بهترین اتچمنت MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری و اتچمنت MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با افزایش خشاب، دقت، برد و موارد دیگر، اسلحه پایه را بهبود بخشند.
MAC-10، یک COD Mobile SMG با شلیک سریع، سلاح گرم دیگری است که در چندین سری اصلی بازی های Call of Duty ظاهر شده است. در هر تکرار در عناوین مختلف، MAC-10 یک مسلسل فرعی بسیار متحرک و ایده آل برای نبردهای دور نزدیک باقی مانده است. با این حال، با افزایش مسافت، کمی بی اثر می شود، که در نهایت پتانسیل درون بازی کاربران را محدود می کند. خوشبختانه، تنوع گسترده پیوست‌ها در بخش Gunsmith به بازیکنان اجازه می‌دهد بهترین اتچمنت MAC-10 را در کالاف دیوتی موبایل بسازند و تفنگ را همه‌کاره‌تر کنند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

معرفی MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل
بهترین بارگیری MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

در ماه‌های اخیر، مسلسل فرعی بر بازی Call of Duty: Mobile متا تسلط داشته است و چیزی بیشتر از CBR4 و MAC-10 نیست. در حالی که هر دو اسلحه از قله های غلبه شده خود عصب کشی شده اند، آنها هنوز هم در ردیف S قرار دارند – نه تنها در کلاس مسلسل های دستی، بلکه در مقابل هر تفنگ دیگری در زرادخانه COD: Mobile.

MAC-10 یک SMG سبک وزن و سریع است که می تواند مخالفان را کاملا ذوب کند. در حالی که بدون پیوست قدرتمند است، اما زمانی که به بهترین پیوست‌ها و امتیازات مجهز باشد، که قادر به تسلط بر لابی‌ها باشد، واقعا زنده می‌شود. نحوه تجهیز آن برای حالت بتل رویال با نحوه تجهیز آن برای حالت چندنفره استاندارد بسیار متفاوت است و با مجموعه گسترده ای از پیوست های موجود، انتخاب بهترین گزینه ممکن است سخت باشد.

اینجاست که این راهنما وارد می شود، زیرا ما آزمایش را انجام داده ایم و بهترین اتچمنت MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل را برای هر دو حالت بازی جمع آوری کرده ایم. در بخش زیر، می توانید اتچمنت های ایده آل را برای ایجاد بهترین بارگیری MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل بررسی کنید:

بهترین بارگیری MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل (2024)

همانطور که گفته شد، MAC-10 یکی از آن دسته از سلاح های Call of Duty: Mobile است که دارای تحرک بالا و سرعت تیراندازی دیوانه کننده است. با این حال، چندین جنبه دیگر وجود دارد که در آن MAC-10 از سایر اسلحه های موجود در رده خود عقب است و از این رو به برخی سفارشی سازی ها نیاز دارد. در اینجا پیوست های ایده آلی وجود دارد که بازیکنان می توانند از آنها برای ایجاد بهترین بارگیری MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل استفاده کنند:

بهترین اتچمنت MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل برای بتل رویال

این بارگیری MAC-10 همه چیز در مورد بهبود خروجی آسیب و برد اسلحه با هزینه کم تحرک است.

این بارگیری جایگزینی برای یک تفنگ تهاجمی نخواهد بود، زیرا شما در فاصله طولانی با حریفان مبارزه خواهید کرد – مهم نیست از چه ضمیمه هایی استفاده می کنید.

پیشنهاد می کنیم این را با یک AR، تک تیرانداز یا LMG جفت کنید.

  • uzzle: Agency Suppressor
  • Barrel: 6.1″ Reinforced Barrel
  • Laser: 5mW Combat Laser
  • Underbarrel: Field Agent Foregrip
  • Rear Grip: STANAG 53 Round Extended Reload

کلید این بارگیری، بشکه تقویت شده 6.1 اینچی است که دامنه آسیب را تا 20 درصد افزایش می دهد و با هزینه کمی برای سرعت حرکت و سرعت حرکت ADS، پخش گلوله را تا 40 درصد کاهش می دهد.

Field Agent Foregrip برای کاهش عقب نشینی عمودی و افقی عالی است و باز هم برای سرعت حرکت ADS هزینه دارد. سرکوبگر آژانس همچنین عقب‌نشینی عمودی را کاهش می‌دهد، سلاح را خاموش می‌کند و هیچ نقطه ضعفی در MAC-10 ندارد.

لیزر Aim Assist انتشار گلوله ADS را کاهش می دهد، اگرچه موقعیت شما توسط لیزر قابل مشاهده از بین می رود.

برای تکمیل آن (هه)، ما بارگذاری مجدد STANAG 53 Round Extended را انتخاب کرده ایم. این امر تعداد مجله را به شدت افزایش می دهد، که تعداد دفعاتی را که مجبور به بارگیری مجدد می شوید کاهش می دهد. با این حال، وقتی این کار را انجام دهید، بیشتر از حد معمول طول می کشد.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت میتوانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

بهترین اتچمنت MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل برای مولتی پلیر

اتچمنت MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل
اتچمنت MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

هدف این بارگیری MAC-10 افزایش برد موثر اسلحه است، هرچند که فکر بیشتری برای حفظ سطح بالایی از تحرک ارائه شده در زمانی که در سبک ترین حالت است، انجام می شود.

  • Muzzle: Agency Compressor
  • Barrel: 6.5″ Rifling Barrel
  • Underbarrel: Field Agent Foregrip
  • Stock: Steel Stock
  • Ammunition: 43 Round Fast Magazine

ما لوله تفنگ 6.5 اینچی را انتخاب کرده‌ایم که با هزینه کمی برای سرعت دویدن، برد 25 درصدی آسیب را افزایش می‌دهد؛ این لوله باعث می‌شود اسلحه در هنگام درگیری در برد بسیار توانایی بیشتری داشته باشد. دوباره به سراغ Field Agent Foregrip و Agency Suppressor رفته‌ایم که هم عقب‌نشینی عمودی و هم افقی را کاهش می‌دهد و اسلحه را با هزینه‌ای نسبت به سرعت حرکت ADS خاموش می‌کند. اتصال استوک فولادی سرعت حرکت ADS را افزایش می دهد و مقداری از تحرک از دست رفته با پیوست های بالا را جبران می کند.

به جای STANAG 53 Round Extended Reload، ما به دنبال چیزی سبک تر رفته ایم. 43 Round Fast Magazine دقیقاً همان است که ظرفیت مجله را به 43 گلوله افزایش می دهد و در عین حال زمان بارگذاری مجدد را 15٪ کاهش می دهد. سرعت ADS را 10% کاهش می دهد، اما در حال حاضر آنقدر سریع است که به سختی متوجه خواهید شد.

همچنین بخوانید:

بهترین SMG در COD Mobile

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت