معرفی چالش Skeletons Evolution کلش رویال

معرفی چالش Skeletons Evolution کلش رویال

معرفی چالش Skeletons Evolution کلش رویال

چگونه اسکلت ها را در کلش رویال تکامل دهیم؟

به روز رسانی ژوئن 2023 کلش رویال یک ویژگی جدید تغییر بازی به نام Evolution را معرفی کرد. در این به‌روزرسانی، بازیکنان می‌توانند برای دریافت آمار بهبودیافته، انیمیشن‌های جدید و توانایی‌های قدرتمند، تحولات کارت‌های خاص را باز کنند. در حال حاضر، سوپرسل تکامل‌ها را فقط برای چهار کارت منتشر کرده است: Barbarian، Skeletons، Firecracker و Royal Giant. در این راهنما، ما بر روی اسکلت های تکامل یافته تمرکز می کنیم و به شما می گوییم که چگونه اسکلت ها را در کلش رویال تکامل دهید.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

راهنمای تکامل Skeletons Evolution کلش رویال

کارت های تکامل یافته کلش رویال کم و بیش شبیه به سوپرتروپ های کلش آف کلنز هستند. مانند آنها، کارت های تکامل یافته یک نوع بهبود یافته از همان کارت های قدیمی هستند. در حال حاضر، اسکلت قوی ترین و شکسته ترین تکامل را در کلش رویال دارد. در اینجا نحوه تکامل اسکلت ها در کلش رویال آورده شده است.

برای باز کردن قفل تکامل برای اسکلت ها، باید تکه های Evolution را جمع آوری کنید. شش راه مختلف برای دریافت خرده‌های Evo در کلش رویال وجود دارد:

 • پاس رویال
 • فروشگاه فصل
 • چالش ها
 • فروشگاه
 • سینه های ارتقاء سطح بعد از King Level 50 (هر دومین سینه Level-up)

برای باز کردن قفل تکامل برای یک کارت، در مجموع به شش قطعه Evo نیاز دارید. توجه به این نکته مهم است که هر شش خرده باید از یک نوع باشند. اگر به اندازه کافی یک خرده Evo خاص ندارید، این گزینه را دارید که خرده‌های Wild را از The Shop یا Season Shop خریداری کنید. این خرده های وحشی را می توان به عنوان جایگزین استفاده کرد.

روی کارت اسکلت کلیک کنید تا خرده های Evo اضافه کنید و آن را تکامل دهید. پس از تکامل، اسکلت جدید خود را در اولین شکاف قرار دهید، که اکنون به آن شکاف تکامل نیز می‌گویند. خودشه! اکنون، شما اسکلت هایی را در عرشه خود تکامل داده اید.
چگونه اسکلت های تکامل یافته را بازی کنیم

هنگامی که سه بار از اسکلت های معمولی استفاده کردید، نسخه تکامل یافته اسکلت ها برای بازی در دسترس شما قرار می گیرد. این اسکلت های تکامل یافته از یک گروه چهار اسکلت تشکیل شده اند و زمانی که به یک هدف حمله می کنند، یک اسکلت اضافی احضار می شود. این روند ادامه می‌یابد و اسکلت‌های جدید ایجاد می‌کند تا زمانی که در مجموع شش اسکلت وجود داشته باشد.

چگونه اسکلت ها را در کلش رویال تکامل دهیم؟
چگونه اسکلت ها را در کلش رویال تکامل دهیم؟

اسکلت های تکامل یافته واقعا هم در دفاع و هم در حمله خوب هستند. این واقعیت که تعداد آنها به طور مداوم در حال افزایش است آنها را برای متوقف کردن مخالفان تانک بسیار عالی می کند و حتی می توانند در صورت عدم برخورد با برج های دشمن غلبه کنند. با توجه به اینکه آنها فقط به یک اکسیر برای استقرار نیاز دارند، اسکلت های تکامل یافته در کلش رویال بسیار قدرتمند هستند. در اینجا یک عرشه عالی است که از اسکلت های تکامل یافته استفاده می کند:

 1. اسکلت تکامل یافته
 2. روح یخ
 3. گوبلین بشکه
 4. ماینر توانا
 5. برج دوزخ
 6. شاهزاده
 7. ورود به سیستم
 8. رعد و برق

برای استفاده حداکثری از اسکلت های تکامل یافته در کلش رویال، استفاده از یک رویکرد استراتژیک هنگام دوچرخه سواری با اسکلت های معمولی مهم است. با زمان‌بندی دقیق و استقرار اسکلت‌های خود، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که اسکلت‌های تکامل‌یافته برای فشار قوی به سمت برج‌های دشمن آماده هستند. اگرچه اسکلت‌های تکامل‌یافته پس از انتشار اولیه‌شان عصب‌کشی شدند، اما همچنان در بازی بسیار قدرتمند هستند.

بهترین عرشه برای چالش تکامل اسکلت ها در کلش رویال

اسکلت ها ممکن است هیجان انگیزترین کارت تکامل نباشند، اما می توانند به همان اندازه برای حریفان آزاردهنده باشند. در چالش تکامل اسکلت ها، شما می توانید از اسکلت های تکامل یافته استفاده کنید و از آنها دفاع کنید، با استفاده حریف از آنها مقابله کنید یا حتی هر دو را به طور همزمان انجام دهید. بسیار مهم است که یک عرشه متعادل برنامه ریزی کنید که از نقاط قوت اسکلت ها استفاده کند و در عین حال به طور مؤثر با هر گونه تهدید نزدیک مقابله کند.

1. Skeletons، Fireball، X-Bow، Tesla، Ice Spirit، Archers، Knight، The Log

میانگین هزینه اکسیر: 3.0

اولین عرشه ما چرخه عرشه همه کاره 3-اکسیر است که هنوز یکی از بهترین عرشه های موجود برای استفاده از اسکلت ها و تکمیل 3 چرخه آنها به سرعت است. به طور دقیق یک عرشه دفاعی، ستون فقرات شامل تسلا و X-Bow است.
Fireball و The Log جادوهای عالی برای یک اکسیر 6 ارزان هستند، در حالی که ترکیب Knight plus Archer بار دیگر کشنده است در حالی که یک واحد همه کاره و تانک است و به ترتیب پشتیبانی گسترده ای را ارائه می دهد.

2. اسکلت، برج بمب، بالون، تفنگدار، معدنچی، گولم یخی، بشکه بربری، گلوله برفی غول پیکر

میانگین هزینه اکسیر: 2.9

ترکیبی از ترکیب زمین و هوا، بالون شرط برد اصلی این عرشه است. با Miner محبوب بسیار مناسب کار می کند، اگرچه در به روز رسانی های اخیر عصبی شده است، اما همچنان یک ترکیب کشنده است که می توانید با آن کار کنید.
یک هسته دفاعی قوی با برج بمب و تفنگدار با یخ گولم به عنوان یک تانک زمانی که به درستی استفاده شود بسیار ویرانگر است. ممکن است یک طلسم کم رنگ باشد، اما لزوماً برای شمارنده های کوچک کافی است.

بهترین دک Skeletons Evolution کلش رویال
بهترین دک Skeletons Evolution کلش رویال

3. اسکلت ها، گراز سوار، روح یخ، فشفشه، معدنچی توانا، برج بمب، چوب، زلزله

میانگین هزینه اکسیر: 2.8

عرشه نهایی ما یک ترکیب چرخه ارزان است و یکی از موثرترین عرشه‌های مورد استفاده در چالش فعلی بوده است. شرط برد Hog Rider، به لطف عرشه ارزان ارائه شده، می تواند به طور تهاجمی در طول مسابقه استفاده شود.
استفاده از زلزله نیز در توان بازیکن است که در صورت لزوم می توان آن را با جادوهای دیگری جایگزین کرد، مثلاً Fireball. Bomb Tower دوباره برای خدمت به عنوان ضد نیروهای زمینی استفاده می شود، به خصوص اگر حریف سعی کند مخفیانه در آن اسکلت های تکامل یافته ویرانگر نفوذ کند.

سخن پایانی

یافتن تعادل مناسب برای عرشه ها در کلش رویال بسیار مهم است، چه بازیکنان عرشه های کارت تکامل را انتخاب کنند و چه هدفشان مقابله با آنها باشد. اسکلت ها به اندازه کافی بزرگ نیستند تا نقطه مرکزی عرشه شما باشند، اما با فرصتی برای کشف استراتژی ها و ترکیب های مختلف، بازیکنان می توانند پتانسیل کامل اسکلت های تکامل یافته را آزاد کنند.

اگرچه همه دسته‌ها برای هر بازیکنی کار نمی‌کنند، اما دک‌های تثبیت‌شده‌ای وجود دارند که آزمایش شده و ثابت شده‌اند که در صورت استفاده مؤثر، شانس موفقیت را افزایش می‌دهند. بسیار مهم است که ترکیب‌های عرشه‌های متنوع را آزمایش کنید، آن‌ها را در نبردها آزمایش کنید، و آن‌هایی را شناسایی کنید که با سبک بازی و کارت‌های دلخواه شما همخوانی دارند.

همچنین بخوانید:

9 بهترین دک تکامل Firecracker برای کلش رویال

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت