تایمر بریک شخصی کلش آف کلنز - Personal Break Timer

تایمر بریک شخصی کلش آف کلنز – Personal Break Timer

همه چیز درباره تایمر بریک شخصی کلش آف کلنز

این مطلب را بخوانید تا در مورد مکانیسم تایمر شکست شخصی کلش آف کلنز بدانید.
COC می تواند برای بازیکنان بسیار افزودنی باشد. اغلب برای جایگزینی و افزودن چیزهای جدید، از ویژگی ها گرفته تا موارد، به روز می شود. و از آنجایی که این یک بازی ساخت و ساز معمولی و نبرد برای موبایل است، میلیون ها بازیکن فعال دارد. هرکسی که چنین بازی هایی را دوست داشته باشد به راحتی به آن معتاد می شود. همچنین اگر همیشه آنلاین باشید، دیگران نمی توانند به شما حمله کنند. به همین دلیل چند سال پیش، Personal Break Timer در کلش اف کلنز معرفی شد.

این سیستم در طول سال ها تغییرات کمی را پشت سر گذاشته است. بنابراین بازیکنانی که چندین سال بازی را انجام نداده اند ممکن است آن را گیج کننده ببینند. اما نیازی به نگرانی نیست، زیرا این راهنما هر آنچه را که باید در مورد سیستم PBT COC بدانید را توضیح می دهد. Personal Break سیستمی است که برای جلوگیری از آنلاین بودن دائمی بازیکنان طراحی شده است تا از حمله بازیکنان دیگر جلوگیری کند (فقط بازیکنان آفلاین می توانند مورد حمله قرار گیرند). تایمر Personal Break 4 ساعت طول می کشد و از لحظه آنلاین شدن بازیکن شمارش معکوس می کند و وقتی بازیکن آفلاین می شود مکث می کند.

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

تایمر بریک شخصی کلش آف کلنز چیست؟

تایمر بریک شخصی کلش آف کلنز
تایمر بریک شخصی کلش آف کلنز

تایمر بریک شخصی کلش آف کلنز یا PBT بازیکنان را از آنلاین ماندن نامحدود باز می دارد. شمارش معکوس تایمر از زمانی که آنلاین می شوید شروع می شود و پس از آفلاین شدن به پایان می رسد. استراحت به مدت 6 دقیقه فعال خواهد ماند. در این مدت اگر مورد حمله قرار نگیرید یا مورد حمله قرار نگیرید اما Shield را بدست نیاورید، 30 دقیقه گارد دهکده دریافت خواهید کرد. و اگر Shield را دریافت کنید، PBT به مدت چهار ساعت تنظیم مجدد می شود.

پس از 30 دقیقه از دریافت گارد روستا، PBT دوباره به مدت 6 دقیقه فعال می شود. مانند مورد قبلی، اگر مورد حمله یا حمله قرار نگیرد، 30 دقیقه گارد دهکده دریافت می کنید و Shield را دریافت نمی کنید. این روند سه بار در بازی تکرار می شود و پس از آن PBT به 4 ساعت بازنشانی می شود. بسته به لیگ فعلی شما حتی ممکن است در اینجا یک گارد روستایی دریافت کنید.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

Personal Break Timer در کلش اف کلنز
Personal Break Timer در کلش اف کلنز

آفلاین ماندن به مدت 15 دقیقه بدون گارد یا شیلد و عدم حمله، PBT را بازنشانی می کند. و می توانید تایمر استراحت شخصی خود را با خرید گارد روستایی 2 ساعته تمدید کنید. این کار PBT را برای 2 ساعت دیگر تمدید می کند. اکنون اگر نمی دانید چگونه PBT را بررسی کنید، به سادگی وارد اطلاعات شده و آن را در آنجا پیدا کنید.

امیدواریم این به شما کمک کند تا متوجه شوید که سیستم تایمر شخصی Clash of Clans چیست و چگونه از آن اجتناب کنید.

آیا کلش آف کلنز وقفه های شخصی را حذف کرد؟

از آنجایی که وقفه های شخصی حذف شده اند، تایمر استراحت شخصی از منوی شیلد حذف شد. ضربه زدن روی دکمه Choose Reinforcement هنگام درخواست Reinforcements دیگر باعث خرابی گاه به گاه نمی شود.

چگونه از استراحت شخصی در coc عبور کنیم؟

در حالی که نمی‌توانید وقفه‌های شخصی را غیرفعال کنید، می‌توانید هوشمندانه روی آنها کار کنید. قبل از رسیدن به زمان استراحت اجباری، مطمئن شوید که منابع خود را عاقلانه خرج کرده اید و از روستای شما به خوبی محافظت شده است. این استراتژی می‌تواند یک شکست ساده را به یک مزیت استراتژیک تبدیل کند و به شما امکان می‌دهد قوی‌تر و آماده دفاع یا حمله شوید.

علاوه بر این، فعال ماندن در Clan، شرکت در جنگ‌ها و مدیریت مؤثر منابع می‌تواند به کاهش تأثیر وقفه‌های شخصی در گیم‌پلی شما کمک کند. به یاد داشته باشید، هر بازیکنی از آن عبور می کند، بنابراین از آن به عنوان زمانی برای استراتژی و برنامه ریزی حرکت بزرگ بعدی خود استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

نحوه استفاده از سوپر معجون کلش آف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت