در این بخش، بریل M762 آمار آسیب بسیار بهتری نسبت به تفنگ M416 دارد. در PUBG Mobile، بریل M762 از مهمات بزرگتر 7.62 میلی متری استفاده می کند که در هر ضربه آسیب بیشتری نسبت به مهمات 5.56 میلی متری M416 وارد می کند.

بنابراین، در مبارزات نزدیک، بریل M762 سلاح موثرتری نسبت به تفنگ تهاجمی مانند M416 است.

 • نرخ آتش

از نظر سرعت شلیک، بریل M762 یک ماگ استاندارد را تنها در 2.58 ثانیه خالی می کند، در حالی که سایر تفنگ های تهاجمی مانند M416 زمان بیشتری دارند و زمان آن 2.76 ثانیه است.

این بدان معنی است که اگر سرعت آتش برای شما مهم باشد، Beryl M762 انتخاب بهتری خواهد بود. با خروجی آسیب بیشتر و سرعت شلیک بهتر، بریل M762 سلاح بسیار قدرتمندتری نسبت به M416 است.

 • پس زدن

از نظر پس زدن، M416 واقعاً به عنوان برنده برجسته است، زیرا عقب نشینی M762 بسیار زیاد است. این تا حد زیادی به دلیل استفاده از مهمات بزرگتر و سنگین تر 7.62 میلی متری بود. بنابراین اگر به دنبال تفنگی هستید که یک اسپری قدرتمند میان برد تا دور ارائه دهد، M416 انتخاب بهتری است.

 • ظرفیت

هر دو تفنگ تهاجمی همان 30 گلوله را در اوایل بازی حمل می کنند. بازیکنان می توانند مجلات گسترده ای را برای افزایش ظرفیت این دو سلاح PUBG Mobile به 40 گلوله مجهز کنند.

همچنین بخوانید:

پاداش رویداد x Mumbai پابجی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت