معرفی بهترین اتچمنت M16 کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین اتچمنت M16 کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت M16 کالاف دیوتی موبایل – 3 بارگیری M16 CoDM

M16 کالاف دیوتی موبایل اگرچه جای خود را به کارابین M4 داده است، اما سال‌ها در قلب اعضای ارتش و گیمرها جای خود را حفظ کرده است. تفنگ تهاجمی ممکن است در برابر برخی از تسلیحات مدرن امروزی تا حدودی قدیمی به نظر برسد، اما در مورد ضربه زدن به سرها بسیار کاربردی است.

تسلیحات عظیم Call of Duty: Mobile شامل سلاح مشهور جهانی و برخی از ویژگی های قطبی کننده آن است. برای شروع، طولانی تر از بسیاری از AR ها و SMG های موجود در بازی است. سرعت دقیقاً مناسب آن نیست و نسخه استوک گاهی اوقات کاملاً غیرقابل تحمل است. با این حال، دقیق و موثر است و حالت انفجاری 3 دور آن، یک رابطه عشق/نفرت را در بین بازیکنان القا می‌کند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین اتچمنت M16 کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری M16 کالاف دیوتی موبایل
بهترین بارگیری M16 کالاف دیوتی موبایل

Stock M16 در حالت انفجاری 3 دور گیر کرده است، اگرچه نگه داشتن ماشه منجر به جریان های متعدد انفجارهای 3 دور با یک تاخیر کوچک بین آن ها می شود. نتیجه این است که هر کشش ماشه 90 نقطه آسیب احتمالی (30 نقطه در هر گلوله) ایجاد می کند. نتیجه یک AR است که مانند یک تفنگ تک تیرانداز ضربه می زند – با فرض اینکه هر سه تیر یک هدف پیدا کنند.

بر خلاف یک تفنگ تک تیرانداز، تغییر آتش برای انجام دوباره همه چیز به همان سرعت و آسانی است که به دست آوردن یک هدف دیگر. ممکن است قطبی کننده باشد، اما با کمی تمرین، M16 دارای یک مزیت منحصر به فرد است که در دستان راست غالب است.

خوشبختانه، CoD: Mobile به اندازه انواع سلاح‌ها، پیوست‌ها و مزایا را ارائه می‌کند—بنابراین تغییر M16 بر اساس ترجیحات شما به همان اندازه که سرگرم‌کننده است آسان است. ما M16 CoDM را در همه اشکال آزمایش کرده‌ایم و بهترین بارگیری‌ها را برای تسلط بر میدان جنگ ایجاد کرده‌ایم.

بارگیری شماره 1: کاربین M16 کالاف دیوتی موبایل

M16 کالاف دیوتی موبایل
M16 کالاف دیوتی موبایل

این ساخت به دنبال کاهش بدترین M16 است – ADS کند و هندلینگ درشت – و آن را به سمت نبردهای نزدیک می‌سازد.

 • اتچمنت ها و راه اندازی

Barrel – بشکه نور MIP (کوتاه)، دید هولوگرافیک 2، استوک سبک YKM، پیشروی Merc، Sleight of Hand

اولین کار، کاهش طول سلاح است. لوله سبک MIP (کوتاه) در سطح سلاح 30 در دسترس است و جفت شدن آن با لوله سبک YKM، تحرک را از 83 به 89 امتیاز افزایش می دهد.

Carbine M16 به خوبی به اهداف می‌چسبد، و دید هولوگرافیک برای استفاده حداکثری از حالت انفجاری سه دور عالی است. سه راند روی هدف برای سرنگونی هر دشمن کافی است، و اگر اولین شلیک یکی از آنها را به پایان برساند، مطمئناً دو راند دیگر می‌توانند خانه‌های خوبی را در هم تیمی‌های بدبخت اطراف پیدا کنند.
بهبود پس زدن همچنین تضمین می‌کند که کل انفجار به جایی که می‌خواهید می‌رود، بنابراین ما دوست داریم بر روی Merc Foregrip پرتاب کنیم تا صعود بشکه را قابل کنترل نگه داریم، و Sleight of Hand آن مجله گرسنه را به خوبی سیر نگه می‌دارد.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

از چه سایتی سی پی کالاف دیوتی موبایل بخریم؟

 • استراتژی ها M16 کالاف دیوتی موبایل

Carbine M16 را به عنوان یک M4 با برد بسیار بهتر در نظر بگیرید. در نبردهای نزدیک برتری دارد، از ناحیه لگن به دشمنان حمله می کند، اما با امتیاز برتر درجه دوم 62، رسیدن به بیشتر مشکلی ندارد.

 • امتیازات M16 کالاف دیوتی موبایل

کرکس، چابک، هوشیار
با سه گلوله در هر بار کشیدن ماشه، مهمات M16 به سرعت تمام می‌شود، و از آنجایی که با این ساختار مانند یک دیوانه رگه‌های کشتار خواهید داشت، Vulture برای هر کشتن، مهمات را فراهم می‌کند. هشدار شما را یک قدم جلوتر از دشمن نگه می دارد و چابک در حرکت کمک می کند.

 • رگ. نوار M16 کالاف دیوتی موبایل

موشک درنده، حمله خوشه، بسته مراقبت

حمله هوایی پرقدرت همراه با بلیط بخت آزمایی Care Package شما را در حرکت نگه می دارد و در بازی، آتش از آسمان می بارد.

 • نقشه ها و حالت ها M16 کالاف دیوتی موبایل

نقشه‌های کوچک و حالت‌های مبتنی بر نقطه برای Carbine M16 با گروه‌های متمرکز دشمنان و سبک‌های بازی چرخشی بهترین کارایی را دارند.

نقشه ها

 • Shoothouse
 • Rust
 • Hijacked

حالت ها

 • Free-For-All
 • Hardpoint
 • Domination

اگر دوری از نزاع و از بین بردن دشمنان از راه دور بیشتر سبک شماست، Hunter M16 شما را پوشش می دهد.

اتچمنت ها و راه اندازی M16 کالاف دیوتی موبایل

3x تاکتیکال اسکوپ 1، بشکه تیرانداز OWC، MIP Strike Stock، زخمی شدن، MIP لیزر 5mW

اگرچه برای نقشه‌های کوچک یا نبردهای نزدیک توصیه نمی‌شود، اما 3x scope برای ضربه زدن به قطعه انفجاری 3 دور در فاصله بسیار مناسب است. جایگزین کردن بشکه با چیزی طولانی تر به آن ضربات از راه دور کمک می کند. این باعث می شود M16 کمی تاخیر داشته باشد – به خصوص در مقایسه با ساخت Carbine، اما لیزر مرئی باعث می شود شلیک باسن نسیمی را به همراه داشته باشد – و M16 در هنگام مواجهه با گروهی از دشمنان چیزی جز کتک زدن از پهلو به پهلو را دوست ندارد.

زخمی کردن سرعت دشمنان را که توسط گلوله اولیه مورد اصابت قرار می‌گیرد کند می‌کند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا آنها را با شلیک‌های بعدی به پایان برسانند.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

 • استراتژی ها M16 کالاف دیوتی موبایل

 اتچمنت M16 کالاف دیوتی موبایل
اتچمنت M16 کالاف دیوتی موبایل

ضربه زدن از راه دور برای از بین بردن دشمنانی که شما را نمی بینند جایی است که شکارچی می درخشد. با توجه به کاهش تحرک و افزایش دقت، پست کردن و برداشتن دشمنان ناآگاه ایده آل است.

 • امتیازات M16 کالاف دیوتی موبایل

سبک وزن، خونسرد، سکوت مرده

ضربه زدن از راه دور برای از بین بردن دشمنانی که شما را نمی بینند جایی است که شکارچی می درخشد. با توجه به کاهش تحرک و افزایش دقت، پست کردن و برداشتن دشمنان ناآگاه ایده آل است.

 • رگ. نوار

پهپاد ضد، Sentry Gun، VTOL

اطلاعات دشمن را مسدود کنید و با جنگ های مخفیانه و تهاجمی بکشید. پهپاد ضد رادار دشمن را از بین می‌برد و شما را آزاد می‌گذارد که به اندازه کافی کشتار را برای آوردن یک اسلحه نگهبان و در نهایت برای سواری با VTOL انجام دهید.

 • نقشه ها و حالت ها M16 کالاف دیوتی موبایل

نقشه ها و حالت های زیر را امتحان کنید تا از این بارگیری M16 حداکثر استفاده را ببرید.

نقشه ها

 • Crossroads
 • Crash
 • Hacienda

حالت ها

 • Team Deathmatch
 • Frontline

بارگیری شماره 3: بتل رویال M16

بهترین اتچمنت M16 کالاف دیوتی موبایل
بهترین اتچمنت M16 کالاف دیوتی موبایل

اگرچه M16 عجیب و غریب است، اما ممکن است بهترین سلاح بازی برای بتل رویال باشد.

برای دریافت M16 سفارشی خود در مسابقه بتل رویال، به لابی بتل رویال بروید و روی loadout کلیک کنید – درست همانطور که برای بازی های چند نفره انجام می دهید. از آنجا می‌توانید اسلحه‌ای را برای انداختن در Arsenal Airdrop در بازی تعیین و تنظیم کنید. تصور کنید که چیدمان مورد علاقه شما از آسمان به پایین شناور است تا دایره نهایی را بکشد.

اتچمنت ها و راه اندازی M16 کالاف دیوتی موبایل

48-Round Extended Mag, YKM Combat Stock, YKM Integral Suppressor Light, RTC Laser 1mW, 4x Tactical Scope.

برد نبرد طولانی‌تر بتل رویال نیاز به بزرگنمایی خوب 4 برابری دارد که با لیزر RTC 1mW جفت می‌شود تا یک لیزر نامرئی در سمت راست وجود داشته باشد که انتشار آتش باسن را برای تسلط نهایی دایره کاهش می‌دهد. صدا خفه کن یکپارچه در بشکه نور YKM یک اسلات پیوست را ذخیره می کند و در عین حال دشمنان را در مورد مکان شما گیج نگه می دارد. در عین حال، YKM Combat Stock حس اسلحه را برای تیراندازی دقیق در حال حرکت روشن می کند.

دفعه بعد که وارد نبرد شدید، تنظیمات بتل رویال ما را امتحان کنید، ناامید نخواهید شد. صدها روش برای کشتن در CoD: Mobile وجود دارد. یکی از M16 های بالا را ببندید و در نظرات زیر به ما اطلاع دهید که چگونه آن را دوست دارید!

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت M4 در کالاف دیوتی موبایل

1.5 2 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Shadow
میهمان
Shadow
1 ماه قبل
امتیاز شما :
     

اتچ منت شما فقط تأثیر منفی داشته است و هیچ چیزی افزایش نیافته است

Mohsen
میهمان
Mohsen
1 ماه قبل
امتیاز شما :
     

اتچ نو استوک.اپتیک رد دات دو.برل مارکسمن.مازول هاید فلش گارد و لیزر فایو ام دبیلو
این لیست بهترین اتچ برای ام ۱۶..هم قدرت کنترل و برد بالا میره هم خیلی سرعت اسلحه کم نمیشه.هم برای فاصله های زیاد دقت لازم داره هم برای فاصله های کم میشه هیپ فایر زد

علت درخواست بازپرداخت