نحوه دریافت Evolution Shards کلش رویال

نحوه دریافت Evolution Shards کلش رویال

چگونه Evolution Shards کلش رویال را بدست آوریم؟

مسترینگ تکامل کارت یکی از مهم ترین استراتژی های کلش رویال است. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا با دریافت Evolution Shards، کارت های خاصی را روشن کنید. این خرده ها منابع بسیار مهمی هستند که می توانید از Season Shop، Level-Up Chest، Special Challenges و موارد دیگر دریافت کنید. جمع آوری تعداد خاصی از Evolution Shards، که برای هر کارت منحصر به فرد است، پیشرفت های قوی را باز می کند که ویژگی های کارت را بهبود می بخشد و مهارت های جدیدی را اضافه می کند. مدیریت موثر Evolution Shards تمام تکامل را ارزشمندتر می کند به گونه ای که هم پتانسیل کارت و هم استراتژی های بازی را افزایش می دهد.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

دریافت Evolution Shards کلش رویال

  • فروشگاه فصل

Season Shop فروشگاه بزرگ Evolution Shards است و هر بازیکنی بدون در نظر گرفتن هزینه‌هایش می‌تواند به آن دسترسی داشته باشد. با اتمام کارها، پیوستن به رویدادها و حرکت رو به جلو در بازی، Season Tokens را به دست خواهید آورد. با این توکن‌های فصل، می‌توانید تکه تکه‌های تکامل خاصی را که به دنبال آن بودید از Season Shop خریداری کنید.

Season Shop در دسترس بودن خود را برای تکه تکه‌های تکاملی به طور معمول و هماهنگ با به‌روزرسانی‌های محتوای فصلی در بازی، بازنشانی می‌کند.

  • سینه های سطح بالا

از King Level 50 شروع می‌شود و به جلو می‌رویم، تمام سینه‌های Level-Up با Evolution Shards پر شده‌اند. تعداد Shards با هر Level-Up Chest بعدی افزایش می‌یابد، و به شما یک راه منظم برای گرفتن Evolution Shards در حین پیشروی در بازی می‌دهد.

Evolution Shards کلش رویال
Evolution Shards کلش رویال
  • پیشنهادات فروشگاه

گاهی اوقات، Evolution Shards به عنوان تبلیغاتی در فروشگاه بازی ظاهر می شود. اگر بخواهید آنها را از طریق سنگ‌های قیمتی یا انواع دیگر ارزهای درون بازی بخرید، می‌توانید فوراً آنها را به دست آورید.

  • چالش های ویژه

شرکت در ماموریت های خاص راه دیگری است که از طریق آن می توانید Evolution Shards را بدست آورید. این چالش‌ها از شما می‌خواهند که بازی را انجام دهید تا برخی از وظایف خاص را انجام دهید یا اهداف از پیش تعیین‌شده را در یک دوره زمانی معین انجام دهید.

هنگامی که موفق به تکمیل چالش های ویژه شوید، Evolution Shards را در کنار سایر جوایز بازی به دست خواهید آورد.

چگونه Evolution Shards کلش رویال را بدست آوریم؟
چگونه Evolution Shards کلش رویال را بدست آوریم؟
  • پاس رویال

Pass Royale یک اشتراک ممتاز است که مزایای ویژه ای را برای کاربران خود فراهم می کند. یکی از مزایا Evolution Shards است. بنابراین، اگر می‌خواهید مجموعه‌های Evolution Shard خود را ببندید، انتخاب خوبی است، زیرا جوایز ویژه‌ای را برای شما فراهم می‌کند که نه تنها این خرده‌ها را دارد، بلکه موارد مهم دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

  • سینه های سطح بالا

Evolution Shards نیز در هر Level-Up Chest دیگری موجود است، به غیر از مواردی که از King Level 50 به بعد به دست آمده است. این تضمین می کند که شما همیشه تعدادی Evolution Shard دریافت خواهید کرد تا در طول سفر Clash Royale خود پیشرفت کنید و پادشاه خود را به سطوح بالاتر ارتقا دهید.

  • نحوه باز کردن قفل Card Evolution

اگر همه خرده‌های Evolution مورد نیاز با هم جمع شوند، دسترسی به عملکرد Card Evolution در کلش رویال بسیار آسان است. برای باز کردن و فعال کردن Card Evolution باید موارد زیر را انجام دهید:

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

دریافت Evolution Shards کلش رویال
دریافت Evolution Shards کلش رویال
  • شش خرده تکامل جمع آوری کنید

برای تسهیل تکامل کارت، هر کارت باید شش تکه تکه تکه‌ای خاص خود را انتخاب کند. با شش قطعه Evolution در هر نوع کارت، همه شما برای باز کردن قابلیت Card Evolution یک کارت آماده هستید.

خرده ها برای هر گروه کارت متمایز هستند و می توان با استفاده از ابزارهایی که قبلاً نشان داده شد به دست آورد.

  • کارت Evolution را فعال کنید

هنگامی که Card Evolution فعال می شود، دیگر به منابع اضافی نیاز نیست. این آمار و انیمیشن ها را افزایش می دهد و احتمالاً توانایی های جدیدی را بر اساس مسیر تکامل کارت اضافه می کند.

همچنین بخوانید:

معرفی ۸ کارت برای ارتقاء کلش رویال در ابتدا

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت