تقویم رویدادهای فوریه 2024 کلش آف کلنز

معرفی تقویم رویدادهای فوریه 2024 کلش آف کلنز

تقویم رویدادهای فوریه 2024 کلش آف کلنز

کلش آف کلنز تقویم رویداد خود را برای فوریه 2024 معرفی کرده است. در ماه آینده یک تم سال نو قمری با پوسته های قهرمان جدید منعکس کننده این موضوع خواهد بود. علاوه بر این، یک رویداد ویژه شبیه به Cookie Rumble دسامبر در این ماه برگزار خواهد شد. این رویداد که “جشنواره اژدها” نام دارد، تجهیزات Frozen Arrow را برای آرچر کوئین معرفی می کند و دو گروه جدید رویداد با زمان محدود را برای استفاده بازیکنان ارائه می دهد. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به معرفی تقویم رویدادهای فوریه 2024 کلش آف کلنز میپردازیم، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

رویدادهای فوریه 2024 کلش آف کلنز
رویدادهای فوریه 2024 کلش آف کلنز

رویدادهای در COC چیست؟

این رویدادها دستاوردهای کوچک محدود زمانی هستند که در آن بازیکنان باید تعداد معینی از نبردهای چندنفره را برنده شوند، هر کدام با تعداد معینی از نیروهای مذکور، برای ادعای تجربه، جواهرات و/یا آیتم‌های جادویی.

فصل فوریه 2024 کلش آف کلنز بازگشته است. زمان آن فرا رسیده است که فصل سال نو قمری مجموعه ای از رویدادها و چالش های هیجان انگیز را به ارمغان بیاورد تا گیمرهای ماهر را با غارت فراوان پاداش دهد.
COC رسما نقشه راه فوریه 2024 را نشان داده است که شامل همه اتفاقات روی X است. برای خشمگین تر کردن آن، Seasonal Troops یک بار دیگر ظاهر خواهند شد.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

معرفی رویداد سال نو قمری Clash of Clans 2024 و انتشار Gold Pass

فصل سال نو قمری فوریه 2024 کلش آف کلنز

با شروع فصل جدید، بازیکنان بر روی Gold Pass تمرکز می کنند تا فهرست منابع مختلف و آیتم های جادویی خود را دریافت کنند. به نظر می رسد، چالش ماه شماره 1 بر اساس نیروهای اژدهای آبی است در حالی که چالش قمری شماره 2 به احتمال زیاد در Firecracker است. در زیر مجموعه ای از رویدادهایی است که اتفاق می افتد و مطمئن شوید که از آن لذت ببرید و همچنین سعی کنید هر چالش را تکمیل کنید.

در اینجا نقشه راه کامل رویدادها برای فوریه 2024 است:

 • رویداد سربازی: 1 تا 3 فوریه
 • اولین چالش قمری: 1 تا 7 فوریه
 • لیگ های جنگ قبیله ای: 1 تا 8 فوریه
 • 2x جایزه ستاره: 5 تا 7 فوریه
 • جشنواره اژدها: 8 تا 21 فوریه
 • چالش دوم قمری: 8 تا 21 فوریه
 • 70% تخفیف Super Troop: 12 تا 14 فوریه
 • رویداد سربازی: 15 تا 17 فوریه
 • 1 Gem Army Boost: 19 تا 21 فوریه
 • رویداد سربازی: 22 تا 24 فوریه
 • Clan Games: 22 تا 28 فوریه
 • تقویت منابع 1 Gem: 26 تا 28 فوریه
فوریه 2024 کلش آف کلنز
فوریه 2024 کلش آف کلنز

پوسته های فوریه 2024 کلش آف کلنز

در ماه فوریه، بازی برای همه قهرمانان به استقبال سال نو قمری Skins می‌رود. پوسته سال نوی قمری سلطنتی قهرمان را می توان با پاس طلا باز کرد، در حالی که پوسته پادشاه بربر در رویداد جشنواره اژدها قابل دستیابی است.

برای پوسته های آرچر کوئین و گرند واردن، آنها را برای خرید در فروشگاه پیدا خواهید کرد. علاوه بر این، مناظر سال نو قمری برای روستای شما برای خرید در فروشگاه در دسترس خواهد بود.

جشنواره اژدها

جشنواره اژدها رویدادی بسیار شبیه به کوکی رامبل دسامبر است. در طول این رویداد، بازیکنان می‌توانند دو سرباز رویداد ویژه جدید به نام‌های Water Dragon و Firecracker را مستقر کنند. این نیروها برای مدت محدودی در دسترس هستند و فقط در طول جشنواره اژدها قابل استفاده هستند.

در طول جشنواره اژدها، بازیکنان همچنین می توانند تجهیزات حماسی Frozen Arrow را که برای ملکه آرچر طراحی شده است، درخواست کنند.

وقتی صحبت از پوسته‌های قهرمان به میان می‌آید، قهرمان اژدهای ماه تایید می‌شود و فقط از طریق Season Pass می‌توان آن را تجهیز کرد. خرید یکی از آنها ممکن است مزایای بصری، منابع و زمان را نیز به شما بدهد.

معرفی تقویم رویدادهای فوریه 2024 کلش آف کلنز
معرفی تقویم رویدادهای فوریه 2024 کلش آف کلنز

چالش های فصلی

در طول ماه فوریه، چندین چالش فصلی برگزار خواهد شد که از اول فوریه شروع می شود و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت. در طول این چالش‌ها، بازیکنان می‌توانند پوسته‌های قهرمان جدید را آزمایش کنند و سعی کنند به سه ستاره در چند طرح پایه سرگرم‌کننده دست یابند تا جوایز ویژه‌ای کسب کنند.

مقاله مشابه:

بروزرسانی کلش آف کلنز فوریه ۲۰۲۴ (تاریخ انتشار و اژدهای جدید)

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت