تاریخ انتشار و جوایز فصل C6S17 پابجی موبایل

تاریخ انتشار و جوایز فصل C6S17 پابجی موبایل

فصل C6S17 پابجی موبایل : تاریخ، زمان، جوایز، و جزئیات بیشتر

فصل C6S17 پابجی موبایل دارای جوایز مختلفی برای هر رتبه است که می توان با انجام مسابقات کلاسیک از آنها استفاده کرد.
فصل C6S17 در BGMI از 30 می آغاز شد و پس از یک دوره 2 ماهه به پایان خواهد رسید.

Battlegrounds Mobile India (BGMI) تقریباً هر دو ماه یک فصل جدید را در بازی معرفی می کند. هر فصل به روش خاص خود منحصر به فرد است و بر اساس هر رتبه ای که یک بازیکن به دست آورده است، جوایزی دارد. همانطور که بازیکنان در رتبه های بالاتر می روند، کیفیت پاداش ها نیز افزایش می یابد. پس از پایان هر فصل، رتبه یک بازیکن نیز تقریباً به دو سطح پایین‌تر از رتبه فصل گذشته باز می‌گردد. در این مقاله ما در مورد فصل C6S17 پابجی موبایل و برخی از پاداش هایی که ارائه می دهد صحبت خواهیم کرد.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

جزئیات فصل C6S17 پابجی موبایل

سیکل 6 فعلی فصل C6S17 پابجی موبایل در 30 می شروع شد و در 23 جولای به پایان خواهد رسید. بازیکنان باید به بالاترین سطح ممکن برسند تا جوایز آن ردیف را تضمین کنند. برای بازخرید جوایز، باید مسابقات کلاسیک را انجام دهید. همچنین می توان انتظار داشت که فصل جدید C6S18 نیز در همان روز با جوایز جدید و ماموریت های روزانه آغاز شود.

اینها برخی از جوایز ردیف و فصل برای هر رتبه C6S17 پابجی موبایل هستند:

جوایز فصل C6S17 پابجی موبایل
جوایز فصل C6S17 پابجی موبایل
  • برنز: 1 عدد کوپن جعبه تامین، 300 توکن فصل
  • نقره ای: 1 عدد کوپن جعبه کلاسیک، 350 توکن فصل
  • طلا: مجموعه C6S17، 400 توکن فصل
  • پلاتین: عینک C6S17، 500 توکن فصل
  • الماس: C6S17 M249 Skin، 600 توکن فصل
  1. تاج: کارت حفاظتی 3 برابری، برچسب نام تاج C6S17 پابجی موبایل ، 800 توکن فصل، جلوه ویژه گروهی انحصاری تاج
  2. Ace: C6S17 Mask، برچسب نام C6S17 Ace، عنوان C6S17 Ace، 1000 توکن فصل، جلوه ویژه تیمی اختصاصی Ace
  3. Ace Master: جلد C6S17 پابجی موبایل ، برچسب نام Ace Master C6S17، عنوان Ace Master C6S17، 1000 توکن فصل، جلوه ویژه گروهی اختصاصی Ace Master
  4. Ace Dominator: آواتار Ace Dominator C6S17، برچسب نام C6S17 Ace Dominator، عنوان C6S17 Ace Dominator، 1000 توکن فصل، جلوه ویژه تیمی Ace Dominator
  5. Conqueror: قاب آواتار Conqueror C6S17، برچسب نام C6S17 Conqueror، عنوان Conqueror C6S17، 1200 توکن فصل، جلوه ویژه تیمی اختصاصی Conqueror

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

فصل C6S17 پابجی موبایل
فصل C6S17 پابجی موبایل

برای دریافت جوایز ذکر شده در بالا، بازیکنان باید حداقل پنج مسابقه را در هر رتبه انجام دهند. پس از اتمام پنج مسابقه، می توانید به بخش جوایز ردیف بروید و جوایز کنار رتبه خود را بازخرید کنید.

C6S17 پابجی موبایل همچنین دارای A7 Royale Pass است. رویال پاس دارای اقلام انحصاری مانند پوسته سلاح قابل ارتقا است که برای اولین بار در BGMI از طریق پاس رویال معرفی شده است. پوست را می توان تا سه سطح ارتقا داد که بالاترین سطح یک انیمیشن پخش حذفی را ارائه می دهد.

آیا می توانم بدون پرداخت پول PUBG بازی کنم؟

PUBG: BATTLEGROUNDS یک بازی رایگان است که از بازی محدود کراس پلتفرم در پلتفرم های ویژه پشتیبانی می کند. خریدهای درون بازی اختیاری در دسترس است.

آیا PUBG PC رایگان است؟

PUBG: BATTLEGROUNDS یک بازی رایگان است که از بازی محدود کراس پلتفرم در پلتفرم های ویژه پشتیبانی می کند. این دانلود محتوا همچنین دسترسی به سرور آزمایشی BATTLEGROUNDS را فراهم می کند که برای پخش به دانلود جداگانه نیاز دارد.

PUBG بازی خوبی است یا بد؟

با این حال، جدای از سرگرمی و بازی، این بازی به دلیل اعتیادآور بودن بسیار بدنام شده است (به دلیل کیفیت بد معروف است). منجر به مشکلات سلامتی و مشکلات رفتاری بسیاری در بین کاربران شده است. این باعث شده است که بسیاری از کشورها این بازی را ممنوع کنند.

چرا PUBG رایگان است؟

اگر قرار بود PUBG رقابتی بماند، باید چیزی تغییر می کرد. مدیر خلاقانه دیو کورد می‌گوید: «ما تصمیم گرفتیم بازی PUBG: Battlegrounds را رایگان کنیم، زیرا احساس می‌کنیم که واقعاً زمان مناسبی است.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار A7 Royale Pass پابجی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت