لیست تغییرات کلش رویال ژوئن 2024

لیست تغییرات کلش رویال ژوئن 2024

کلش رویال ژوئن 2024 – تغییرات تعادل

نحوه واکنش بازیکنان کلش رویال به تغییرات موجود در ژوئن 2024 را در این تجزیه و تحلیل روشنگرانه کشف کنید.
بازیکنان کلش رویال با فاش شدن جزئیات مربوط به تغییرات تعادلی آتی کلش رویال ژوئن 2024 سر و صدا می کردند. جامعه با احساسات مختلط اوج گرفت…
بازیکنان از تغییرات تعادل بسیار مورد نیاز استقبال می کنند. نگرانی‌ها در مورد تسلط بالقوه عرشه‌های لاگ‌بایت به وجود می‌آیند. عصبانیت کارت های خاصی مانند شازده کوچولو جرقه بحث هایی را در مورد تأثیر آنها بر می انگیزد.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

Giant’s Nerf

کلش رویال ژوئن 2024
کلش رویال ژوئن 2024

تصمیم به nerf جاینت بسیاری از بازیکنان را گیج کرد. برخی استدلال می کنند که جاینت قبل از متای Dagger Duchess متعادل بود…

Void Rework

سوالاتی در مورد بازسازی Void و تاثیر بالقوه آن بر پویایی گیم پلی مطرح می شود. بازیکنان حدس می زنند…

واکنش شاهزاده کوچولو

عصب قابل توجه در شازده کوچولو واکنش های مختلفی را برانگیخته است. در حالی که برخی این تغییر را تحسین می کنند، برخی دیگر ابراز نگرانی می کنند…
علیرغم احساسات متفاوت، بازیکنان Clash Royale مشتاقانه منتظر تغییرات تعادل ژوئن 2024 هستند و مشتاقند ببینند که متا با این تنظیمات چگونه تکامل خواهد یافت.

کلش رویال: خشم جامعه از ظاهر بولر

بازیکنان کلش رویال نسبت به طراحی نامطلوب Bowler در بازی ابراز ناامیدی می کنند. بخوانید تا بفهمید چرا!
طرفداران کلش رویال به Reddit رفتند تا ناراحتی خود را از ظاهر Bowler در بازی ابراز کنند. علیرغم شهرت او به عنوان یک مرد باحال شیک در کلش آف کلنز، بازیکنان به سرعت به عدم تطابق در تصویر او در کلش رویال اشاره کردند.
بازیکنان از طراحی نامطلوب بولر انتقاد می کنند. برخی از طرفداران ناسازگاری در داستان شخصیت را برجسته می کنند. جامعه در مورد تغییرات بصری تقسیم شده است.

خشم نسبت به دگرگونی بولر

بازیکنان کلش رویال به سرعت نارضایتی خود را از ظاهر تغییر یافته Bowler در بازی ابراز کردند. کاربر Onuceria اشاره کرد که این شخصیت دیگر به عنوان یک واحد گوبلین در حالت جدید شناخته نمی شود، و از افسانه تثبیت شده خود منحرف شده است. این نابرابری بسیاری از طرفداران را که برای ثبات در طراحی بازی ارزش قائل بودند، ناامید کرد.

بحث رنگ جرقه بحث

موضوع بحث برانگیز دیگری که توسط بازیکنان مطرح شد، پالت رنگ شخصیت بود. در حالی که برخی از کاربران مانند Altruistic_Fish9829 و Spicy_Ninja7 از برچسب رنگی اشتباه Bowler ناراحت بودند، برخی دیگر مانند TheSupremeSith به اختلاف بین رنگ واقعی شخصیت و تصویر در Clash Royale اشاره کردند.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

Clash Royale ژوئن 2024
Clash Royale ژوئن 2024

نقد طراحی بصری

بسیاری از بازیکنان از اصلاح بصری Bowler انتقاد کردند و سافت‌لوور با اشاره طنزآمیز به تبدیل شخصیت به یک «گیک کاملاً آکسوآل» اشاره کرد. تغییر ظاهر Bowler از یک فرد شیک در کلش آف کلنز به طراحی نه چندان جذاب در کلش رویال باعث شد برخی از طرفداران احساس کنند که به این شخصیت آسیبی وارد شده است.
در نهایت، بازیکنان کلش رویال طیف وسیعی از نظرات را در مورد ظاهر به روز شده Bowler به نمایش گذاشتند و دیدگاه های متنوع در جامعه بازی را برجسته کردند.

چند کارت در کلش رویال 2024 وجود دارد؟

از ماه می 2024، در مجموع 111 کارت در بازی وجود دارد. همه کارت‌ها در سطح 15 با کارت‌های معمولی که از سطح 1 شروع می‌شوند، کارت‌های کمیاب از سطح 3، کارت‌های حماسی از سطح 6، کارت‌های افسانه‌ای که از سطح 9 شروع می‌شوند و کارت‌های قهرمان از سطح 11 شروع می‌شوند.

احمقانه ترین کارت در کلش رویال چیست؟

بازیکنان در مورد بدترین کارت تقسیم می شوند، با نظرات مختلف از Barb Hut تا Wizard. برخی معتقدند کارت‌هایی مانند Heal Spirit یا Three Musketeers ضعیف‌ترین کارت‌ها هستند. برخی از بازیکنان حتی در مورد “کارت اعتباری” که بدترین کارت است شوخی می کنند.

منفورترین کارت در کلش رویال کدام است؟

Harryvpm اشاره می کند که Firecracker و Mega Knight را باید به عنوان خسته کننده ترین کارت ها در Clash Royale شناخت. این کارت‌ها به عنوان تهدیدات نردبان میانی در نظر گرفته می‌شوند که تقریباً در 90 درصد مسابقات یافت می‌شوند. نیاز به مهارت کم و فاکتور آزاردهنده زیاد آنها را به منبع ناامیدی برای بسیاری از بازیکنان تبدیل می کند.

همچنین بخوانید:

معرفی ۸ کارت برای ارتقاء کلش رویال در ابتدا

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت