بهترین اتچمنت PDSW 528 در Modern Warfare 3

بهترین اتچمنت PDSW 528 در Modern Warfare 3

بهترین لودات و اتچمنت PDSW 528 در Modern Warfare 3

PDSW 528 در Modern Warfare 3 یک هیولا است. با اتچمنت های مناسب، می توانید بر نقشه هایی مانند Shipment و Bakaara تسلط داشته باشید. این راهنما شما را با بهترین بارگیری PDSW 528 آشنا می کند تا اسلحه خود را به پرتو لیزر تبدیل کنید، به خصوص در فصل 4 MW3.

به دنبال بهترین بارگیری PDSW 528 در Modern Warfare 3 هستید؟ در حالی که PDSW 528 مطمئناً بهترین SMG در Modern Warfare 3 نیست، اما دارای برخی ویژگی‌های قابل بازخرید است که می‌توان با پیوست‌ها و انتخاب تجهیزات مناسب روی آن‌ها افزود.

PDSW 528 علیرغم میزان آسیب متوسط ​​و سرعت کم بارگذاری مجدد، آن را با سرعت آتش فوق العاده خود جبران می کند، گلوله ها را بین چندین دشمن پخش می کند و آن را به یک تمام کننده خوب در فاصله نزدیک تبدیل می کند. برای دریافت بهترین لودات PDSW 528 در Call Of Duty: Modern Warfare 3 ادامه مطلب را بخوانید.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

چرا از PDSW 528 در Modern Warfare 3 استفاده کنیم؟

PDSW 528 در Modern Warfare 3
PDSW 528 در Modern Warfare 3

همانطور که گفته شد، PDSW 528 خیلی قدرتمند نیست، اما می تواند گلوله های زیادی را در فاصله نزدیک منتشر کند. به این ترتیب، برای این ساخت ما روی تقویت سرعت اسلحه تمرکز کرده‌ایم، و احساس سبکی و واکنش‌پذیری در آن را حفظ می‌کنیم، بدون اینکه نگران افزایش برد باشیم، زیرا می‌توان آن را با یک سلاح ثانویه برداشت.

بهترین لودات PDSW 528 برای حرکت سریع و ضربه محکم در MW3

این ساخت PDSW 528 برای بازی تهاجمی در فاصله نزدیک، حرکات مخفی کاری و رعد و برق سریع را در اولویت قرار می دهد. برخی از کنترل های پس زدن را فدای سرعت خالص و حملات غافلگیرانه می کند.

SLOT ATTACHMENT
Muzzle Shadowstrike Suppressor
Rear Grip Stip-40 Grip
Laser VLK LZR 7MW
Rail GR33 Light Rail
Optic Slate Reflector

Shadowstrike Suppressor شما را از مینیمپ دشمن دور نگه می‌دارد و به شما امکان می‌دهد تا جناح‌ها و نبردهای استراتژیک بیشتری داشته باشید. ما از هیچ سهمی استفاده نمی کنیم. با این حال، Stip-40 Grip به طور قابل توجهی سرعت ADS را کاهش می دهد.
انتخاب لیزر ما گسترش آتش باسن شما را سفت می کند، که برای آن برخوردهای نزدیک که ممکن است ADS خیلی کند باشد، بسیار مهم است.

ریل سبک GR33 بیشتر برای اولویت های زیبایی است. این به شما امکان می دهد از برخی دستگیره ها استفاده کنید که ممکن است با مناظر آهنی سازگار نباشند، اما تأثیر قابل توجهی بر عملکرد این ساخت نخواهد داشت. برای Optic، ما پیوست Slate Reflector را انتخاب می کنیم.
این یک بهبود جزئی نسبت به مناظر آهنی بدون ایجاد مانع در دید شما ایجاد می کند. این به دستیابی به هدف در محدوده های کمی طولانی تر کمک می کند.

در حالی که این بارگیری برای بازی های سریع عالی است، برخی از کنترل های پس زدن را قربانی می کند. اگر با لگد PDSW 528 در Modern Warfare 3 دست و پنجه نرم می کنید، توصیه می کنیم چند ضمائم برای کاهش پس زدن سلاح اضافه کنید.

این ساخت PDSW 528 در Modern Warfare 3 یک گزینه عالی برای بازیکنان تهاجمی است که می‌خواهند بر نبردهای نزدیک با تاکید بر سرعت و غافلگیری مسلط شوند. با تمرین و امتیازات مناسب، در میدان نبرد غیر قابل لمس خواهید بود و دشمنان را حتی قبل از اینکه بدانند چه چیزی به آنها ضربه زده است، نابود خواهید کرد.

به این ترتیب راهنمای ما در مورد بهترین بارگیری PDSW 528 در Modern Warfare 3 به پایان می رسد.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

بهترین لودات و اتچمنت PDSW 528 در Modern Warfare 3
بهترین لودات و اتچمنت PDSW 528 در Modern Warfare 3

بهترین راه اندازی کلاس PDSW 528: سلاح ثانویه

از آنجایی که این ساخت نیاز به نبرد نزدیک دارد، پیشنهاد می کنیم یک سلاح دوربرد برای پوشش تمام پایگاه ها تجهیز کنید. یکی از بهترین تفنگ های تک تیرانداز در Modern Warfare 3 در حال حاضر FJX Imperium است. این به لطف آمار فوق العاده همه جانبه، پتانسیل سریع و توانایی انجام کشتن یک شلیک بدون قربانی کردن آمار تحرک و کنترل آن است. این تک تیرانداز افزودنی فوق‌العاده برای هر بارگیری PDSW 528 است و به شما این امکان را می‌دهد تا دشمنان را از راه دور زیر نظر بگیرید و هنگامی که در محدوده PDSW 528 قرار می‌گیرند، گلوله‌های سریعی را روی آن‌ها اسپری کنید.

همچنین بخوانید:

لینک دانلود و انتشار فصل ۶ کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت