معرفی تعداد بازیکنان کالاف دیوتی در سال 2024

معرفی تعداد بازیکنان کالاف دیوتی در سال 2024

تعداد بازیکنان کالاف دیوتی در سال 2024، چند نفر COD بازی می کنند؟

Call of Duty به راحتی یکی از محبوب ترین فرنچایزهای تیراندازی در تاریخ بازی است. بیش از بیست سال است که وجود داشته و صدها میلیون بازیکن را تضمین کرده است. هر سال، با هر بازی جدید، در صدر جدول فروش قرار می‌گیرد و با وجود جاده‌ای سنگلاخ در برخی مکان‌ها، همچنان یکی از پرفروش‌ترین فرنچایزهایی است که تا کنون ساخته شده است. همانطور که به سال 2024 می رویم، یک چیز را متعجب می کنیم: تعداد بازیکنان کالاف دیوتی در سال 2024 چگونه است؟ این روزها چند نفر COD بازی می کنند؟

ممکن است در سطح قوی به نظر برسد، اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی کمی عمیق‌تر کاوش کنیم؟ برای بیش از یک دهه، Call of Duty میزبان یکی از محبوب‌ترین صحنه‌های ورزش‌های الکترونیکی در صنعت بوده است و به سازندگان بی‌شماری اجازه داده است تا از پخش سریال حرفه‌ای کنند. اما وقتی کمی دقیق‌تر نگاه کنیم، تعداد بازیکنان کالاف دیوتی چقدر دقیق است؟ بیایید دریابیم – در این تفکیک، جمع‌بندی می‌کنیم که چند نفر در سال 2024 COD بازی می‌کنند.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خریدسی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

آیا CALL OF DUTY همچنان محبوب است؟

Call of Duty حتی در مواجهه با سختی ها همچنان محبوبیت چشمگیری دارد. این روزها عناوین رقیب زیادی در این فضا وجود دارد، و برای Call of Duty سخت است که مرتبط بماند، اما هنوز هم موفق می شود. علی‌رغم برخی بحث‌ها و مخالفت‌ها در جامعه، Call of Duty همچنان یک سری سطح بالا با میلیون‌ها بازیکن، حتی امروز باقی مانده است. با این حال، مدت هاست که از یک تیرانداز ساده مبتنی بر جنگ فراتر رفته است.

اکنون، Call of Duty دارای یک پلتفرم بتل رویال، یک بازی موبایل بسیار موفق، و «پیشنهادات جانبی» بی‌شماری مانند COD Zombies و Spec Ops است. این یک اکوسیستم متنوع، پویا و همیشه در حال توسعه است که توسط چندین استودیو پشتیبانی می شود. می توان ادعا کرد که بیش از هر سری بازی دیگری که تا به حال ساخته شده است، پشت Call of Duty نیروی انسانی وجود دارد.

این هنوز هم یکی از پرطرفدارترین بازی ها است زیرا بسیار در دسترس است. این یک بازی آسان برای بازی است و هر کسی می تواند مفاهیم اصلی Call of Duty را درک کند. به همین دلیل است که تعداد بازیکنان کالاف دیوتی سال به سال بسیار بالاست.

تعداد بازیکنان کالاف دیوتی در سال 2024
تعداد بازیکنان کالاف دیوتی در سال 2024

در سال 2024 چند نفر COD بازی می کنند؟

بیایید به هسته اصلی این موضوع نگاه کنیم: تعداد بازیکنان کالاف دیوتی در سال 2024.

این روزها چند نفر Call of Duty بازی می کنند؟ به دست آوردن یک رقم دقیق دشوار است، اما برآوردها نشان می دهد که تعداد بازیکنان روزانه COD، در کل طیف، به ده ها میلیون نفر می رسد. این بین COD Mobile، Warzone و هر بازی اخیر چند نفره تقسیم می شود. در بیشتر موارد، سهم بزرگ این تعداد بازیکن توسط COD Mobile و Warzone گرفته می شود، اما دلیل آن این است که آنها بازی های رایگان و بسیار محبوبی هستند.

متأسفانه، Activision Blizzard نحوه ارائه Call of Duty به عنوان یک سری را تغییر داد که مانع از دریافت تعداد بازیکنان شده است. در ابتدا، ما تعداد بازیکنان را از Steam – که همیشه در دسترس بود – بیرون می‌کشیدیم و از آن برای محاسبه تعداد بازیکنان جهانی و تقریبی استفاده می‌کردیم. اکنون، Call of Duty به‌عنوان یک «هاب» روی پلتفرم‌ها ارائه می‌شود که MWII، MWIII و Warzone گروه‌بندی شده‌اند.

در زمان نگارش، بازی Call of Duty تنها در Steam دارای 69442 بازیکن است. این هیچ پلتفرم دیگری را که این بازی‌ها روی آن قرار دارند در نظر نمی‌گیرد، بنابراین برای تخمین دقیق، عدد بسیار نادرستی است.

آیا مردم هنوز هم جریان های COD را تماشا می کنند؟

وقتی صحبت از استریمرها می شود، Call of Duty همچنان به عنوان یک سریال محبوب باقی می ماند. بسیاری از تولیدکنندگان محتوا وجود دارند که ثروت خود را در پخش بازی‌های COD به‌خصوص Warzone به دست آورده‌اند. با این حال، کاهش چشمگیر بینندگان در ماه های اخیر در سراسر جهان مشاهده شده است. به عنوان مثال، Modern Warfare 3 در اکتبر 2023 منتشر شد و بیشترین تعداد بیننده همزمان 444866 کاربر را به خود اختصاص داد. در زمان نگارش، میانگین هفت روزه Modern Warfare 3 فقط 17000 بود.

تعداد بازیکنان کالاف دیوتی چقدر است؟
تعداد بازیکنان کالاف دیوتی چقدر است؟

به طور مشابه، Call of Duty: Warzone دارای بیشترین تعداد بیننده در تمام دوران است که 1613626 کاربر دارد. اما طی هفت روز گذشته (در زمان نگارش مقاله)، این تعداد به 51091 کاهش یافته است.

جالب است که بازی اصلی Call of Duty شاهد جهش عظیمی در بینندگان در توییچ بود زیرا استریمرها به اشتباه گفتند که در حال پخش «ندای وظیفه» هستند. به اشتباه، آنها بازی اصلی را که بیش از بیست سال پیش راه اندازی شده بود، انتخاب می کردند.

مردم همچنان استریم های COD را تماشا می کنند و تعداد بازیکنان کالاف دیوتی در سال 2024 هنوز بسیار زیاد است، اما قطعا کاهشی در حال رخ دادن است.

همچنین بخوانید:

معرفی کالاف دیوتی موبایل 2024، همه آن چیزی که باید در مورد Call of Duty 2024 بدانید✌️

معرفی جامع و تاریخ انتشار فصل ۱ کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت