معرفی جامع تاریخ انتشار و جوایز BGMI A6 Royal Pass

معرفی جامع تاریخ انتشار و جوایز BGMI A6 Royal Pass

تاریخ انتشار و جوایز BGMI A6 Royal Pass –  رویال پس A6 پابجی موبایل

Battlegrounds Mobile India (BGMI) در هر به‌روزرسانی اصلی، رویال پاس جدید را با موضوع منحصر به فرد و جوایزی بر اساس آن موضوع معرفی می‌کند. طرفداران در این فکر بودند که A6 Royale Pass جدید چه چیزی برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد. در این مقاله در مورد برخی از جوایز فاش شده مانند پوسته قابل ارتقا تامپسون SubMachine Gun (SMG)، پوسته نارنجک و لباس سطح 100 در A6 Royale Pass جدید صحبت خواهیم کرد. پس با سایت گیمو گیفت همراه باشید تا در مورد تاریخ انتشار و جوایز BGMI A6 Royal Pass اطلاعات مفیدی کسب کنید.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

جوایز و قیمت BGMI A6 Royal Pass

قیمت BGMI A6 Royal Pass
قیمت BGMI A6 Royal Pass

در بازی BGMI (Battlegrounds Mobile India) به زودی شاهد BGMI A6 Royal Pass جدید خواهیم بود، این جایزه 1 تا 100 رویال پاس هم اکنون در نسخه بتا موجود است. همه جوایز و به‌روزرسانی‌های BGMI A6 Royal Pass را در این مقاله خواهید دید.

ما در این BGMI A6 Royal Pass شاهد لباس‌های جدید، پوسته‌های تفنگ و احساسات هستیم. لباس سطح 100 بسیار شگفت انگیز است و می توانید این لباس ها را در سطح 100 رویال پاس A6 جمع آوری کنید.

طبق اطلاعات فاش شده توسط یوتیوبری به نام ClassifiedYT، انتظار می رود A6 Royale Pass با به روز رسانی 3.1 در BGMI معرفی شود. رویال پاس دارای سطوحی خواهد بود که تا سطح 100 می‌رود. تم برای به‌روزرسانی 3.1 بر اساس شب‌های عربی است و می‌توان انتظار داشت که جوایز A6 Royale Pass بر اساس همین تم مشابه باشد.

تاریخ انتشار BGMI A6 Royal Pass

ما در تاریخ 25 مارس 2024، BGMI’s A6 Royal Pass را در بازی خواهیم دید. این رویال پاس در آپدیت جدید BGMI موجود است.

قیمت پاس سلطنتی BGMI A6

Elite Pass of A6 Royal Pass برای 720 UC و نسخه ماهانه آن برای 360 UC موجود است. Elite Pass Plus A6 Royal Pass برای سال 1920 UC و نسخه ماهانه آن برای 960 UC در دسترس است.

تاریخ انتشار BGMI A6 Royal Pass
تاریخ انتشار BGMI A6 Royal Pass

جوایز فاش شده اصلی A6 Royale Pass

سطح 1 A6 Royale Pass پوسته M16A4 و سطح 90 پوسته Groza را ارائه می دهد.

A6 Royale Pass دارای پوسته تامی تفنگ ساب ماشین تامپسون (SMG) قابل ارتقا در سطح 50 خواهد بود.

لباس 100 Level در A6 Royale Pass یک لباس زنانه بر اساس همان تم به‌روزرسانی 3.1 خواهد بود و موضوع شب‌های عربی را منعکس می‌کند.
A6 Royale Pass در دو نوع عرضه خواهد شد. بازیکنان می توانند نسخه ماهانه ای را انتخاب کنند که در ماه اول سطوح 1-50 و در ماه دوم سطوح 51-100 را باز کند، یا می توانند رویال Pass را به طور کلی برای پول نقد ناشناخته (UC) خریداری کنند.

نسخه ماهانه رویال گذر 360 UC هزینه دارد، در حالی که خرید کل رویال گذر به یکباره 720 UC هزینه دارد. یک نوع دیگر رویال گذر وجود دارد که به نام Elite Pass شناخته می شود. هزینه نسخه ماهانه Elite Pass 960 UC است، در حالی که خرید Elite Pass برای ماه های یک و دو 1920 UC هزینه دارد.

A6 Royale Pass دارای جوایز شگفت انگیزی برای همه است و بازیکنان می توانند با انجام ماموریت ها جوایز رایگان دریافت کنند یا می توانند رویال Pass را خریداری کنند تا به جوایز ممتاز دسترسی داشته باشند. A6 Royale با آپدیت 3.1 عرضه خواهد شد و بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که در روزهای آینده برخی از ویژگی ها یا سلاح های جدید فاش شوند.

سوالات متداول A6 Royal Pass

آیا می‌توانیم پوسته تفنگ قابل ارتقا را در A6 Royal Pass ببینیم؟

نه، هیچ نوع پوسته قابل ارتقای را در این پاس سلطنتی نخواهید دید. شما فقط سه پوسته معمولی اسلحه را در این رویال خواهید دید.

چند سطح قرار است در این A6 Royal Pass وجود داشته باشد؟

در A6 Royal Pass مجموعاً 100 سطح را خواهید دید و UC، پوسته‌های تفنگ، لباس‌ها و احساسات را در همه سطوح مشاهده خواهید کرد.

کلام پایانی

اینها پاداش های BGMI A6 Royal Pass هستند. به زودی این پاس سلطنتی را در بازی BGMI خواهید دید. اگر می‌خواهید به‌روزرسانی‌های آتی بازی‌ پابجی موبایل را دریافت کنید، می‌توانید حتما با سایت و بلاگ گیمو گیفت همراه باشید. اگر سوالی در رابطه با بازی های BGMI یا A6 Royal Pass دارید، می توانید از طریق نظر دادن در زیر بپرسید.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار پابجی موبایل نسخه 3.1، نحوه نصب و لینک دانلود PUBG Mobile 3.1 Beta APK

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت