نحوه دریافت و بازکردن قفل رویداد انجمن تولد کلش رویال

نحوه دریافت جوایز رویداد انجمن تولد کلش رویال

باز کردن قفل رویداد انجمن تولد کلش رویال – ایونت Birthday Community کلش رویال

وقت آن است که جشن تولد کلش رویال ۲۰۲۴ را با یکسری جوایز برای بازیکنان جشن بگیرید. از جمعه، 1 مارچ، تا یکشنبه، 10 مارچ 2024، شما می توانید چندین ردیف از جوایز را از این رویداد سالگرد CR باز کنید. اگر می‌خواهید بدانید دقیقاً کدام جوایز در دسترس هستند و برای باز کردن آن‌ها باید چه کاری انجام دهید، این راهنما اینجاست تا به همه سؤالات شما در مورد Birthday Community کلش رویال پاسخ دهد.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

جوایز رویداد انجمن تولد کلش رویال

جوایز رویداد انجمن تولد کلش رویال
جوایز رویداد انجمن تولد کلش رویال

رویداد انجمن تولد کلش رویال آغاز می شود و به بازیکنان در سراسر جهان جوایز منحصر به فردی ارائه می کند. جشنی از اجتماع و رقابت که تا 10 مارچ 2024 ادامه دارد.

رویداد انجمن تولد کلش رویال که از 1 مارچ 2024 آغاز می‌شود، نوید یک جشن مهیج را برای بازیکنان در سراسر جهان می‌دهد و فرصتی برای باز کردن هشت جایزه انحصاری ارائه می‌دهد. این رویداد که تا 10 مارچ 2024 ادامه دارد، گواهی بر محبوبیت پایدار بازی و جامعه پر جنب و جوشی است که از آن پشتیبانی می کند. بازیکنان تشویق می شوند تا برای باز کردن قفل جوایز Birthday Community کلش رویال، تاج جمع کنند، با تلاش کل جامعه به سرعت در دسترس قرار گرفتن این جوایز کمک می کند.

از اول مارچ تا 10 مارچ 2024 به پایان می‌رسد، می‌توانید تاج‌هایی کسب کنید که می‌توانید از آن برای باز کردن قفل پاداش‌های زیر استفاده کنید:

  • x1 New Bouncy Bastille Tower Skin
  • x1 Magic Chest
  • Daily Gold Rushes, that run until March 11th
  • x1 New Electro Birthday Emote
  • x1 Champion Chest (and if you are below Arena 16, x1 Legendary Wild Card instead)
  • x20 Cannoneer Cards
  • x1 Giant Chest
  • x1 Wild Evo Shard

از آنجایی Birthday Community کلش رویال یک رویداد اجتماعی است، هرچه تعداد کرون‌های بیشتری را همه بازیکنان کسب کنند، سریع‌تر همه به نقاط عطف و جوایز جدید می‌رسند. هنگامی که به نقطه عطفی رسیدید، فراموش نکنید که فقط 24 ساعت فرصت دارید تا پاداش خود را دریافت کنید. پس از آن، از بین خواهد رفت و دیگر نمی توانید آن را ادعا کنید. برای اینکه ببینید به کدام نقاط عطف رسیده‌اید، حتماً چرخ فلک رویال نیوز را بررسی کنید تا پیشرفت کلی رویداد را مشاهده کنید.

در هر صورت، خیلی خوب است که سالگرد بازی به این شکل جشن گرفته می‌شود و ما می‌توانیم پاداش‌های بسیار خوبی از آن دریافت کنیم. امیدوارم بتوانید به همه این نقاط عطف برسید و تک تک این جوایز را دریافت کنید. شاید سال آینده ما جوایز بهتری بگیریم.

ایونت Birthday Community کلش رویال
ایونت Birthday Community کلش رویال

جوایز فریبنده در انتظار رویداد انجمن تولد کلش رویال

همه شرکت‌کنندگان در رویداد انجمن تولد کلش رویال شانس کسب انواع آیتم‌های ارزشمند درون بازی را دارند. اینها از پوسته‌ها، شخصیت‌ها و ارز درون بازی منحصربه‌فرد هستند که برای بهبود تجربه بازی و پاداش فداکاری بازیکنان طراحی شده‌اند. هیجان پیرامون این جوایز روحیه رقابتی و در عین حال مشارکتی را به رویداد می افزاید و بازیکنان را ترغیب می کند تا در هدف جمعی مشارکت کنند.

باز کردن قفل جوایز رویداد انجمن تولد کلش رویال

برای دسترسی به این جوایز ارزنده، بازیکنان باید به طور فعال در بازی شرکت کنند و تعداد مورد نیاز تاج را جمع آوری کنند. این مکانیسم نه تنها گیم پلی منظم را تشویق می کند، بلکه یک عنصر استراتژی را نیز اضافه می کند، زیرا بازیکنان برنامه ریزی می کنند که چگونه به طور موثر Crown جمع آوری کنند. علاوه بر این، حس موفقیت جامعه با تلاش جمعی برای باز کردن قفل پاداش های Birthday Community کلش رویال تقویت می شود، که پس از 24 ساعت پس از رسیدن به نقطه عطف، در دسترس هستند.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت می توانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

مطلع شدن از پیشرفت رویداد انجمن تولد کلش رویال

باز کردن قفل رویداد انجمن تولد کلش رویال
باز کردن قفل رویداد انجمن تولد کلش رویال

پیگیری پیشرفت رویداد با چرخ فلک رویال نیوز ساده شده است. این ویژگی به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ در مورد تلاش جمعی جامعه برای هر نقطه عطف ارائه می‌کند، و تضمین می‌کند که بازیکنان همیشه از هدف بعدی خود مطلع هستند. پیش بینی باز کردن قفل مجموعه بعدی پاداش، جامعه را درگیر نگه می دارد و حس اتحاد و هدف مشترک را در بین بازیکنان تقویت می کند.

رویداد انجمن تولد کلش رویال به عنوان یک رویداد مهم است و بازیکنان را از سراسر جهان دعوت می کند تا در جشن موفقیت بازی در طول سال ها شرکت کنند. این یادآور ارتباطات قوی ای است که در جامعه کلش رویال شکل گرفته و تجربیات مشترکی که بازیکنان را به خود جذب می کند. همانطور که این رویداد در حال گسترش است، فرصتی برای بازیکنان جدید و باسابقه برای جشن گرفتن، رقابت و همکاری است که فصل هیجان انگیز دیگری را در تاریخچه کلش رویال رقم می زند.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار فصل ۵۶ کلش رویال، ویژگی‌ها و موارد دیگر

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت