معرفی رویداد Falcon Buddy در آپدیت BGMI 3.2

معرفی رویداد Falcon Buddy در آپدیت BGMI 3.2

به‌روزرسانی BGMI 3.2: رویداد Falcon Buddy Mecha Fusion Mode، Shelby Supercar Collab

به روز رسانی 3.2 در BGMI برخی از ویژگی های منحصر به فرد مانند وسایل نقلیه ربات پرنده، تفنگ مگنت، صندوق فولادی و غیره را ارائه می دهد.
به‌روزرسانی 3.2 همچنین شاهد همکاری‌های هیجان‌انگیزی با رویدادهای Shelby Supercar و Falcon Buddy خواهد بود که پوسته‌های مختلفی را ارائه می‌کنند.

Battlegrounds Mobile India (BGMI) هر دو ماه یک به روز رسانی اصلی را ارائه می دهد. هر به روز رسانی اصلی بر اساس یک موضوع خاص است و رویدادها و حالت های موجود در به روز رسانی جدید بر اساس آن موضوع مشابه است. در این مقاله در مورد به روز رسانی اصلی بعدی BGMI که به روز رسانی 3.2 است و تغییرات و ویژگی های جدیدی که ارائه می دهد صحبت خواهیم کرد.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

BGMI 3.2 به روز رسانی ویژگی های جدید جزئیات

به‌روزرسانی BGMI 3.2
به‌روزرسانی BGMI 3.2

به روز رسانی 3.2 در BGMI بر اساس موضوع Robot است و Mecha Fusion نام دارد. مانند به روز رسانی های قبلی، حالت Mecha Fusion نیز مناطق ویژه ای را فراهم می کند که بازیکنان می توانند آیتم های انحصاری، سلاح ها، وسایل نقلیه و لوت سطح 3 را پیدا کنند. پایگاه‌های ویژه در به‌روزرسانی جدید کارت فراخوانی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد و اگر بازیکنان در پایگاه hot drop به پایان برسند، دوباره روی نقشه معمولی بازگردانده می‌شوند. به روز رسانی 3.2 در تاریخ 29 می در دستگاه های اندروید و iOS در دسترس خواهد بود.
اینها برخی از ویژگی های به روز رسانی جدید BGMI 3.2 هستند:

  • Steel Ark: دو پایه Steel Ark که به عنوان یک دراپ داغ برای بازیکنان کار می کند و لوت سطح 3 را با سلاح های انحصاری Mecha Fusion مانند تفنگ آهنربایی ارائه می دهد.
  • پایه مونتاژ: پنج پایه مونتاژ که لوت سطح 3 را با وسیله نقلیه ربات Mecha Fusion فراهم می کند که می تواند برای سفر از یک مکان به مکان دیگر در زمان سریع استفاده شود. از پایه اسمبلی نیز می توان برای ترکیب دو نوع ربات وسایل نقلیه موجود در حالت جدید و ساخت یک ربات مگا استفاده کرد.
  • Shelby Supercar Collab: به‌روزرسانی جدید یک همکاری کاملاً جدید با یک شرکت ابرخودروی آمریکای شمالی به نام SSC America شمالی را نشان می‌دهد. این رویداد چندین پوسته ماشین، لباس‌ها و لباس‌های شخصیت‌ها، پوسته‌های سلاح و لوازم جانبی و جوایز بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.
  • رویداد Falcon Buddy: مانند به‌روزرسانی‌های قبلی، به‌روزرسانی 3.2 در BGMI یک رویداد Falcon Buddy جدید را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که در آن بازیکنان می‌توانند مقدار مشخصی پول ناشناخته (UC) را برای گرفتن Falcon Buddy انحصاری و لباس‌های Mythic و پوسته‌های اسلحه خرج کنند.
رویداد Falcon Buddy در آپدیت BGMI 3.2
رویداد Falcon Buddy در آپدیت BGMI 3.2
  • مسیر جایزه Dragon Ball: به‌روزرسانی 3.2 شاهد بازگشت Dragon Ball Collab با رویداد مسیر جایزه جدید است. بازیکنان می توانند چندین جایزه مانند لباس شخصیت و پوسته سلاح را برای مقدار ثابتی از UC دریافت کنند.
  • Ranveer Singh Collab: رویداد Ranveer Singh نیز در آپدیت جدید به بازی باز خواهد گشت. بازیکنان می توانند با انجام ماموریت های موجود در این رویداد، جوایز متعددی را دریافت کنند.

فراموش نکنید که با اخبار گیمو گیفت همراه باشید تا سایر به روز رسانی های مربوط به بازی ها را دریافت کنید.

آپدیت جدید به زودی منتشر می شود و از ساعت 7 صبح به بعد در دستگاه های اندرویدی و بعداً در دستگاه های iOS در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. جدای از ویژگی های جدید، همکاری های انحصاری و رویداد جدید Dragon Ball یکی از مواردی است که باید مراقب آن باشید.

آپدیت BGMI 3.2
آپدیت BGMI 3.2

آیا به روز رسانی BGMI 3.2 موجود است؟

پس از تنظیم مجدد روزانه، Krafton شروع به عرضه آخرین نسخه BGMI 3.2 اوایل امروز (29 مه) کرد. کاربران اندروید این به روز رسانی را در ساعت 6:30 صبح IST در دستگاه های خود دریافت کردند. حجم آپدیت 3.2 اندروید حدود 300 مگابایت است.

بروزرسانی جدید BGMI چند مگابایت است؟

انتظار می‌رود که به‌روزرسانی 3.2 از همین روال پیروی کند و کاربران برای بازی کردن عنوان بتل رویال به حداقل یک گوشی هوشمند اندروید 5 یا iOS 11 نیاز دارند. حجم آپدیت نسخه جدید حدود 300 مگابایت برای اندروید و 3.2 گیگابایت برای iOS است

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار A7 Royale Pass پابجی موبایل

تاریخ انتشار آپدیت نسخه ۳.۲ پابجی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت