سه ستاره کردن چالش Bonanza در بیلدر بیس 2.0 کلش آف کلنز

سه ستاره کردن چالش Bonanza در بیلدر بیس 2.0 کلش آف کلنز

سه ستاره کردن چالش Bonanza در بیلدر بیس 2.0 کلش آف کلنز

با به‌روزرسانی بیلدر بیس 2.0، کلش آف کلنز مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را برای بیلدر بیس معرفی کرد که تجربه گیم‌پلی این بخش از بازی را بازسازی کرده است. Builder Base 2.0 اکنون شامل دو دهکده مختلف با مقیاس کوچکتر و همچنین به روز رسانی های زیادی در مورد حالت مبارزه، نیروها و توانایی های آنها است.
Builder Base اکنون شامل یک سری کاملاً جدید از چالش Bonanza است که شبیه به بخش تمرین در دهکده اولیه است.

Bonanza دارای 10 چالش منحصر به فرد است، اما برای دسترسی به چالش ها نیازی به ارتقای بیلدر هال خود ندارید، زیرا همه آنها در حال حاضر در دسترس هستند. اگر توانستید تمام ستاره ها را در چالش ها به دست آورید، 10 جایزه منحصر به فرد برای جمع آوری وجود دارد.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم بازی کلش آف کلنز در ایران

چالش بیلدر هال 2 – شروع آسان

اولین چالش – بله، از بیلدر هال 2 شروع می شود – بسیار ساده است. دو کماندار را در مقابل دابل کانن مستقر کنید و سپس آخرین را در مقابل کانن مستقر کنید. صبر کنید تا دابل کانن نابود شود و سپس همه بربرها را در کنار آزمایشگاه ستاره مستقر کنید.
یک تله فنری در سمت چپ آزمایشگاه ستاره وجود دارد، اما حتی اگر آن را فعال کنید، مشکل چندانی ایجاد نمی کند.

چالش Builder Hall 3 – Airborne Invasion

سه ستاره کردن چالش Bonanza
سه ستاره کردن چالش Bonanza

یک تله فنری در سمت چپ آزمایشگاه ستاره وجود دارد، اما حتی اگر آن را فعال کنید، مشکل چندانی ایجاد نمی کند.

وظیفه اصلی شما در این چالش حذف تمامی ساختمان های پدافند هوایی است. یک کماندار را دقیقاً روی دایره زرد ترسیم شده در بالا مستقر کنید. آرچر شما باید بتواند Gold Miner، Elixir Collector و Firecrackers را بدون اینکه توسط Cannon یا Double Cannon شناسایی شود، نابود کند.

در همین حال، جاینت خود را در جنوب شرقی نقشه مستقر کنید و به او اجازه دهید تا آرچر تاور را نابود کند. هنگامی که Archer Tower خراب شد، یک Archer را در شمال غربی مستقر کنید تا با Army Camp و Gem Miner مقابله کند و یک تسلا پنهان را نشان دهد. هنگامی که تسلا مخفی ظاهر شد، آخرین آرچر را مستقر کنید تا در اسرع وقت از شر آن خلاص شوید. اکنون که همه دفاع هوایی از بین رفته اند، همه مینیون ها را برای نابودی بقیه ساختمان ها مستقر کنید.

چالش بیلدر هال 4 – مات

با توجه به نیروهایی که دارید، ممکن است کسب سه ستاره از این چالش غیرممکن به نظر برسد، اما تنها چیزی که نیاز دارید یک فشار زمینی عظیم است. جاینت را از گوشه شمالی مستقر کنید و زمانی که با تسلا مخفی برخورد کرد، Bomber را پشت سر او مستقر کنید و توانایی آن را برای تخریب دیوارها برای جاینت فعال کنید.
اکنون، تمام کمانداران را در سمت غرب در بالای کمپ ارتش مستقر کنید. اجازه دهید نیروها ساختمان ها را ویران کنند.

وقتی مطمئن شدید که Air Bombs به زودی نابود خواهند شد، Baby Dragon را در جنوب شرقی مستقر کنید و پس از رسیدن به Archer Tower توانایی آن را فعال کنید. Baby Dragon پس از نابودی Archer Tower هیچ آسیبی نخواهد دید، زیرا سایر دفاع های کمکی قبلاً مقابله شده است.

چالش بیلدر هال 5 – تکامل کانن

این چالش نسخه جدیدی از کانن را به عنوان یک سرباز مهاجم معرفی می کند که با زدن دکمه توانایی، می تواند به خمپاره تبدیل شود. توپ را در ضلع غربی نقشه و بالای آتش افکن قرار دهید. اجازه دهید کانن برج ساعت و کلکتور اکسیر را نابود کند. باید بتواند هر دو را بدون اینکه توسط Archer Tower شناسایی کند، انجام دهد. به محض از بین رفتن Elixir Collector حالت Mortar را برای Cannon فعال کنید و اجازه ندهید حرکت کند. شروع به تخریب برج آرچر خواهد کرد.

اکنون، Battle Machine را در گوشه شمالی مستقر کنید و اجازه دهید که Builder Hall را نابود کند. در همان زمان، Bomber را در سمت شرقی مستقر کنید و توانایی آن را فعال کنید، که دیوارهای اطراف Multi-Mortar را می شکند. هنگامی که Battle Machine به سمت Elixir Storage رفت، جاینت را در کنار آن مستقر کنید تا دفاع هوایی داخل ساختمان را هدف قرار دهد. به شما توصیه می شود که اجازه دهید توانایی Battle Machine به طور کامل شارژ شود و هنگام رسیدن به سنگ شکن از آن استفاده کنید، اما اگر سلامتی ندارید، می توانید زودتر از آن استفاده کنید.

در همین حال، شما همچنین باید مراقب کانن خود باشید. وقتی Archer Tower پایین است، اجازه دهید کانن به جلو حرکت کند، و هنگامی که توپ دوبل و Firecracker در شعاع آن قرار گرفتند، به حالت Mortar بروید. این به شما کمک می کند تا به راحتی از شر دو تهدید خطرناک خلاص شوید.
وقتی تمام Firecrackers خاموش شد، Baby Dragon را در بالای Builder Barracks مستقر کنید و با بقیه ساختمان ها برخورد خواهد کرد.

چالش بیلدر هال 6 – هک جادوگر شبانه

  • مرحله ی 1

به اولین چالش چند مرحله ای خوش آمدید! این چالش ها به جای سه ستاره تا شش ستاره را ارائه می دهند. هنگامی که در مرحله اول برنده شدید، نیروهای باقی مانده شما با یک تقویت اندک سلامتی به مرحله دوم منتقل می شوند. اما در مرحله دوم نیز مجموعه جدیدی از نیروها را دریافت خواهید کرد.

مرحله اول بسیار آسان است. یک غول را در کنار آزمایشگاه ستاره و دیگری را در کنار برج ساعت مستقر کنید. از هر دو غول با یک جادوگر شب پشتیبانی کنید و توانایی های آنها را برای استقرار خفاش ها فعال کنید. هنگامی که برج‌های آرچر نابود شدند، Battle Machine را در گوشه شمالی مستقر کنید و اجازه دهید خدمه با ساختمان‌ها برخورد کنند.

همانطور که غول‌ها و ماشین نبرد به سمت روستر حرکت می‌کنند، دو کماندار در غرب و دو کماندار دیگر در شرق برای مقابله با تسلاهای مخفی که در تصویر بالا کشیده شده‌اند، مستقر کنید. مطمئن شوید که توانایی Battle Machine را برای سنگ شکن ها ذخیره کرده اید. در پایان این مرحله باید بتوانید با Battle Machine، دو Night Witches، یک Giant و چند Archer زنده بمانید.

  • مرحله 2

در این مرحله تمام جاینت ها و نایت ویچ ها را در دیوار جنوبی دهکده مستقر کنید و سپس Battle Machine را در سمت مقابل مستقر کنید. اگر کماندارانی دارید، آنها را در سمت غربی نقشه مستقر کنید.

چالش بیلدر هال 7 – هنر حواس پرتی

چالش Bonanza کلش آف کلنز
چالش Bonanza کلش آف کلنز
  • مرحله ی 1

ماشین نبرد را در سمت غرب و در کنار Gold Miner مستقر کنید و بگذارید Gold Miner، Gem Miner، Builder Barracks و Elixir Collector را نابود کند. پس از آن، Battle Machine شروع به آسیب رساندن به دیوار کنار Air Bombs می کند، این زمانی است که شما باید از توانایی آن برای خلاص شدن از Air Bombs و همچنین دیوار استفاده کنید.

در حالی که ماشین نبرد شروع به آسیب رساندن به Gold Miner کرده است، شما همچنین باید یک Drop Ship را در کنار هر سنگ شکن مستقر کنید. با این حال، تا زمانی که Battle Machine دیوار را تخریب نکرده است، نباید توانایی های آنها را فعال کنید. اگر زودتر از قابلیت Drop Ship استفاده کنید، دیوارها را تخریب می کنند و Battle Machine به جای اینکه ابتدا Air Bombs را نابود کند، مسیر شمالی را برای ورود به دهکده دنبال می کند.

هنگامی که Battle Machine بمب های هوایی را نابود کرد، می توانید تمام مینیون های خود را در امتداد خط منحنی ترسیم شده در بالا توزیع کنید. از آنجایی که Archer Towers بر روی Drop Ships تمرکز می کند، Minions هیچ آسیبی نمی بیند. همچنین می توانید توانایی های Drop Ships را برای مرحله بعدی ذخیره کنید.

  • مرحله 2

این مرحله نیاز به دو فشار بزرگ از غرب و شرق دارد. Battle Machine خود را در گوشه غربی بیندازید و سپس تمام Drop Ships و Minions را بر اساس فلش های کشیده شده در تصویر بالا مستقر کنید. هنگامی که Drop Ships به Firecrackers رسید، از توانایی آنها برای بمباران آنها استفاده کنید و سریعتر به جلو حرکت کنید. وقتی Otto’s Hut (ساختمان در هسته) را نابود می کنید، چهار Zappies ایجاد می کند.
در حالی که مینیون های شما می توانند به راحتی با آنها مقابله کنند، می توانید یک قابلیت Drop Ship را نیز برای آنها ذخیره کنید.

چالش Builder Hall 8 – Angry PEKKA

چالش Builder Hall کلش اف کلنز
چالش Builder Hall کلش اف کلنز
  • مرحله ی 1

مرحله دوم این چالش بسیار دشوار است، به همین دلیل است که در مرحله اول به فشار بودجه نیاز داریم. یک Giant را در هر طرف Firecracker در شمال غربی نقشه مستقر کنید. به محض اینکه آنها شروع به آسیب رساندن به Firecrackers کردند، یک Pekka را در کنار آزمایشگاه ستاره و دیگری را در کنار اردوگاه ارتش در طرف مقابل مستقر کنید. به محض اینکه Pekka آزمایشگاه Star را حذف کرد، Battle Machine را پشت Pekka مستقر کنید. اجازه دهید خدمه به فشار ادامه دهند.

به شما توصیه می شود توانایی ماشین نبرد را برای سنگ شکن ها ذخیره کنید. در مورد Pekka در طرف مقابل نیز همینطور است، اما اگر Pekka شما از نظر سلامتی ضعیف است، مطمئن شوید که قبل از مرگ از این توانایی استفاده کنید.

هنگامی که خدمه شما به سنگ شکن ها می رسند، دو تسلا مخفی در جنوب شرقی نقشه ظاهر می شوند. برای خلاص شدن از شر آنها، یک بربر را در کنار هر تسلا مستقر کنید. با توجه به این واقعیت که شما قبلا یک Pekka را ذخیره کرده اید، Pekka های مستقر شما نیز باید زنده بمانند اگر آنها را با زمان بندی مناسب مستقر کرده باشید.

  • مرحله 2

در این مرحله Battle Machine شما با یک بالگرد جنگی که یک مهاجم هوابرد است جایگزین می شود. در این مرحله به یک فشار عظیم از شمال غربی نیاز دارید. همانطور که فلش زرد در تصویر بالا نشان می دهد، همه Pekkas و Giants را مستقر کنید. به محض اینکه کلبه اتو را نابود کردند، بربرهای باقی مانده را مستقر می کنند. شما باید توانایی Pekka را برای Roaster ذخیره کنید، اما اگر فکر می کنید او نمی تواند زنده بماند، زودتر از آن در Firecracker استفاده کنید.

پس از خاموش شدن Firecracker، همه Minions را در سمت مخالف نقشه مستقر کنید. Archer Tower بر روی Pekkas شما تمرکز خواهد کرد و این کار را برای Minions آسان‌تر می‌کند تا به جلو حرکت کنند.

در نهایت، کوپتر نبرد را در سمت غربی مستقر کنید و از توانایی آن برای پیشروی سریعتر استفاده کنید.

چالش Builder Hall 9 – A Hog Swarm

  • مرحله ی 1

Battle Machine و Pekka را در کنار هر کمپ ارتش در گوشه بالا مستقر کنید، و هنگامی که Firecrackers پایین آمد، همه Hog Glider ها را مستقر کنید. بهترین روش توزیع، استقرار سه هوگ گلایدر در سمت غرب و بقیه آنها در شرق است. خدمه به راحتی جلو می روند.
ممکن است در این مرحله Pekka خود را از دست بدهید، اما همه Hogs باید از نبرد جان سالم به در ببرند.

  • مرحله 2

یک بار دیگر، شما Battle Copter را در مرحله دوم دارید. آن را در گوشه شمالی مستقر کنید و اجازه دهید دوبل کانن، کمپ های ارتش و سنگ شکن را نابود کند. به محض اینکه Crusher از کار افتاد، دو Hog Glider را که به عنوان نیروهای پشتیبانی در این مرحله دریافت کردید، در سمت غرب نقشه مستقر کنید. آنها باید بتوانند از شر یک تسلا پنهان و همچنین یک Firecracker دیگر خلاص شوند.

به محض اینکه Battle Copter به Roster رسید، از توانایی آن استفاده کنید و سپس همه Hog Riders را در سراسر نقشه توزیع کنید. همچنین جاینت خود را در سمت شرق مستقر کنید. همانطور که هاگ رایدرها با آرچر تاور و تسلای دیگر سر و کار دارند، بتل کوپتر شما باید بتواند به راحتی زنده بماند.

چالش بیلدر هال 10 – آهنگ برق و آتش

چالش Bonanza
چالش Bonanza
  • مرحله ی 1

این مرحله یک کارت جدید را معرفی می کند. یک نسخه پیشرفته از Electro Wizard که می توانید نوع حمله آن را از برق به دوزخ تغییر دهید. حالت الکتریسیته یک حمله زنجیره ای را اعمال می کند که در آن برق از یک ساختمان به ساختمان دیگر منتقل می شود. از سوی دیگر، حمله جهنمی مانند برج اینفرنو عمل می کند.
برای اینکه مرحله اول را با تعداد زیادی نیرو کامل کنید، به یک استقرار بسیار دقیق برای هر دو ویزارد نیاز دارید.

شما باید Wizards را در مکان هایی که با دایره های زرد در اولین تصویر این بخش مشخص شده اند، مستقر کنید. جادوگر در غرب شما را به خاطر یک اشتباه کوچک تنبیه نمی کند، اما اگر یکی از سمت شرق را اشتباه قرار دهید، توسط توپ بزرگ شناسایی می شود و نمی تواند زنده بماند.

هدف از این استقرار، از بین بردن X-Bow در هسته دهکده از طریق حملات زنجیره ای ویزاردز است. به محض استقرار ویزاردها، باید از توانایی آنها برای تغییر به حالت الکتریکی استفاده کنید، در غیر این صورت، آنها خیلی به دیوارها نزدیک می شوند و خود را در معرض ساختمان های دفاعی قرار می دهند. این تاکتیک توسط جودو اسلات به اشتراک گذاشته شد.

هنگامی که حملات زنجیره ای X-Bow را نابود کرد، جاینت ها، پکا و ماشین نبرد را در گوشه شمالی مستقر کنید. هنگامی که خدمه Multi-Mortar را نابود کردند و به سمت Firecrackers اطراف بیلدر هال حرکت کردند، Baby Dragon را در یکی از طرفین مستقر کنید تا با Archer Tower و Cannon مقابله کنید. زمان بندی این استقرار در ذخیره هر دو ویزارد کلیدی است. شما باید آن را در سمتی که جادوگر جلوتر از خدمه حرکت می کند مستقر کنید تا از کشتن کانن جلوگیری کنید. همانطور که گفته شد، مرحله دوم هنوز با یک جادوگر قابل انجام است.

  • مرحله 2

زمان بندی عالی برای این مرحله کلیدی است. دو کماندار را برای نابود کردن انبار طلا در شمال شرقی مستقر کنید. در همان زمان، یک آرچر را برای حذف اکسیر کلکتور در سمت غربی مستقر کنید. همچنین، همه جاینت ها، پکاها و ماشین های جنگی را از گوشه غربی مستقر کنید و اجازه دهید به جلو حرکت کنند. هنگامی که تسلا پنهان آشکار شد، یک آرچر را در کنار آن مستقر کنید تا به زودی از شر آن خلاص شوید.

بگذارید خدمه کمی به جلو فشار بیاورند و سپس جادوگران باقی مانده را در سمت غرب مستقر کنید. شما می توانید از هر یک از حالت های حمله استفاده کنید، اما به شما توصیه می شود که در اسرع وقت از طریق یک حمله جهنمی، روی نابود کردن وسترن Firecracker تمرکز کنید.

به محض اینکه Firecracker غربی نابود شد، یک Baby Dragon را در جنوب شرقی به سمت سنگ شکن مستقر کنید، اما دو تسلا پنهان را خواهید دید. در حالی که Baby Dragon با اولی سروکار دارد، Baby Dragon بعدی را برای مقابله با دیگری مستقر کنید. با رفتن آن تسلاها، تقریباً در پایان نبرد هستید. فقط مطمئن شوید که از توانایی Battle Machine زمانی که کاملاً شارژ شده است استفاده کنید، مگر اینکه سلامتی او واقعاً ضعیف باشد.

با تمامی موارد ذکر شده می توانید ستاره ها را در چالش Bonanza کسب کنید و درنهایت جوایز ارشمندی را دریافت کنید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت