معرفی نقشه راه کلش رویال 2024

معرفی نقشه راه کلش رویال 2024 + قهرمانان و طلسم ها

معرفی نقشه راه کلش رویال 2024 + قهرمانان و طلسم ها

سوپرسل پیش نمایشی از نقشه راه کلش رویال 2024 منتشر کرده است. این نقشه عظیم است، بنابراین بیایید تمام ویژگی ها، تغییرات و جزئیات جدید را در این مقاله از سایت گیمو گیفت بررسی کنیم.
با بسته شدن درها در یک سال دیدنی دیگر از کلش رویال، بازیکنان اکنون مشتاقانه منتظر آنچه برای سال 2024 در انتظار است هستند.

سال 2023 از نظر آپدیت ها و ویژگی های بازی انقلابی بوده است. برای نام بردن از چند مورد، بازیکنان شاهد معرفی نسخه قدرتمند Card Evolution، رمان Elite Levels و یک بازسازی عظیم Pass Royale بودند.

ناگفته نماند که رسیدن به این برتری بسیار طول می کشد. خوشبختانه، زمانی که سوپرسل پیش نمایشی از نقشه راه توسعه سال را منتشر کرده است، برنامه ریزی های سوپرسل برای کلش رویال 2024 به ما داده شده است. شما می توانید در متن زیر شاهد این رویداد ها باشید.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم بازی کلش رویال در ایران

معرفی نقشه راه کلش رویال 2024

پیش نمایش شامل سه نقطه اصلی است: سربازان برج، تکامل کارت و کارت های جدید. در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

نقشه راه کلش رویال 2024
نقشه راه کلش رویال 2024
  • نیروهای جدید تاور به کلش رویال اضافه می شوند

Tower Troops کارت های جدیدی هستند که می توانید در کلش رویال 2024 به دک های خود اضافه کنید. بر اساس نیروهایی که انتخاب می‌کنید، می‌توانید نحوه آسیب رساندن برج‌های پرنسس به دشمنان را سفارشی کنید.

در حال حاضر می توانید Tower Troop را که به عنوان Tower Princess شناخته می شود، در مجموعه کارت خود مشاهده کنید. او و هر سرباز دیگر برج را می توان به سطح نخبگان خود (سطح 15) ارتقا داد. اما، به خاطر داشته باشید که سطح کارت های Tower Troop شما در طول نبرد به تاور قدرت فعلی شما محدود می شود.

علاوه بر این، اطلاعات زیادی در مورد سربازان برج وجود ندارد. سوپرسل تایید کرده است که جزئیات بیشتر در تاریخ 1 ژانویه 2024 فاش خواهد شد. اولین تاور تروپ نیز در آن تاریخ به کلش رویال معرفی خواهد شد.

رویداد های کلش رویال 2024
رویداد های کلش رویال 2024
  • تحولات بیشتر کارت با هر فصل جدید

Card Evolutions از زمان معرفی Clash Royale در اواسط سال 2023 یک تغییر بزرگ بازی بوده است. آمار بهبود یافته، توانایی منحصر به فرد و قدرت همه جانبه آنها باعث شده است که در هر عرشه ای گنجانده شوند.

با این انواع کارت، سوپرسل یک قانون نرم تعیین کرده بود که در آن فقط کارت های مشترک واجد شرایط دریافت Card Evolution بودند. هیچ کارت کمیاب دیگری مانند Rare، Epic، Legendary و Champion، نسخه تکامل یافته ای نخواهد داشت.

ممکن است شاهد تغییر این قانون در کلش رویال 2024 باشیم تا به همه کارت های کمیاب اجازه دهد که در آینده یک Card Evolution دریافت کنند. این حدس و گمان از این واقعیت ناشی می شود که کارت های غیر معمول مانند Golem و Electro Wizard (به ترتیب یک کارت Epic و Legendary) در نقشه راه سال آینده ظاهر می شوند.

عنوان “بیشتر تکامل کارت با هر فصل” همچنین نشان می دهد که ما می توانیم بیش از یک نسخه جدید کارت در هر فصل انتظار داشته باشیم.

  • قهرمان جدید، جادوها، و کارت های بیشتر منتشر خواهد شد

قهرمانان و طلسم ها کلش رویال 2024
قهرمانان و طلسم ها کلش رویال 2024

خبر خوب برای بازیکنانی که درخواست کارت های بیشتری برای اضافه شدن به کلش رویال داشتند! سال آینده شاهد انتشار قهرمانان، طلسم‌ها و کارت‌های دیگر خواهیم بود.

در سال 2023، بازی فقط یک کارت جدید اضافه کرد،  قهرمان شازده کوچولو. علاوه بر این، فقط Card Evolutions معرفی شده است. آخرین کارت غیر قهرمان و غیر تکاملی که به کلش رویال اضافه شد، Legendary Phoenix بود که در اواخر سال 2022 وارد شد. طلسم جدیدی نیز مدت‌هاست که این بازی را زیبا نکرده است.

البته مهم است بدانید که کارت های جدید مطمئناً یک افزودنی جذاب هستند. علاوه بر این، می‌توان انتظار داشت که ویژگی‌ها و تغییرات جدید دیگری نیز در نقشه راه کلش رویال 2024 گنجانده شود.

همچنین بخوانید:

نحوه بدست آوردن Card Evolution در کلش رویال

اولویت های ارتقاء کلش آف کلنز چیست؟ + ۵ نکته

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت