معرفی پایگاه های کلش اف کلنز - بیس Clash of Clans

معرفی پایگاه های کلش اف کلنز – بیس Clash of Clans

پایگاه های کلش اف کلنز

نیروهای دشمن را دور نگه دارید و مراقب تالار شهر خود باشید،به آن نیاز خواهد داشت. اینجا به پایگاه های کلش اف کلنز که برای زنده ماندن نیاز دارید میپردازیم پس همراه سایت گیمو گیفت باشید.

اگر می‌خواهید به پیچیدگی‌های پایگاه های کلش اف کلنز توجه کنید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. ما ساعت ها را صرف تقویت دفاع خود در این عنوان جذاب موبایلی کرده ایم و بیش از چند نکته در مورد اینکه چگونه خود را به بهترین نحو تنظیم کنید و برای مهاجمان آماده شوید، داریم. چه یک کهنه سرباز یا یک تازه وارد در کلش اف کلنز باشید، در اینجا برای همه چیزهایی برای به دست آوردن وجود دارد.
برای پوشش عالی تر از کلش آف کلنز، حتماً مقالات دیگر ما را در مورد به روز رسانی کلش اف کلنز، تقلب های کلش اف کلنز، رایانه شخصی کلش آف کلنز و راهنمای دانلود کلش آف کلنز بررسی کنید.

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

اتلاف وقت کافی است، بیایید به سراغ راهنمای پایگاه های کلش اف کلنز برویم.

پایگاه های کلش اف کلنز چیست؟

پایگاه های کلش اف کلنز
پایگاه های کلش اف کلنز

در کلش آف کلنز، بیس ها ساختاری هستند که برای احاطه و دفاع از منابع و ساختمان های خود استفاده می کنید. دشمنان شما را دور نگه می دارد و باید تا زمانی که ممکن است انبوهی از نیروها را مهار کند. شما باید از این موارد به صورت استراتژیک استفاده کنید تا منابع خود را به بهترین نحو مدیریت کنید و دشمنان خود را به درستی از مهمترین واحدهای خود دور کنید. سه نوع پایه اصلی وجود دارد: Farming، Trophy و Hybrid. پایه کشاورزی نوعی پایه است که بیشتر در هنگام کشاورزی فعال است. ایده اصلی این پایه این است که تالار شهر خود را خارج از دیوار خود رها کنید. ممکن است تعدادی تروفی را از دست بدهید.

چگونه می توانم پایگاه های کلش اف کلنز بسازم؟

مانند هر ساختمان دیگری در کلش اف کلنز، ساختن یک پایگاه به سادگی ضربه زدن بر روی نماد فروشگاه در گوشه سمت راست پایین صفحه است، و سپس انگشت خود را به جایی که می‌خواهید واحدهای خود را در پایگاه خود قرار دهید، بکشید. شما می توانید دیوارها بسازید، توپ ها، تله ها و هر چیز دیگری را که نیاز دارید برای جلوگیری از نیروهای اجنه که دائماً به دهکده شما حمله می کنند، قرار دهید.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

پایگاه های کلش اف کلنز چیست
پایگاه های کلش اف کلنز چیست

چگونه از پایگاه های کلش اف کلنز استفاده کنم؟

نحوه استفاده از پایه خود به کدام یک از دو حالت بازی بستگی دارد. در شکار تروفی، تالار شهر هدف است و شما باید به هر قیمتی از آن محافظت کنید. تاون هال خود را در مرکز پایه قرار دهید و حداقل دو لایه دیوار بین نیروهای خارجی و تاون هال خود داشته باشید تا از آسیب کمانداران جلوگیری کنید. قرار دادن هر واحد آسیب پاشش مانند توپ در دیوار اول آسیب مفیدی ایجاد می کند. همچنین قرار دادن شکاف های هدفمند در دیوار خود برای قیف کردن نیروهای دشمن و سپس قرار دادن تله در آن شکاف ها مفید است. به نبرد واکاندا از جنگ بی نهایت فکر کنید، اما به جای بیگانگان تشنه به خون، اجنه کارتونی هستند.

پایگاه های کلش اف کلنز
پایگاه های کلش اف کلنز

در حالت کشاورزی، همه چیز به منابع مربوط می شود، بنابراین می خواهید آنها را در اولویت قرار دهید (مانند اکسیرها) و آنها را در دیوارهای پایگاه خود قرار دهید. شما می توانید تاون هال خود را در خارج از دیوارها در این حالت قرار دهید، در حالت ایده آل در گوشه، زیرا به نیروهای دشمن به راحتی حواس خود را پرت می کند در حالی که نگران مهم ترین جنبه این حالت هستید. برای جزئیات بیشتر در مورد ساخت پایگاه‌ها، توصیه می‌کنیم این ویدیو را از Judo Sloth Gaming، یک سازنده محتوا با دانش دایره‌المعارفی Clash of Clans تماشا کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلش آف کلنز، مطمئن شوید که راهنمای دیگر ما را بررسی کنید:

نحوه استفاده از سوپر معجون کلش آف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت