رتبه بندی همه نیروهای برج کلش رویال

رتبه بندی همه نیروهای برج کلش رویال

همه نیروهای برج کلش رویال (رتبه بندی شده) – Tower Troop

اکنون که بازیکنان کلش رویال Cannoneer را به عنوان یک Tower Troop جدید دارند، همه از خود می‌پرسند که آیا ارزش تغییر تاکتیک‌هایشان را دارد یا خیر.

آغاز سال 2024 برای بازیکنان کلش رویال بسیار جالب بوده است، زیرا این بازی دارای ویژگی کاملاً جدیدی است که به طور قابل توجهی بر اصلی گیم پلی بازی تأثیر می گذارد. قبل از این، تاور تروپ وجود نداشت، زیرا همه بازیکنان تاور پرنسس و کینگ تاور را به عنوان آخرین خطوط دفاعی خود داشتند، اما ورود Cannoneer به بازیکنان اجازه داد تا این خط دفاعی مهم را شخصی سازی کنند.

و اکنون، ما یک عضو جدید در انجمن کوچک تاور تروپ داریم: Dagger Duchess. آخرین ورود به فهرست در واقع یک مدافع برج جدید امیدوارکننده است که با سیستم هجومی منحصربه‌فرد خود همراه است، که می‌تواند فرصت‌های جدیدی را برای بازیکنان برای کشف دک‌های جدید و سبک‌های بازی جدید ایجاد کند.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

رتبه بندی همه نیروهای برج کلش رویال

3 نیروهای برج کلش رویال: Cannoneer -توپ انداز

همه نیروهای برج کلش رویال
همه نیروهای برج کلش رویال

هنوز چیزی از دست رفته است
Cannoneer حتی چند ماه پس از انتشار هنوز متعادل نشده است. در حالی که این سرباز برج جانوری در برابر نیروهای HP متوسط ​​است، سرعت آتش پایین همچنان مشکلات زیادی را ایجاد می کند که بازیکنان نمی خواهند با آنها مقابله کنند. صادقانه بگویم، تعداد محدودی از عرشه‌ها وجود دارد که می‌توانند در Cannoneer قرار بگیرند، اما آسیب‌پذیری گسترده آن در برابر نیروهای اسپم همیشه دردسرساز است.

جدای از نرخ آتش پایین، Cannoneer همچنین ضعیف ترین نیروی برج در هنگام ضربه زدن است. در حالی که این به عنوان جبرانی برای نرخ بالای DPS (Damage per Second) آن در نظر گرفته شده است، اما یکی از مشکلات اصلی Cannoneer است و چرا نمی تواند یک مدافع قابل اعتماد برای برج های تاج شما باشد.

 • آمار سطح 11:
 • تعداد بازدید: 2616
 • خسارت: 422
 • DPS: 175
 • نرخ آتش: 2.4 ثانیه

2 نیروهای برج کلش رویال: دوشس خنجر – Dagger Duchess

نیروهای برج کلش رویال
نیروهای برج کلش رویال

یک سرباز کاملاً متعادل برج

آخرین سرباز برج، Dagger Duchess، در واقع بسیار بهتر از Cannoneer است، و صادقانه بگویم، فاصله بین Dagger Duchess و Tower Princess به اندازه‌ای کوچک است که می‌توانید بین آن‌ها جابه‌جا شوید تا در موقعیت‌های مختلف موفق شوید. برای Dagger Duchess، سوپرسل آمار یکباره ساده شده را کنار گذاشته و یک سیستم خنک کننده را معرفی می کند که بر عملکرد نیروهای برج تأثیر می گذارد. در حال حاضر، Dagger Duchess بالاترین نرخ آتش را در بین تمام نیروهای برج دارد، اما این فقط برای مدت محدودی ادامه دارد.

وقتی مهمات دوشس تمام می شود، باید برای هر ضربه بیشتر منتظر بمانید و این نرخ آتش جدید بین تاور پرنسس و کاننیر قرار می گیرد. همانطور که گفته شد، Dagger Duchess در مقایسه با Tower Princess بر اساس آمار سطح 11، 50٪ آسیب بیشتری وارد می کند، که جبرانی عالی برای نرخ آتش پایین در طول دوره خنک شدن است. به غیر از آن، Dagger Duchess همچنین دارای بالاترین امتیازات در بین تمام نیروهای برج است. همه این مزایا او را به گزینه ای متعادل و توانا تبدیل می کند که مطمئناً ارزش کاوش بیشتر و بیشتر را دارد.

 • آمار سطح 11:
 • امتیاز: 3204
 • خسارت: 153
 • DPS: 437
 • DPS (در حالت خنک کننده): 127
 • نرخ آتش: 0.35 ثانیه
 • نرخ آتش (در حالت خنک کننده): 1.2 ثانیه
 • حداکثر خنجر: 8

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

1 نیروهای برج کلش رویال شاهزاده خانم برج – Tower Princess

نیروهای برج کلش رویال 2024
نیروهای برج کلش رویال 2024

یک کابوس برای هرزنامه ها

Tower Princess هنوز هم بهترین سرباز برج در کلش رویال است، اما حالا بالاخره یک رقیب واقعی دارد. اگر Tower Princess هنوز هم برترین انتخاب ما در اینجاست، بیشتر به این دلیل است که ما برای مدت طولانی با این گروه برج بازی کرده‌ایم و قبلاً تعداد زیادی عرشه عالی ساخته‌ایم که به خوبی کار می‌کنند. با این حال، اگر Dagger Duchess به اندازه کافی خوب کاوش شود و شایستگی آن ثابت شود، این معادله را می توان در هر زمان تغییر داد.

Tower Princess هنوز بهترین دفاع در برابر واحدهای هرزنامه است. نه اینکه بتواند با همه آنها مقابله کند، اما می تواند تهدیدهای دریافتی از هرزنامه را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. همچنین، Tower Princess را نمی توان با سیستم خنک کننده کاهش داد، که آن را به یک گزینه ساده و هنوز هم موثر، بدون ریسک زیاد تبدیل می کند.

 • آمار سطح 11:
 • تعداد بازدید: 3052
 • خسارت: 109
 • DPS: 136
 • نرخ آتش: 0.8 ثانیه

همچنین بخوانید:

معرفی بهترین دک رویداد Dagger Duchess کلش رویال 2024

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت