رتبه بندی تفنگ های تهاجمی BGMI: لیست رده های AR

رتبه بندی تفنگ های تهاجمی BGMI: لیست رده های AR

رتبه بندی تفنگ های تهاجمی BGMI

Battlegrounds Mobile India (BGMI) دارای طیف گسترده ای از کلاس های سلاح در بازی است، اما متداول ترین مورد استفاده باید تفنگ های تهاجمی باشد. آنها طیف وسیعی از کاربردها را دارند و می توان از آنها در مبارزات اسلحه دور یا نزدیک استفاده کرد. با این حال، انتخاب بهترین تفنگ تهاجمی در بازی می تواند مشکل باشد. بنابراین، در اینجا رتبه بندی کامل تفنگ تهاجمی (AR) در BGMI آمده است تا به شما کمک کند بهتر تصمیم بگیرید.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

بهترین تفنگ های تهاجمی BGMI

12) MK47 MUTANT

اولین سلاح در لیست ما یکی از رایج ترین سلاح هایی است که دیده می شود: MK47 Mutant. این تفنگ تهاجمی از مهمات 7.62 میلی متری استفاده می کند. این یکی از موثرترین سلاح های بازی در درگیری های میان برد است. این سلاح دارای دو حالت شلیک تک و انفجاری است. اندازه خشاب استاندارد 20 گلوله اما اندازه خشاب توسعه یافته 30 است.

MK47 Mutant با یک ضربه سر، 115 اسب بخار به حریف بدون زره آسیب می رساند. یکی از ضمیمه هایی که بیشترین کاربرد را برای این سلاح دارد، دسته سبکی است که در بازی موجود است. این کمک می کند تا اولین ضربه در بازی کاهش یابد. بهترین اسکوپ برای استفاده از این سلاح، اسکوپ 4x است.

11) M16A4

بهترین تفنگ های تهاجمی BGMI
بهترین تفنگ های تهاجمی BGMI

سلاح بعدی در لیست ما چیزی جز M16A4 نیست. این تفنگ تهاجمی یکی از بالاترین میزان سقوط را در BGMI دارد. مشابه MK47 Mutant، این سلاح دارای دو حالت شلیک تک و انفجاری است. یک ضربه سر با این سلاح بدون هیچ زرهی به حریف آسیب 101 وارد می کند.

M16A4 فقط می تواند ضمیمه های خاصی را در پوزه و ژورنال گسترده بپذیرد. این یکی از کمترین پس زدن ها را نسبت به هر AR در بازی دارد. این سلاح برای نبردهای میان برد نیز ارزشمند است. M16A4 از مهمات 5.56 میلی متری در بازی استفاده می کند. سایز خشاب معمولی 30 گلوله دارد و با ضمیمه تا 40 گلوله می رود.

10) Honey Badger

در BGMI، Honey Badger دارای آسیب پایه 43 اسب بخار است. دارای دو حالت شلیک تک شلیک و تیراندازی خودکار با زمان بارگذاری مجدد 3.8 ثانیه است. The Honey Badger از گلوله های 7.62 میلی متری در بازی استفاده می کند. سایز خشاب 30 گلوله دارد اما با ضمیمه آن سایز خشاب 40 است. بهترین اسکوپ برای استفاده روی این اسلحه اسکوپ 4x است. باید توجه داشته باشید که خروجی آسیب مشابه M416 دارد.

9) FAMAS

فاماس در بازی از گلوله های 5.56 میلی متری استفاده می کند و دارای آسیب پایه 39 اسب بخار است. نکته جالب در مورد این سلاح این است که انحصاری نقشه است.

در حال حاضر، فقط در نقشه های Erangel و Livik در BGMI موجود است. این سلاح به دلیل سرعت شلیک بالا در بیش از 900 دور در دقیقه در برد کوتاه ایده آل است. با این حال، زمانی که در داخل یک وسیله نقلیه با اعضای تیم خود قرار می گیرد، کامل نخواهد بود.

8) QBZ

اسلحه بعدی در لیست ما یک سلاح انحصاری نقشه دیگر است: QBZ که فقط در Sanhok موجود است. در BGMI، QBZ از مهمات 5.56 میلی متری استفاده می کند که دارای اندازه خشاب 30 گلوله و یک ضمیمه است که می تواند تا 40 گلوله برسد. در مجموع، دارای چهار نقطه اتصال است. فقط یک حالت شلیک دارد که حالت شلیک خودکار است.

باید توجه داشت که خرابی پایه آن 41 بالاتر از فاماس است. با هد شات، حریف بدون زره آسیبی معادل 101 اسب بخار دریافت می کند.

7) SCAR L

رتبه بندی تفنگ های تهاجمی BGMI
رتبه بندی تفنگ های تهاجمی BGMI

Scar L متعلق به کلاس کمیاب غیر معمول در BGMI است. این سلاح مشابه MK47 Mutant دارای دو حالت شلیک تکی و خودکار است. شلیک سر با این سلاح 101 آسیب به حریف بدون هیچ زرهی در فاصله 10 متری وارد می کند. فقط می‌تواند ضمیمه‌ها را در ریل پایینی، ژورنال توسعه یافته، پوزه و دامنه‌ها بپذیرد. برای استفاده از این سلاح در بالاترین پتانسیل خود، بازیکنان باید از محدوده 4x استفاده کنند.

این سلاح برای نبردهای میان برد نیز ارزشمند است. M16A4 از مهمات 5.56 میلی متری در بازی استفاده می کند. در حالی که سرعت گلوله آن کندترین اسلحه ای است که از گلوله های 5.56 میلی متری استفاده می کند، اما از اکثر تفنگ های 7.62 میلی متری سریع تر است. سایز خشاب معمولی 30 گلوله دارد و با ضمیمه تا 40 گلوله می رود.

6) G36C

تفنگ تهاجمی G36c در BGMI یکی از بهترین هاست و از مهمات 5.66 میلی متری استفاده می کند. این یکی از موثرترین سلاح ها در بازی در درگیری های دور تا متوسط ​​است. این سلاح دارای دو حالت شلیک تک و خودکار است. سایز ژورنال استاندارد 30 گلوله اما اندازه ژورنال توسعه یافته 40 است.

با یک ضربه سر، G36C 101 اسب بخار به حریف بدون زره آسیب می رساند. یکی از ضمیمه هایی که بیشترین کاربرد را برای این سلاح دارد، Vertical Foregrip است که در بازی موجود است. این کمک می کند تا اولین ضربه در بازی کاهش یابد. بهترین اسکوپ برای استفاده از این اسلحه، اسکوپ 3x است.

5) AUG A3

سلاح پنجم در لیست ما دارای نرخ افت 0 درصدی در تمام نقشه ها است و فقط از طریق airdrop قابل دریافت است. این AUG A3، یکی از شناخته شده ترین سلاح ها در BGMI است. این تفنگ تهاجمی از مهمات 5.66 میلی‌متری استفاده می‌کند و یکی از موثرترین سلاح‌های بازی در درگیری‌های دور تا متوسط ​​است. با توجه به اینکه اسلحه فقط با ایردراپ بدست می آید، یکی از کمیاب ترین اسلحه های بازی است.

مشابه سایر تفنگ های تهاجمی در BGMI، AUG A3 دارای سایز خشاب معمولی 30 گلوله است و با ضمیمه تا 40 گلوله می رود. یک ضربه سر با این سلاح بدون هیچ زرهی به حریف آسیب 101 وارد می کند. در حالت ایده آل، بهترین اسکوپ برای استفاده با این تفنگ تهاجمی، اسکوپ 6x است. نقطه ضعف اصلی AUG A3 این است که زمان بارگیری مجدد آن در مقایسه با سایر تفنگ های تهاجمی بازی بسیار طولانی است.

4) BERYL M762

در نهایت، به 4 تفنگ تهاجمی برتر در BGMI رسیدیم. در شروع، ما Beryl M762 را داریم. Beryl M762 سلاحی است که در سطح کمیاب بازی وجود دارد. از گلوله های 7.62 میلی متری با سایز خشاب معمولی 30 استفاده می کند. با پسوند دارای خشاب 40 گلوله ای با زمان بارگذاری مجدد 3 ثانیه است. این اولین سلاح در لیست با سه حالت شلیک است. آنها تک، انفجاری و خودکار هستند.

بریل ام 762 دارای دمیج پایه 44 است. ضربه سر با این سلاح به حریف بدون هیچ زرهی در فاصله 10 متری 110 آسیب وارد می کند. در 100 متر، ضربه سر به حریفان 104 آسیب وارد می کند. باید توجه داشت که نقطه ضعف اصلی این سلاح این است که نسبت به سایر تفنگ های تهاجمی قابلیت پس زدن بالاتری دارد. متأسفانه، نمی توان با وصل کردن گیره های جلو، عقب نشینی را کاهش داد.

3) AKM

تفنگ های تهاجمی BGMI
تفنگ های تهاجمی BGMI

AKM همچنین در کلاس کمیاب غیر معمول در BGMI قرار دارد. این سلاح مشابه MK47 Mutant دارای دو حالت شلیک تکی و خودکار است. یک ضربه سر با این سلاح 115 آسیب به حریف بدون هیچ زرهی در فاصله 10 متری وارد می کند. این یکی از بالاترین میزان آسیب خروجی توسط یک تفنگ در BGMI برای یک هد شات غیر از یک تفنگ تک تیرانداز است. فقط می‌تواند پیوست‌ها را در مجله توسعه یافته، پوزه و Scopes بپذیرد.

برای استفاده از تفنگ تهاجمی AKM در بالاترین پتانسیل خود در BGMI، بازیکنان می توانند از اسکوپ 4x یا 6x استفاده کنند. این سلاح برای نبردهای کوتاه یا میان برد در حالت تک تیر نیز ارزشمند است. AKM از مهمات 7.62 میلی متری استفاده می کند و دارای اندازه خشاب معمولی 30 گلوله است که می تواند تا 40 گلوله با یک ضمیمه برسد. AKM بیشترین میزان خسارت را در فاصله 50 متری وارد می کند. فراتر از این فاصله، خروجی آسیب به طور مداوم به 290 متر در BGMI کاهش می یابد.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

2) GROZA

این یک تماس نزدیک بین دو سلاح بود زیرا آنها در BGMI متا تعریف می شوند. دیده شده است که بسیاری از بازیکنان حرفه ای یکی از 2 تفنگ برتر را به عنوان اسلحه تهاجمی خود در BGMI انتخاب می کنند. در نقطه دوم، کسی جز گروزا وجود ندارد. از گلوله های 7.62 میلی متری در BGMI به عنوان نوع گلوله اصلی خود استفاده می کند. Groza یکی دیگر از سلاح های مشابه AUG A3 در رده نادر است و فقط از طریق airdrop در دسترس است.

سرعت اولیه گلوله بیش از 715 متر بر ثانیه با دو حالت شلیک تک و خودکار است. علاوه بر این، این ژورنال دارای سایز 30 گلوله است اما با پسوند، می تواند تا 40 گلوله نیز برسد. باید توجه داشت که یک ضربه سر با تفنگ تهاجمی گروزا در BGMI باعث آسیب خروجی 110 اسب بخار به حریف بدون هیچ زرهی در فاصله 10 متری می شود.

برخی از اشکالات در مورد Groza ناتوانی آن در پذیرش گیره های جلویی به عنوان یک پیوست و نداشتن مناظر تلسکوپی است که بیش از 6 برابر است. به همین دلیل نمی توان از آن برای دوئل های دوربرد استفاده کرد. این واقعیت که تنها ضمیمه پوزه ای که می تواند از آن استفاده کند، پوزه است فقط به اشکال جزئی این سلاح قدرتمند در BGMI می افزاید.

1) M416

در حال حاضر بهترین تفنگ تهاجمی در BGMI M416 است. این سلاح همچنین دارای برخی از بهترین پوسته های موجود در BGMI است. در حالی که سرعت اولیه گلوله 780 متر بر ثانیه است، این سلاح 2.4 ثانیه طول می کشد تا دوباره بارگیری شود. این اسلحه کاملاً شبیه اسکار-L است اما سرعت شلیک سریع‌تری در 0.086 ثانیه در هر گلوله دارد. فقط دارای دو حالت شلیک گلوله تکی و خودکار است.

کت و شلوار قوی آن این است که می تواند بیشترین اتصالات را در مقایسه با هر تفنگ تهاجمی در بازی بپذیرد. این شامل پوزه، مجله، استوک، و پیوست های ریل پایین و بالایی است.

تفنگ تهاجمی کاملاً اصلاح شده M416 در BGMI به دلیل عقب نشینی کم در حالت شلیک خودکار با گلوله های 5.56 میلی متری، بیشترین درخواست را دارد. آسیب پایه آن 40 اسب بخار است، اما ضربه سر به حریف بدون کلاه ایمنی با قدرت 94 اسب بخار مقابله می کند. M416 بیشترین آسیب را به 60 متر وارد می کند و حداقل آسیب به 445 متر می رسد.

بنابراین، این سلاح در دوئل های کوتاه یا متوسط ​​با برد 4 برابر قابل اجرا است.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار به‌روزرسانی پابجی موبایل نسخه ۳.۳

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت