راهنمای اولویت ارتقاء آزمایشگاه کلش اف کلنز TH8

راهنمای اولویت ارتقاء آزمایشگاه کلش اف کلنز TH8

راهنمای اولویت ارتقاء آزمایشگاه کلش اف کلنز TH8

تاون هال 8 یک مرحله هیجان انگیز در کلش اف کلنز است، جایی که لذت واقعی شروع می شود. بسیاری از بازیکنان وقت خود را در TH8 گرامی می دارند زیرا لذت زیادی را ارائه می دهد. در TH8، می‌توانید استراتژی‌های مختلف حمله را بررسی کنید و دانستن اینکه کدام نیروها را ابتدا باید ارتقا دهید، می‌تواند تفاوت بزرگی در گیم‌پلی شما ایجاد کند. بیایید در تاون هال 8 در آزمایشگاه در مورد اولویت های ارتقای اصلی برای نیروهای شما بحث کنیم با سایت گیمو گیفت همراه باشید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

معرفی آزمایشگاه کلش آف کلنز
معرفی آزمایشگاه کلش آف کلنز
 • اژدها Dragon

در TH8، اژدها نیروگاه نهایی شماست. وقتی به تاون هال 8 رسیدید، قفل سطح جدیدی را برای دراگون های خود باز می کنید، و آنها را از سطح 2 به سطح 3 ارتقا می دهید. هنگامی که دراگون های سطح 3 را داشته باشید، با اطمینان از هر پایه TH8 استفاده خواهید کرد.

اژدها می توانند هم در جنگ های قبیله ای و هم در کشاورزی به شما سود ببرند. اگرچه ممکن است تمرین آنها کمی بیشتر طول بکشد، اما انتظار قطعاً ارزشش را دارد. اژدها می تواند به ارتقای پایگاه شما سرعت ببخشد و عملکرد جنگ قبیله شما را در بهترین حالت خود نگه دارد.

هزینه ارتقا اژدها به سطح 3: 2,000,000 اکسیر
زمان ارتقای Dragon به سطح 3: 1 روز، 12 ساعت

 • طلسم رعد و برق Lightning Spell

بعد از ارتقای Dragons خود، قدم مهم بعدی ارتقای Lightning Spell است. دفاع هوایی می تواند یک چالش واقعی برای اژدها باشد و داشتن یک طلسم رعد و برق قوی تر می تواند به شما کمک کند آنها را به راحتی بیرون بیاورید. ارتقاء طلسم رعد و برق باعث می شود که توانایی بیشتری در از بین بردن دفاع هوایی داشته باشد، که به نوبه خود به اژدهایان شما اجازه می دهد تا پایگاه حریف شما را از بین ببرند.
هزینه ارتقاء لایتنینگ اسپل به سطح 5: 600000 اکسیر

زمان ارتقای Lightning Spell به سطح 5: 1 روز

 • PEKKA

هنگامی که استراتژی حمله انبوه Dragon خود را کامل کردید، زمان آن است که استراتژی حمله GoWiPe را بررسی کنید. در TH8، قفل PEKKA قدرتمند را باز می‌کنید، اما برای استفاده حداکثری از او، می‌خواهید او را به سطح 3 ارتقا دهید. خوشبختانه، PEKKAها می‌توانند در TH8 به سطح 3 برسند.

ارتقاء PEKKA خود را به سطح 3 در اولویت قرار دهید و نتایج بهبود یافته ای را در حملات GoWiPe خود مشاهده خواهید کرد.

مرحله هزینه ارتقا (Elixirs) زمان ارتقا
2 1,200,000 12 ساعت
3 1,800,000 1 روز
 • جادوگر Wizard

جادوگران نقش مهمی در استراتژی حمله GoWiPe ایفا می‌کنند و همچنین می‌توانند هنگام کشاورزی بسیار مؤثر باشند، به‌ویژه زمانی که با Giants همکاری می‌کنند.

جادوگران به ایجاد سریع یک قیف برای PEKKA های شما در طول حملات GoWiPe کمک می کنند. ارتقاء Wizards خود به سطح 5 به طور گسترده ای مفید بودن آنها را افزایش می دهد و آسیب آنها را در هر ثانیه افزایش می دهد.
هزینه ارتقا ویزارد به سطح 5: 1200000 اکسیر

زمان ارتقاء جادوگر به سطح 5: 1 روز

 • طلسم خشم Rage Spell

Rage Spell به عنوان یک ارتقاء مهم برای بازیکنان TH8 برجسته است. این طلسم تقریباً در هر استراتژی حمله کاربرد دارد. طلسم خشم نقش مهمی در موفقیت استراتژی حمله GoWiPe ایفا می کند و آن را به ارتقای کلیدی برای اولویت در آزمایشگاه شما تبدیل می کند.

هزینه ارتقاء Rage Spell به سطح 5: 2,400,000 اکسیر

زمان ارتقاء Rage Spell به سطح 5: 4 روز

 • دیوار شکن Wall Breaker

Wall Breakers برای بازیکنان تاون هال 8 ضروری است که به دنبال حذف دیوارهایی هستند که مانع از استراتژی حمله زمینی آنها می شود. حملات گولم در TH8 بسیار محبوب هستند و دیوار شکن های سطح بالاتر، گولم ها و PEKKA های شما را راحت تر وارد پایگاه دشمن می کنند.

هزینه ارتقاء دیوار شکن به سطح 5: 1200000 اکسیر

زمان ارتقاء دیوار شکن به سطح 5: 1 روز

 • گولم Golem

در TH8، قفل گولم عظیم را باز می‌کنید، که می‌توان آن را به سطح 2 نیز ارتقا داد. وقتی صحبت از استراتژی‌های حمله زمینی به میان می‌آید، گولم‌ها انتخاب مورد علاقه بازیکنان TH8 و TH9 هستند.

ارتقای گولم به شما این امکان را می‌دهد که با کمک این واحدهای زمینی قدرتمند، سرگرمی بیشتری داشته باشید و خلاق باشید و پایگاه‌های دشمن خود را نابود کنید.

هزینه ارتقاء گولم به سطح 2: 10000 Dark Elixirs

زمان ارتقای گولم به سطح 2: 1 روز، 6 ساعت

 • والکری Valkyrie

Valkyrie در TH8 دارای هدف دوگانه است، هم در حمله و هم در دفاع عالی است. شما این امکان را دارید که Valkyries را به قلعه‌های جنگی خود برای بهبود دفاع پایگاه اهدا کنید، یا می‌توانید آنها را در کنار Golems مستقر کنید تا استراتژی حمله قدرتمند GoValk را اجرا کنید.

استراتژی حمله GoValk بسیار مؤثر است، به ویژه در برابر طرح‌بندی‌های پایه خاص.

هزینه ارتقاء Valkyrie به سطح 2: 8000 Dark Elixirs

زمان ارتقاء Valkyrie به سطح 2: 1 روز

 • هاگ رایدر Hog Rider

Hog Riders یک سرباز پرکاربرد در تاون هال 8 و فراتر از آن است که آنها را در اولویت ارتقاء آزمایشگاه قرار می دهد.

بازیکنان اغلب یک استراتژی حمله دسته جمعی Hog را در TH8 به کار می گیرند که برای از بین بردن پایگاه ها فوق العاده موثر است. این استراتژی حول استقرار Hog Riders در ارتباط با Healing Spells می چرخد.

مرحله هزینه ارتقا (Dark Elixirs) زمان ارتقا
3 9,000 20 ساعت
4 16,000 1روز و 6 ساعت
TH8 در کلش آف کلنز
TH8 در کلش آف کلنز
 • طلسم شفا Healing Spell

همانطور که قبلا ذکر کردیم، Hog Riders زمانی که با Healing Spells جفت می شود، موثرتر است. بنابراین، عاقلانه است که بلافاصله پس از رسیدن به سطح 4 با Hog Riders خود، ارتقاء جادوهای شفا را در اولویت قرار دهید.

این طلسم نقش بزرگی در حفظ حالت Hog Riders شما دارد، مخصوصاً زمانی که با بمب‌های غول‌پیکر مضاعف روبرو می‌شوند یا زیر آتش برج‌های جادوگر قرار می‌گیرند. یک حمله انبوه موفق Hog Rider در به کارگیری Healing Spells در زمان و مکان مناسب است.
هزینه ارتقاء طلسم شفا تا سطح 5: 900000 اکسیر

زمان ارتقاء طلسم شفا به سطح 5: 1 روز، 12 ساعت

 • طلسم سمی Poison Spell

طلسم پویسون یک طلسم ضروری دیگر برای اولویت دادن به ارتقاء در تاون هال 8 است. در TH8 در دسترس قرار می گیرد و همچنین می تواند به سطح 2 برسد. این ارتقاء آمار اسپل پویسون را بهبود می بخشد و از بین بردن نیروهای Clan Castle دشمن بسیار آسان تر می شود.

هزینه ارتقاء Poison Spell به سطح 2: 12000 Dark Elixirs

Poison Spell تا سطح 2 زمان ارتقا: 8 ساعت

 • بالون Balloon

در تاون هال 8، برخی از بازیکنان استفاده از بالون ها را در استراتژی به نام Balloonian که شامل استقرار بالون ها و مینیون ها برای پاکسازی پایگاه دشمن است، ترجیح می دهند.

اگرچه همیشه استراتژی پیشرو نیست، اما می تواند در برابر طرح بندی های پایه خاص کاملاً مؤثر باشد. برای باز کردن پتانسیل کامل حملات Balloonian، ارتقای بالون های خود یک حرکت هوشمندانه است.

هزینه ارتقاء بالون به سطح 5: 1,500,000 اکسیر

زمان ارتقا بالون به سطح 5: 1 روز

 • مینیون Minion

پس از اینکه بالون های شما به سطح 5 رسیدند، تمرکز خود را روی ارتقای مینیون ها به سطح 4 معطوف کنید. مینیون ها می توانند در ایجاد قیف برای استراتژی های مختلف حمله کمک کنند. آنها همچنین برای از بین بردن نیروهای دشمن Clan Castle مفید هستند.

مرحله هزینه ارتقا (Dark Elixirs) زمان ارتقا
3 7,000 16 ساعت
4 15,000 1 روز
 • غول Giant

غول‌ها به‌عنوان نیروهای تانکر عالی عمل می‌کنند که اغلب در کنار واحدهای کوچک‌تر برای محافظت از آنها در هنگام حملات غارت استفاده می‌شوند. آنها حتی می توانند به عنوان جایگزین گولم در شرایط خاص وارد عمل شوند. علاوه بر این، جاینت ها برای فریب دادن نیروهای دشمن قبیله قلعه در صورت نیاز مفید هستند.

هزینه ارتقای Giant به سطح 5: 1,200,000 اکسیر

زمان ارتقای Giant به سطح 5: 1 روز

 • شفا دهنده Healer

ترکیب Healers و Giants برای سطوح پایین تالار تالار شهرت دارد و همچنان برای کشاورزی منابع در TH8 موثر است. به‌علاوه، شفادهنده‌ها را در TH9 ضروری خواهید یافت، مخصوصاً هنگام استفاده از حملات Queen Charge.
بنابراین، پس از تکمیل جاینت ها، هیلرهای خود را ارتقا دهید.

هزینه ارتقاء هیلر به سطح 3: 900000 اکسیر

Healer به سطح 3 زمان ارتقاء: 1 روز

ارتقاء کلش آف کلنز
ارتقاء کلش آف کلنز
 • گابلین Goblin

گابلین ها واحدهای تشنه منابع هستند که در حمله به ساختمان های منابع تخصص دارند. جفت کردن آنها با جاینتز یک راه موثر برای غارت منابع از پایگاه های دشمن است.

هزینه ارتقا Goblin به سطح 5: 1,200,000 اکسیر

زمان ارتقا Goblin به سطح 5: 1 روز

 • بربر و کماندار Barbarian and Archer

پس از تکمیل ارتقاهایی که قبلا ذکر شد، توجه خود را به ارتقاء Barbarians و Archers معطوف کنید. بسته به اولویت خود می توانید ابتدا Archers یا Barbarians را ارتقا دهید.

ما در حال ارتقای آخرین نیروهای دزد منابع هستیم زیرا Dragons بهترین گزینه برای جمع آوری منابع در TH8 هستند.

هزینه ارتقا سطح 5 باربری: 650000 اکسیر
باربری به سطح 5 زمان ارتقا: 1 روز

هزینه ارتقاء آرچر به سطح 5: 800000 اکسیر

زمان ارتقاء آرچر به سطح 5: 1 روز

 • طلسم زلزله Earthquake Spell

پس از تکمیل سایر ارتقاء آزمایشگاهی، کار را با ارتقاء طلسم زلزله به پایان برسانید. شما می توانید این طلسم را برای آخر رها کنید زیرا اثربخشی آن در سطوح مختلف ثابت می ماند.

هر طلسم زلزله سطح 4 می تواند از دیوارها عبور کند، بنابراین سطح ارتقاء بر عملکرد آن تأثیر زیادی نمی گذارد.

هزینه ارتقاء طلسم زلزله به سطح 2: 15000 Dark Elixirs

زمان ارتقاء طلسم زلزله به سطح 2: 18 ساعت

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت