بروزرسانی کلش آف کلنز فوریه 2024

بروزرسانی کلش آف کلنز فوریه 2024 (تاریخ انتشار و اژدهای جدید)

بروزرسانی کلش آف کلنز (قمری): تاریخ انتشار – Clash of Clans Lunar

سوپرسل ممکن است به‌روزرسانی قمری کلش آف کلنز را در فوریه امسال برای جشن سال نو چینی، به نام سال نو قمری، منتشر کند. سال گذشته، توسعه‌دهنده رویدادهای مختلفی را برای این مناسبت برگزار کرد و آیتم‌های تزئینی متعدد، جوایز و نیروهای محدود زمانی را ارائه کرد. این بار، مطابق با تخم‌مرغ‌ها و نشت‌های اخیر عید پاک، احتمالاً شاهد یک سرباز جدید و بسیاری درگیری‌های جدید دیگر خواهیم بود.

بروزرسانی کلش آف کلنز

ارزش یک بازی در به‌روزرسانی‌هایی است که معرفی می‌کند و محبوبیت کلش آف کلنز به دلیل به‌روزرسانی‌های به‌موقع، بدون شک است. بازی استراتژی توسعه یافته توسط سوپرسل زمانی که به‌روزرسانی‌ها را در نظر می‌گیریم که به طور منظم آن را ارائه می‌کنند، با ساختاری که به زیبایی معرفی شده‌اند، بسیار سیستماتیک است. به‌عنوان طرفداران CoC، ما دائماً منتظر به‌روزرسانی بعدی هستیم و منتظر می‌مانیم که اعلامیه چه زمانی برسد. در این مقاله، ما به عواملی که بر جدول زمانی به‌روزرسانی، ویژگی‌های آینده و زمان انتشار آپدیت بعدی کلش آف کلنز تأثیر می‌گذارند، می‌پردازیم.

Redditor ZybVX یک منبع قابل اعتماد برای افشای اطلاعات کلش اف کلنز، اخیراً پستی را منتشر کرده است که به ورود یک سرباز جدید و موارد دیگر در به‌روزرسانی آینده کلش اف کلنز اشاره می‌کند.
این مقاله به بررسی این تخم‌مرغ‌ها و نشت‌های عید پاک می‌پردازد و حدس می‌زند که سوپرسل چه چیزی را برای به‌روزرسانی آینده Clash of Clans Lunar در نظر گرفته است.

بروزرسانی کلش آف کلنز
بروزرسانی کلش آف کلنز

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

به‌روزرسانی Clash of Clans Lunar

یک استریمر هندی کلش آف کلنز، Prettex Gaming، ویدیویی را منتشر کرده است که در آن تخم مرغ های عید پاک اخیر را باز می کند و اشاره ای به ورود یک سرباز جدید Dragon در به روز رسانی COC دارد. به عنوان مثال، در پست بالا، می توانید سر کوچک یک اژدهای چینی را در گوشه پایین سمت راست ببینید که شبیه هیچ سرباز قبلی نیست.
علاوه بر این، از آنجایی که سال 2024 سال اژدها است، طبق تقویم چینی، این امکان وجود دارد که سوپرسل یک سرباز جدید دراگون را به مناسبت این مناسبت منتشر کند.

طبق اطلاعات منتشر شده از Redditor ZybVX، این سرباز جدید Water Dragon نام دارد که می تواند گلوله های آبی را تنفس کند و به چندین هدف در یک زمان مانند Electro Dragon حمله کند.

با این حال، نمی توان با قاطعیت گفت که این سرباز جدید دائمی خواهد بود، با توجه به اینکه توسعه دهنده اخیرا یک سرباز جدید Root Ryder را در آپدیت اخیر Clash of Clans TH16 منتشر کرده است و بعید است که دو سرباز را به عقب معرفی کند.
افشای اطلاعات همچنین حاکی از آزادی یک سرباز دیگر به نام Firecracker است که شبیه یک Scattershot در حال حرکت است. اگر این نشت ها را باور کرد، این نیرو می تواند با گلوله های توپ به ساختمان های مجاور حمله کند و DPS بالایی دارد اما HP پایینی دارد.

برای استفاده حداکثری از Firecrackers، می‌توانید از آن‌ها با کلش آف کلنز Grand Warden مجهز به Rage Gem استفاده کنید، که باعث می‌شود آنها سریع‌تر از پایگاه خارج شوند. همچنین، آنها به دلیل فضای کم مسکن، نیروهای قیف کننده عالی را ایجاد می کنند.

بروزرسانی Clash of Clans Lunar
بروزرسانی Clash of Clans Lunar

تاریخ آپدیت Clash of Clans Lunar

از آنجایی که کلش آف کلنز شروع به پخش تخم‌مرغ‌های عید پاک کرده است که نشان‌دهنده ورود نیروهای مذکور است، اشتباه نخواهد بود اگر بگوییم که آپدیت لونار کلش آف کلنز نزدیک است. علاوه بر این، طبق تقویم چینی، سال نو قمری در 10 فوریه 2024 رخ می دهد. بنابراین، می توان انتظار داشت که این به روز رسانی در دو هفته اول فوریه برسد.

بزرگترین بروزرسانی کلش آف کلنز چیست؟

کلش آف کلنز بزرگترین آپدیت خود در سال 2023 را منتشر کرده است و افزودنی های مهمی مانند تجهیزات قهرمان، تاون هال 16، روت رایدر، Building Merges و ویژگی های تغییر دهنده بازی های دیگر را به همراه دارد.

همچنین بخوانید:

معرفی به‌روزرسانی تاون هال 17 کلش اف کلنز و تاریخ انتشار Town Hall 17

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت