راهنمای تکامل کارت در کلش رویال - Card Evolution

راهنمای تکامل کارت در کلش رویال – Card Evolution

عرشه خود را بالا ببرید: راهنمای تکامل کارت در کلش رویال!

در دنیای استراتژیک و رقابتی کلش رویال، تسلط بر هنر کارت های در حال تکامل می تواند یک مزیت غیرقابل انکار باشد. این راهنما یک رویکرد پیچیده و جامع برای درک فرآیند تکامل کارت در کلش رویال، یک بازی ویدیویی استراتژیک بلادرنگ، محبوب ارائه می‌کند. این بینش ها و تاکتیک های ارزشمندی را برای به حداکثر رساندن گیم پلی، تقویت دسته خود و به دست آوردن برتری رقابتی نسبت به حریفان ارائه می دهد. چه یک بازیکن تازه کار یا باتجربه باشید، این راهنما استراتژی های هوشمندی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا به صدر جدول امتیازات صعود کنید. اینجا به راهنمای تکامل کارت در کلش رویال میپردازیم.

در به‌روزرسانی ژوئن، سوپرسل چند تغییر جدید از جمله Elite Wild Cards، King Level 15 و Card Evolution را معرفی کرد. این سیستم جدید به معنای واقعی کلمه متای فعلی را تکان داد زیرا به بازیکنان اجازه می داد کارت های معمولی را با آمار بهبودیافته پس از تعداد معینی از چرخه ها فعال کنند. به‌روزرسانی Card Evolution یک پیچ و تاب هیجان‌انگیز در نحوه بازی به ارمغان می‌آورد و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا کاربرد کارت‌های خود را بیشتر تقویت کنند. بیایید نگاهی عمیق به ماهیت Card Evolution، نحوه باز کردن قفل آن، و نحوه استفاده موثر از آن داشته باشیم.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

درک تکامل کارت در کلش رویال

تکامل کارت در کلش رویال
تکامل کارت در کلش رویال

Card Evolution یک ویژگی کلش رویال است که اساساً به شما امکان می‌دهد واحدهای معمولی خود را پس از چند بار در طول نبرد در حالت Overdrive قرار دهید. متوجه خواهید شد که یک اسلات Evolution به پانل اطلاعات عرشه شما اضافه شده است. اسلات Evolution قطره های Dark Elixir را نمایش می دهد که هم برای شما و هم برای حریفان قابل مشاهده است.

پس از راه اندازی Evolution، می توانید از کارت مانند هر کارت دیگری استفاده کنید. وقتی قطره‌ها پر شدند، می‌توانید Evolution را راه‌اندازی کنید و کارت عادی شما اکنون بهبود می‌یابد. این ویژگی متا استراتژی فعلی را در بازی تغییر می‌دهد و بازیکنان باید در مورد زمان و مکان استفاده از کارت‌های تکامل‌یافته خود برای حداکثر کارایی فکر کنند.

شکاف های Evolution یک شکاف ویژه روی عرشه شما است که در آن تمام کارت های Evolutions خود را قرار می دهید. اولین اسلات را می توان در King Level 7 باز کرد. شما باید هر کارت Evolved را در این اسلات قرار دهید. در غیر این صورت، اثر مورد نظر آنها در طول نبرد فعال نمی شود و آنها فقط به عنوان یک کارت معمولی عمل می کنند. بنابراین، قبل از اینکه حریف را به چالش بکشید، مطمئن شوید که کارت های مناسب را در اسلات های مناسب دارید.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

نحوه بدست آوردن Card Evolution در کلش رویال

چه چیزی تکامل کارت در کلش رویال را با کارت های معمولی متفاوت می کند؟

راهنمای تکامل کارت در کلش رویال
راهنمای تکامل کارت در کلش رویال

از طریق Card Evolution، کارت‌ها می‌توانند انیمیشن‌های منحصربه‌فرد و آمار بهبود یافته را برخلاف نسخه‌های پایه خود باز کنند. این مانند یک نسخه بیدار یا ارتقا یافته از یک کارت معمولی با برخی از توانایی های تازه باز شده است. به عنوان مثال، یک کارت معمولی Barbarian پس از یک چرخه حمله تبدیل به Evolved می شود.

یک بربر تکامل یافته خشمگین می شود و با هر ضربه ای که به دشمن وارد می کند، حمله و سرعت خود را افزایش می دهد که با هر ضربه می تواند روی هم جمع شود. در حال حاضر، تنها تعداد انگشت شماری از کارت های تکامل یافته در حال حاضر وجود دارد، اما با ادامه به روز رسانی و گسترش بازی توسعه دهندگان بازی، کارت های بیشتری اضافه خواهند شد. در اینجا لیستی از تمام کارت های دارای تکامل موجود در بازی تا کنون آمده است:

Evo Card چرخه های مورد نیاز برای فعال سازی توانایی های ویژه
Barbarian 1 برای هر ضربه، سرعت ضربه و افزایش سرعت حرکت را به دست آورید، که می تواند به طور نامحدود روی هم قرار گیرد.
Firecracker 2 ضربات باعث ایجاد جرقه های انفجاری می شود که باعث آسیب AoE و آسیب اضافی در هر ثانیه می شود.
Knight 2 افزایش HP و DPS و همچنین کاهش 80 درصدی آسیب هنگام حرکت را به دست آورید.
Mortar 2 یک HP بدست آورید و سرعت را افزایش دهید. جدا از پرتابه معمولی، خمپاره تکامل یافته یک Goblin اضافی را برای وارد کردن آسیب بیشتر به دشمن پرتاب می کند.
Royal Giant 1 توانایی ضربه زدن به واحدهای اطراف خود را به دست می آورد.
Skeletons 2 با هر حمله اسکلت های اضافی را احضار می کند. حداکثر می توان 6 اسکلت را احضار کرد.
Royal Recruits 1 هنگامی که سپر گم می شود، توانایی شارژ به نزدیکترین هدف را به دست آورید.

نحوه استفاده از کارت های تکامل یافته

برای استفاده از یک کارت تکامل یافته، ابتدا باید با بدست آوردن Evolution Shards قفل آن ها را باز کنید. همچنین باید به King Level 7 برسید تا اسلات Evolution خود را باز کنید، جایی که هر کارت Evolved را که دارید قرار دهید. پس از برآورده شدن همه الزامات، اکنون می توانید از Card Evolutions در بازی استفاده کنید. پس از استفاده از یک واحد Evolved در بازی، چرخه بازنشانی می‌شود و تا زمانی که چرخه تکامل بعدی آغاز شود، به حالت استاندارد خود باز می‌گردند. با این حال، شایان ذکر است که قبل از اینکه بتوانید دوباره از شکل تکامل یافته آن استفاده کنید، باید چند بار کارت اصلی را بازی کنید.

نحوه باز کردن قفل کارت Evolutions

Card Evolution در کلش رویال
Card Evolution در کلش رویال

همانطور که در بالا ذکر شد، Evolution Shards برای تبدیل کارت های معمولی شما به کارت های Evolved مورد نیاز است. تکه های Evolution می توانند Evo Shards برای یک واحد خاص یا Wild Shards باشند که می توانند برای کارت مورد نظر شما استفاده شوند. Wild Shards آیتم های جادویی هستند که حتی می توان از آنها برای باز کردن قفل Evo Shard اولیه برای هر کارتی که دارای Evolution است استفاده کرد.

یافتن این خرده ها بسیار سخت است، اما راه های مختلفی برای به دست آوردن آنها وجود دارد. ساده ترین راه این است که از Pass Royale خود عبور کنید و خرده ها را به عنوان پاداش دریافت کنید یا آنها را از Season Shop خریداری کنید. راه های دیگر به دست آوردن Evo Shards عبارتند از:

  • چالش ها
  • فروشگاه
  • سینه های ارتقاء سطح بعد از King Level 50

خرده های وحشی را می توان تنها با خرید آنها از فروشگاه یا فروشگاه فصل به دست آورد.

در مجموع، Card Evolutions راهی عالی برای بازیکنان فراهم می کند تا کارت های مورد علاقه خود را بیشتر کنند و دسته خود را تقویت کنند. این ویژگی نه تنها قدرت و تطبیق پذیری کارت ها را افزایش می دهد، بلکه لایه جدیدی از استراتژی را به بازی اضافه می کند. اگر می‌خواهید از حریف خود پیشی بگیرید، باید با در نظر گرفتن توانایی‌های مختلفی که به میدان نبرد می‌آورند، از کدام کارت‌های Evolved استفاده کنید و چه زمانی این کار را انجام دهید.

فراموش نکنید که فقط در سایت گیمو گیفت می توانید از اخبار دنیای بازی ها بروز بمانید.

همچنین بخوانید:

بهترین دک کلش رویال، معرفی 10 عرشه Clash Royale

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت