مقایسه Cannoneer و Tower Princess در کلش رویال!

مقایسه Cannoneer و Tower Princess در کلش رویال!

مقایسه Cannoneer و Tower Princess – کدام گروه تاور بهتر است؟

اکنون که بازیکنان کلش رویال Cannoneer را به عنوان یک Tower Troop جدید دارند، همه از خود می‌پرسند که آیا ارزش تغییر تاکتیک‌هایشان را دارد یا خیر.

آغاز سال 2024 برای بازیکنان کلش رویال بسیار جالب بود، زیرا این بازی دارای ویژگی کاملاً جدیدی بود که به طور قابل توجهی بر اصلی گیم پلی بازی تأثیر می گذارد. قبل از این، تاور تروپ وجود نداشت، زیرا همه بازیکنان تاور پرنسس و کینگ تاور را به عنوان آخرین خطوط دفاعی خود داشتند، اما ورود Cannoneer به بازیکنان اجازه می دهد تا در نهایت این خط دفاعی مهم را شخصی سازی کنند.

به طور خلاصه، Cannoneer جایگزین جدیدی برای Tower Princess در Crown Towers شماست و مزایا و معایبی دارد، اما بزرگترین سوال این است که آیا باید Princess را کنار بگذارید و از Cannoneers استفاده کنید. ما پاسخ محکمی به اینکه Cannoneer و Tower Princess در کلش رویال کدام بهتر است، می دهیم.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم بازی کلش رویال در ایران

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.
بیایید جم کلش رویال را با کمترین قیمت و مطمئناً ایمن در گیمو گیفت شارژ کنید.

چه چیزی در مورد Cannoneer خاص است؟

همانطور که همه ما می دانیم که Tower Princess چگونه کار می کند، اجازه دهید از صحبت در مورد اصول اولیه صرف نظر کنیم و بر روی Tower Troop: Cannoneer جدید تمرکز کنیم. دو تفاوت اصلی بین Tower Princess و Cannoneers وجود دارد. تاور تروپ جدید در هر شلیک آسیب بیشتری نسبت به Tower Princess وارد می کند، اما سرعت شلیک به طور قابل توجهی کندتر است.

خوب، وقتی شروع به استفاده از Cannoneer به عنوان مدافع برج خود کنید، خیلی زود متوجه این موضوع خواهید شد. بنابراین، ما بر روی این سوال بزرگتر تمرکز خواهیم کرد: آیا نرخ آسیب بالاتر ارزش قربانی شدن در نرخ آتش سوزی را دارد؟

Cannoneer هنوز متعادل نیست!

قبل از پاسخ به این سوال، بیایید نگاهی به آمار بیندازیم. همانطور که در جدول زیر ذکر شده است ، میزان خسارت برای یک شات از Cannoneer تقریباً 4 برابر بیشتر از یک شات برج شاهزاده خانم است، اما از طرف دیگر ، میزان آتش سوزی برج شاهزاده خانم تقریباً 4 برابر سریعتر از آن است توپ انداز. تا اینجا، همه چیز کاملاً برابر به نظر می رسد، زیرا شما تقریباً به همان میزان آسیب می زنید که سرعت آتش را از دست می دهید.

این همچنین در نرخ DPS هر دو مدافع برج نشان داده شده است، اگرچه DPS Cannoneer کمی بهتر از Tower Princess است. برای جبران این شکاف در میزان DPS ، Supercell تصمیم گرفت نقاط ضعف Cannoneer را پایین بیاورد ، و این همان جایی است که همه مشکلات از آن ناشی می شود.

مرحله11 Tower Princess Cannoneer
Hitpoints نقاط ضربه 3052 2616
Fire Rate نرخ آتش 0.8 2.4
Damage خسارت 109 422
Damage Per Second (DPS)

خسارت در ثانیه (DPS)

136 175
Cannoneer و Tower Princess در کلش رویال
Cannoneer و Tower Princess در کلش رویال

در سطح 11، استفاده از Tower Princess به شما امتیاز 3052 برای هر Crown Tower می دهد، در حالی که استفاده از Cannoneer این مقدار را به 2616 کاهش می دهد. خوب، به نظر می رسد منطق سوپرسل این بود که اختلاف بین شکاف های DPS را در 10 ضرب کند و سپس کاهش دهد. مقدار حاصل از ضربه های Cannoneer که اکنون تصمیم اشتباهی به نظر می رسد.

سوپرسل بدون در نظر گرفتن نقش عرشه ها به سادگی برج های تاج شما را در مقابل حریفان ضعیف تر می کند. نیازی به جبران شکاف DPS با کاهش ضربه‌های Cannoneer وجود نداشت، زیرا عرشه‌های کاملاً مناسب می‌توانستند مقدار طرف پرنسس را جبران کنند. به عبارت دیگر، نرخ آتش پایین Cannoneer در حال حاضر آن را به یک دفاع آسیب پذیر در برابر بسیاری از نیروهای کم هزینه، به ویژه نیروهای اسپم تبدیل می کند.

آیا Cannoneer بهتر از Tower Princess است؟

این نیست. بیایید با یک مثال ساده آن را تجزیه کنیم. تصور کنید که حریف شما مینی پکا و خفاش ها را به طور همزمان به سمت یکی از برج های تاج شما می فرستد و برج شما ابتدا روی Mini Pekka قفل می شود. با یک شاهزاده خانم برج ، شما فقط باید با Mini Pekka مقابله کنید ، زیرا شاهزاده خانم می تواند به راحتی از شر خفاش ها خلاص شود.

حتی اگر خفاش ها طولانی تر از آنچه که باید زنده بمانند ، خسارت ناشی از آن قابل توجه نخواهد بود. بنابراین ، شما می توانید به سادگی ارتش اسکلت را برای خنثی کردن مینی پککا مستقر کنید ، و خفاش ها به احتمال زیاد قبل از رسیدن به برج نیز خواهند مرد.

اما اگر یک Cannoneer داشته باشید چه؟ در این مرحله، باید کارت های خود را بر روی خفاش ها متمرکز کنید، زیرا کاننیر 9.6 ثانیه طول می کشد تا از شر خفاش خلاص شود و تا آن زمان، خفاش ها می توانند خسارت زیادی به برج های شما وارد کنند، اما مشکل اینجاست که Cannoneer در ساعت دریافت می کند. حداقل یک ضربه از مینی پککا قبل از شکست دادن آن ، و این ضربه منفرد کاملاً ویران کننده است.

بنابراین ، استفاده از همان ارتش اسکلت در اینجا به اندازه سناریوی قبلی مؤثر نیست ، زیرا هنوز هم خفاش ها را زنده می کند. به عبارت دیگر ، Cannoneer به اندازه کافی در برابر Mini Pekka یا خفاش ها مؤثر نیست. اکنون می توانید مینی پککا و خفاش ها را با چندین کارت مشابه متفاوت جایگزین کنید و نتیجه آن تغییر چندانی نخواهد کرد.

Tower Princess از Cannoneer بهتر است
Tower Princess از Cannoneer بهتر است

کلام پایانی

می توانیم قاطعانه به شما بگوییم که Tower Princess از Cannoneer بهتر است، اما سوپرسل مطمئناً تاور تروپ جدید را برای مدت طولانی در این حالت رها نخواهد کرد. یک nerf برای Tower Princess یا یک buff برای Cannoneer لازم است تا این بازی متعادل شود و مردم به Cannoneer به عنوان یک جایگزین شایسته فکر کنند.

همچنین بخوانید:

بهترین عرشه ها برای رویداد Cannoneer در کلش رویال

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت